Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Jedalensky suprava tanier z porcelanu

Nájdených:    193 produktov

VANESA Jídelní souprava talířů z porcelánu 18dílná, MÄSER

Máte radi, keď je váš dom pretkaný prírodnými motívmi? Potom uvítate sériu Vanessa s motívom zelených púpav. Jeden z najpredávanejších motívov vám vnesie kúsok prírody do domácnosti!Súprava obsahuje: 6x plytký tanier: 25 x 25 cm 6x hlboký tanier: 21,5 x 21,5 cm 6x dezertný tanier: 18,5 x 18,5 cm

Tanier jedálenský Legio O 25 cm Eva Solo

Krásny biely porcelán Legio® je vyrobený s čistými líniami z kvalitného glazovaného porcelánu. Jednoduchý a praktický dizajn série povyšuje prezentáciu servírovaného jedla. Vďaka princípu vytvorenia sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi môžete kombinovať porcelán Legio® s rôznymi výrobkami zo sérií Amfio a CLASSIC. Nájdete tu váš obľúbený riad v okrúhlych aj oválnych tvaroch. O porceláne Legio® v skratke:...

Tanier jedálenský Legio O 28 cm Eva Solo

Krásny biely porcelán Legio® je vyrobený s čistými líniami z kvalitného glazovaného porcelánu. Jednoduchý a praktický dizajn série povyšuje prezentáciu servírovaného jedla. Vďaka princípu vytvorenia sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi môžete kombinovať porcelán Legio® s rôznymi výrobkami zo sérií Amfio a CLASSIC. Nájdete tu váš obľúbený riad v okrúhlych aj oválnych tvaroch. O porceláne Legio® v skratke: Vy...

Maxwell & Williams Jedálensky tanier 27 cm 6 ks WILDWOOD COUPE

Súprava tanierov Maxwell & Williams Jedálensky tanier 27 cm 6 ks WILDWOOD COUPE:Taniere sú tou dôležitou súčasťou každého stolovania moderné aj vidieckej kuchyne. Nové taniere z porcelánu Maxwell & Williams kombinujú decentný dizajn a pevnosť. Plytké taniere sú perfektné na pokrmy, vyžadujúce krájanie. Taniere sú vhodné do umývačky, tým dokážete ušetriť čas aj energiu. Vďaka odolnosti k vysokým teplotám je možné vložiť taniere do mikrovlnnej rúry. Tradičné okrúhle taniere budú ozdobo...

Tanier jedálenský Legio Nova O 25 cm Eva Solo

Porcelán Legio Nova sa pýši čistými líniami a rafinovaným reliéfom z kvalitného glazovaného porcelánu. Atraktívny dizajn série efektne podčiarkuje prezentáciu servírovaného jedla. Princíp vytvárania sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi umožňuje kombinovať porcelán Legio Nova s rôznymi výrobkami zo sérií Legio®, Amfio a CLASSIC. Nájdete tu Váš obľúbený riad v okrúhlych a oválnych tvaroch. O porceláne Legio Nova v skratke:

Tanier jedálenský Legio Nova O 28 cm Eva Solo

Porcelán Legio Nova sa pýši čistými líniami a rafinovaným reliéfom z kvalitného glazovaného porcelánu. Atraktívny dizajn série efektne podčiarkuje prezentáciu servírovaného jedla. Princíp vytvárania sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi umožňuje kombinovať porcelán Legio Nova s rôznymi výrobkami zo sérií Legio®, Amfio a CLASSIC. Nájdete tu Váš obľúbený riad v okrúhlych a oválnych tvaroch. O porceláne Legio Nova v skratke:

Villeroy & Boch Anmut jedálenský tanier, Ø 27 cm 10-4545-2630

Jedálenský tanier Villeroy & Boch z kolekcie Anmut bol vyrobený z prémiového kostného porcelánu s priemerom 27 cm.

Villeroy & Boch Mariefleur Gris jedálenský tanier, 27 cm 10-4104-2620

Jedálenský porcelánový tanier s kvetinovým motívom Villeroy & Boch z kolekcie Mariefleur Gris bol vyrobený z prémiového porcelánu s priemerom 27 cm.

Villeroy & Boch Old Luxembourg jedálenský tanier, Ø 26 cm 10-2341-2620

Jedálenský tanier s priemerm 26 cm z kolekcie porcelánu Old Luxembourg značky Villeroy & Boch je vyrobený z krásne bieleho prémiového porcelánu. Zdobí ho tmavomodrý rokokový motív s vetvičkami a kvetmi.

Villeroy & Boch Gray Pearl jedálenský tanier, Ø 27 cm 10-4392-2630

Jedálenský tanier s priemerom 27 cm z kolekcie porcelánu Gray Pearl značky Villeroy & Boch je vyrobený z prémiového kostného porcelánu. Zdobia ho všetky tri atribúty série, teda jemný reliéfny motív, šedá linka a decentný kvetinový dekor.

Villeroy & Boch NewWave jedálenský tanier, 27 x 27 cm 10-2525-2619

Porcelánový jedálenský tanier Villeroy & Boch patrí do modernej kolekcie NewWave. Vyrobený bol z prémiového porcelánu s rozmermi 27 x 27 cm v čisto bielom prevedení.

Rosenthal Jedálensky tanier Nora Spring Vibes, Ø 27 cm 02048-726041-10867

Tanier s priemerom 27 cm, z bieleho porcelánu novej jarnej kolekcie Hutschenreuther Nora Spring Vibes zdobí precízne a pritom jemne vyobrazené jarné kvety a motýle. Použiť ho môžete nielen ako klasický jedálenský, ale tiež ako servírovací.

Villeroy & Boch Anmut Platinum jedálenský tanier, Ø 27 cm 10-4636-2630

Porcelánový tanier na hlavný chod Villeroy & Boch zo štýlovej kolekcie Anmut Platinum je vyrobený z prémiového kostného porcelánu s priemerom 27 cm. Zdobí ho platinová linka.

Villeroy & Boch La Classica Nuova jedálenský tanier, Ø 28 cm 10-4378-2610

Porcelánový jedálenský tanier s priemerom 28 cm z puristickej kolekcie La Classica Nuova značky Villeroy & Boch je vyrobený z prémiového kostného porcelánu.

Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel jedálenský tanier, Ø 27 cm 10-4152-2621

Jedálenský tanier značky Villeroy & Boch z kolekcie Artesano Provencal Lavendel bol vyrobený z porcelánu Premium s priemerom 27 cm. Zdobí ho hrejivý rustikálny motív.

Villeroy & Boch Mariefleur oválny jedálenský tanier, 29 x 25 cm 10-4100-2611

Plytký oválny tanier s kvetinovým motívom Villeroy & Boch z kolekcie Mariefleur bol vyrobený z prémiového porcelánu s rozmermi 29 x 25 cm.

Tanier jedálenský Nordic kitchen O 25 cm čierny Eva Solo

Elegantnú matne čiernu kolekciu Nordic kitchen od dánskej značky Eva Solo vystihujú dva prvky: minimalistický vzhľad a orientácia na funkčnosť. Saténovo temná kamenina je stelesnením podstaty škandinávskeho dizajnu. Ak ste aj vy prepadli severskému životnému štýlu plnému bezstarostnej pohody a radosti zo života, ktorý je známy ako "hygge", je pre vás kolekcia Nordic kitchen ako stvorená. Jednoduchý a zároveň dramatick...

Villeroy & Boch Mariefleur Gris oválny jedálenský tanier, 29 x 25 cm 10-4104-2611

Plytký oválny tanier s kvetinovým motívom Villeroy & Boch z kolekcie Mariefleur Gris bol vyrobený z prémiového porcelánu s rozmermi 29 x 25 cm.

Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel jedálenský tanier, s kvetinovým dekorom, Ø 27 cm 10-4152-2620

Jedálenský tanier značky Villeroy & Boch z kolekcie Artesano Provencal Lavendel bol vyrobený z porcelánu Premium s priemerom 27 cm. Zdobí ho hrejivý rustikálny motív s kvetinami.

Tescoma Plytký tanier CREMA, 27 cm

Priestranný jedálenský tanier v tradičnom dizajnovom prevedení. Je vyrobený z prvotriedneho porcelánu, opatrený širokým okrajom a kvalitnou bielou glazúrou.Ak máte radi priestranné taniere v klasickom dizajne a prvotriednej kvalite, sú jedálenské taniere Crema tou najlepšou voľbou. Záruka 5 rokov.

Tescoma Hlboký tanier LEGEND, 22 cm

Priestranný jedálenský tanier v tradičnom dizajnovom prevedení.Je vyrobený z prvotriedneho porcelánu, opatrený širokým okrajom a kvalitnou bielou glazúrou.Objem hlbokého taniera LEGEND je 350 ml. Dostatočne veľký, vhodný aj pre väčšie porcie polievok a podávanie cestovín.Ak máte radi priestranné taniere v klasickom dizajne a prvotriednej kvalite, sú jedálenské taniere LEGEND tou najlepšou voľbou. Záruka 5 rokov.

TESCOMA plytký tanier LEGEND ø 27 cm

Priestranný jedálenský tanier v tradičnom dizajnovom prevedení. Je vyrobený z prvotriedneho porcelánu, opatrený širokým okrajom a kvalitnou bielou glazúrou.Ak máte radi priestranné taniere v klasickom dizajne a prvotriednej kvalite, sú jedálenské taniere LEGEND tou najlepšou voľbou.

Tanier oválny Legio gril Eva Solo

Oválny jedálenský tanier Legio® je určený najmä na servírovanie grilovaných pokrmov, ktoré často zaberú na tanieri viac miesta. Vzhľadom na atypický oválny tvar taniera je možné pohodlne servírovať a jesť aj väčšie porcie. Krásny biely porcelán Legio® má čisté línie a je vyrobený z kvalitného glazovaného porcelánu. Jednoduchý a praktický dizajn série povyšuje prezentáciu servírovaného jedla. Vďaka princípu vytvorenia sortimentu...

Maser 18-dielna jedálenská súprava Herbal Garden

Zatúžili ste po troche farebnej vzpruhy pre váš jedálenský stôl? A čo by ste povedali na túto dokonalú jedálenskú súpravu z porcelánu, ktorá si zakladá na kvalite? Jedinečný kvetinový vzor, ktorý tvoria odtiene zelenej a fialovej, na bielom podklade ešte viac vyniká. Súprava obsahuje: 6x plytký tanier - pr. 27 cm 6x hlboký tanier - pr. 23cm 6x dezertný tanier - pr. 20 cm

LA MUSICA Tanier hlboký 22 cm 6 ks

Súprava tanierov LA MUSICA Tanier hlboký 22 cm 6 ks:Súprava hlbokých tanierov LA MUSICA sa hodí pre tých, ktorí túžia po originalite v stolovaní. Hlboké taniere LA MUSICA sú vyrobené z kvalitného porcelánu vo farbe slonovej kosti, v esovito líniovom dizajne. Taniere môžete používať aj v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu. Súprava LA MUSICA zahŕňa šesť hlbokých tanierov s rozmerom 22 cm.Kľúčové vlastnosti súpravy hlbokých tanierov LA MUSICAŠesťdielna súprava z kvalitného porcelánuRiad...

BANQUET Súprava tanierov Olives, 18 ks

Banquet jedálenská súprava Olives v jednoduchom, ale štýlovom dizajne, bude ozdobou vašej jedálne. Súprava tanierov je vyrobená z porcelánu a skladá sa z 18 dielov, bez problému tak pohostíte aj väčšiu rodinu. Táto súprava je vhodná do umývačky riadu.Ochutnajte atmosféru stredomoria s jemným olivovým motívom. Kolekcia Olives v sebe spája jednoduchú eleganciu aj praktickosť. Svetlozelená farba oživí váš jedálenský stôl a povzbudí chuť k jedlu. Celú kolekciu nájdete TU.Súprava obsahuje: 6x plyt...

Banquet Onion 18-dielna súprava tanierov

Jedálenská súprava Onion je vytvorená v tradičnom cibulákovom vzore v modro-bielej kombinácii. Jemný a elegantný motív bude skvelým doplnkom na váš jedálenský stôl pri každodennom použití. Súprava je vhodná do umývačky riadu.Súprava obsahuje: 6x plytký tanier pr. 24 cm 6x hlboký tanier pr. 21,5 cm 6x dezertný tanier pr. 19 cmVybavte si kuchyňu nostalgiou - cibulákový vzor už nepatrí výhradne len porcelánu. Klasika z čias našich babičiek je nestarnúcim doplnkom. Obľúbený tmavomodrý vzor na bie...

BANQUET Tanier plytký RITA 24,5 cm, 6 ks

Súprava tanierov BANQUET Tanier plytký RITA 24,5 cm, 6 ks:Taniere vytvárajú základ modernej domácnosti. Nové taniere z porcelánu Banquet sú pevné a majú decentný dizajn. Plytké taniere sú perfektné na pokrmy, vyžadujúce krájanie. Taniere môžete umývať v umývačke, ušetríte tak čas aj energiu. Vďaka vysokej teplotnej odolnosti je možné ohrievať v mikrovlnnej aj klasickej rúre. Taniere v guľatom dizajne budú nevyhnutným doplnkom každého stolovania. Súprava obsahuje 6 ks riadu. Podstatné paramet...

LA MUSICA Tanier dezertný 21,5 cm 6 ks

Súprava tanierov LA MUSICA Tanier dezertný 21,5 cm 6 ks:Súprava dezertných tanierov LA MUSICA sa hodí pre tých, ktorí túžia po originalite v stolovaní. Dezertné taniere LA MUSICA sú vyrobené z kvalitného porcelánu vo farbe slonovej kosti, v esovito líniovom dizajne. Taniere môžete používať aj v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu. Súprava LA MUSICA zahŕňa šesť dezertných tanierov s rozmerom 21,5 cm.Kľúčové vlastnosti súpravy dezertných tanierov LA MUSICAŠesťdielna súprava z kvalitného...

LA MUSICA Tanier plytký 25,5 cm 6 ks

Súprava tanierov LA MUSICA Tanier plytký 25,5 cm 6 ks:Súprava plytkých tanierov LA MUSICA sa hodí pre tých, ktorí túžia po originalite v stolovaní. Plytké taniere LA MUSICA sú vyrobené z kvalitného porcelánu vo farbe slonovej kosti, v esovito líniovom dizajne. Taniere môžete používať aj v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu. Súprava LA MUSICA zahŕňa šesť plytkých tanierov s rozmerom 25,5 cm.Kľúčové vlastnosti súpravy plytkých tanierov LA MUSICAŠesťdielna súprava z kvalitného porcelánu...

Maxwell & Williams Plytký tanier 2 ks 30 cm DIAMONDS

Súprava tanierov Maxwell & Williams Plytký tanier 2 ks 30 cm DIAMONDS:Taniere vytvárajú základ, či už doma alebo pri rôznych slávnostiach. Taniere z porcelánu Maxwell and Williams sa vyznačujú veľkou pevnosťou a decentným dizajnom. Plytké taniere sú perfektné na pokrmy, vyžadujúce krájanie. Tanier sa dá umyť v umývačke, čo vám pomôže ušetriť energiu aj čas. Vďaka vysokej teplotnej odolnosti sú vhodné do mikrovlnnej rúry. Taniere s okrúhlym dizajnom budú žiariť na vašom stole. Súpravu tvo...

Rosenthal Tanier Nora Spring Vibes, Ø 22 cm 02048-726041-10862

Tanier s priemerom 22 cm z bieleho porcelánu novej jarnej kolekcie Hutschenreuther Nora Spring Vibes zdobí precízne a pritom jemne vyobrazené jarné kvety, poletujúci čmeliak a motýľ. Použiť ho môžete nielen ako klasický jedálenský, ale tiež ako prílohový alebo dezertný či tanier na pečivo.

Maxwell & Williams Obdĺžnikový tanier 3 ks ELEMENTAL

Súprava tanierov Maxwell & Williams Obdĺžnikový tanier 3 ks ELEMENTAL:Taniere tvoria základnú výbavu, či už doma alebo pri rôznych slávnostiach. Taniere z porcelánu Maxwell & Williams zaujmú decentným dizajnom a veľkou pevnosťou. Na prípravu a servis pokrmov slúžia servírovacie taniere. Taniere sú vhodné do umývačky, vďaka čomu šetríte čas aj drahocennú energiu. Vďaka odolnosti voči vysokým teplotám sa dajú taniere vkladať do mikrovlnnej aj klasickej rúry. Taniere s hranatým dizajnom...

Banquet Lavender 18-dielna jedálenská súprava

Jedálenská súprava s jemným a elegantným motívom Lavender rozveselí každý jedálenský stôl. Súprava obsahuje 18 tanierov hranatého tvaru. Taniere sú vyrobené z kvalitného bieleho porcelánu, ktorý možno použiť do umývačky riadu aj do mikrovlnnej rúry.Vychutnajte si atmosféru slnečnej Provence. Obľúbená kolekcia Lavender prinesie vôňu levandule priamo do vašej kuchyne. Klasické prevedenie v kombinácii rustikálneho levanduľového motívu a modernej fialovej rozžiari váš kuchynský stôl. Celú kolekciu...

Jedálenský set - taniere, príbor, pohárik, 12m+ - ružový - CHICCO Jedálenská súprava - taniere príbor pohárik V000959

Darčekový set, ktorý zahŕňa všetko, čo dieťatko potrebuje aby jedlo ako dospelý. Zahŕňa: HRNČEK PERFECT 360 S DRŽADLAMI, 200ml • ideálne pre učenie sa piť z pohára bez rozlievania • aktivácia perami - možnosť pitia okolo celého obvodu hrnčeka • tvarované držiaky umožňujú deťom ľahké držanie • netečúci hrnček, s praktickým vrchnákom • možno použiť aj ako samostatný hrnček bez membrány • určené pre deti od 12 mesiacov TANIER A MISKA • ľahko sa drží ja malým detským ručičkám vďaka ne...

Maxwell & Williams Štvorcový tanier 6 ks 19 cm CIRQUE

Súprava tanierov Maxwell & Williams Štvorcový tanier 6 ks 19 cm CIRQUE:Taniere sú tou dôležitou súčasťou každého stolovania každej jedálne. Taniere z porcelánu Maxwell and Williams sa vyznačujú veľkou pevnosťou a decentným dizajnom. Servírujte svoje obľúbené zákusky na dezertnom tanieri. Taniere možno umyť v umývačke, ušetríte tak čas aj energiu. Vďaka vysokej teplotnej odolnosti sa dajú vložiť do mikrovlnnej aj klasickej rúry. Hranaté taniere budú nevyhnutným doplnkom každého stolovania...

Maxwell & Williams Štvorcový tanier 6 ks 15 cm CIRQUE

Súprava tanierov Maxwell & Williams Štvorcový tanier 6 ks 15 cm CIRQUE:Taniere sú tou dôležitou súčasťou každého stolovania modernej domácnosti. Taniere z porcelánu Maxwell & Williams kombinujú decentný dizajn a pevnosť. Servírujte svoje dobroty na dezertných tanieroch a doprajte zážitok aj očiam. Tanier sa dá umyť v umývačke, vďaka čomu šetríte čas aj drahocennú energiu. Vďaka vysokej teplotnej odolnosti sú vhodné do mikrovlnnej rúry. Taniere s hranatým dizajnom budú nevyhnutným dop...

BANQUET Tanier porcelánový hlboký SILVIA 22 cm, 6 ks

Súprava tanierov BANQUET Tanier porcelánový hlboký SILVIA 22 cm, 6 ks:Taniere tvoria základnú výbavu každej domácnosti. Taniere z porcelánu Banquet vám prinášajú pevnosť kombinovanú s decentným dizajnom. Hlboké taniere sa ideálne hodia na polievku či iné použitie. Tanier sa dá umyť v umývačke, čo vám pomôže ušetriť energiu aj čas. Vďaka odolnosti voči vysokým teplotám sa dajú taniere vkladať do mikrovlnnej aj klasickej rúry. Tradičné okrúhle taniere sa stanú ozdobou vášho jedálenského stola....

Tescoma Hlboký tanier GUSTITO 21 × 21 cm, 4 ks

Súprava tanierov Tescoma Hlboký tanier GUSTITO 21 × 21 cm, 4 ks:Taniere sú dôležitou súčasťou každého stolovania. Taniere vyrobené z porcelánu Tescoma sú nestarnúcou klasikou medzi taniermi, navyše majú decentný dizajn a vysokú pevnosť. Hlboké taniere sa hodia na pokrmy, ktoré nevyžadujú krájanie ako napr. polievky, šaláty a ďalšie. Taniere sú vhodné do umývačky, čo vám ušetrí ako čas, tak energiu. Vďaka odolnosti voči vysokým teplotám sa dajú taniere vkladať do mikrovlnnej aj klasickej rúry...

BANQUET Tanier porcelánový hlboký CAITLIN 22 cm, 6 ks

Súprava tanierov BANQUET Tanier porcelánový hlboký CAITLIN 22 cm, 6 ks:Taniere sú tou dôležitou súčasťou každého stolovania každej kuchyne. Nové taniere z porcelánu Banquet zaujmú decentným dizajnom a veľkou pevnosťou. Hlboké taniere sa ideálne hodia na polievku, cestoviny, šaláty a iné pokrmy, ktoré sa nemusia krájať. Taniere sú vhodné do umývačky, tým dokážete ušetriť čas aj energiu. Vďaka odolnosti voči vysokým teplotám sa dajú taniere vkladať do mikrovlnnej aj klasickej rúry. Taniere v g...