Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Jedalensky stol skleneny

Nájdených:    56 produktov

Jedálenský stôl sklenený YUKON Halmar

Okrúhly sklenený jedálenský stôl má podnož zhotovenú z masívnych bukových nôh a prášok rozdrvené ocele v čiernej farbe.Priemer stolovej dosky je 120 cm.Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou. Rozmery:výška: 76 cmpriemer: 120 cmmateriál:sklo / bukFarba:číra / bukDodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený LUNGO Halmar

Okrúhly jedálenský stôl Lungo s kovovými nohami z lakovanej ocele v antickej zlatej farbe a sklenenou stolovou doskou sfarbenú dohneda. Rozmery:výška: 76 cmpriemer: 120 cmmateriál:sklo / lakovaná oceľFarba:hnedáDodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený LUNGO Halmar

Okrúhly jedálenský stôl Lungo s kovovými nohami z lakovanej ocele v antickej zlatej farbe a sklenenou stolovou doskou sfarbenú dohneda. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou. Rozmery:výška: 76 cmpriemer: 120 cmmateriál:sklo / lakovaná oceľFarba:hnedáDodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený RAYMOND Halmar

Okrúhly jedálenský stôl Raymond je vyrobený v kombinácii chrómových nohách a tvrdeného číreho skla. Zaujímavý tvar konštrukcie a moderný dizajn. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.rozmery:priemer: 100 cmvýška: 73 cmmateriál:sklo / kovfarba:číra Dodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený Looper biely Halmar

Moderný a elegantný okrúhly sklenený jedálenský stôl v bielej farbe má kovovú podnož z prášok rozdrvené ocele.Priemer stolovej dosky je 115 cm. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou. Rozmery:výška: 76 cmpriemer: 115 cmmateriál:skloFarba:bielaDodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený WALTER 2 čierny Halmar

Jedálenský stôl Walter 2 je vyrobený v kombinácii podnože z nerezovej ocele a dosky z čierneho tvrdeného skla. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:šírka: 130 cmvýška: 74 cmhĺbka: 80 cmmateriál:skloFarba:čiernaDodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený TONIC biely / buk Halmar

Jedálenský stôl je vyrobený v kombinácii skla a dreva. Doska stola je z kaleného skla a nohy stola sú z masívu.Ku stolu odporúčame dokúpiť jedálenské stoličky K248. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 76 cmmateriál:sklo / oceľFarba:bielaDodávané v demonte.

Jedálenský stôl sklenený LESTER 90 Halmar sklo / čierny

Jedálenský stôl sa dodáva v prevedení so sklenenou doskou a kovovou podnožou. Stolová doska je z číreho skla, pod ňou sa nachádza praktická odkladacia polička z čierneho skla. Nohy stola sú z nerezovej ocele. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:výška: 76 cmšírka: 90 cmhĺbka: 60 cmmateriál:sklo / kovFarba:číre sklo / čiernaMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte.

Jedálenský sklenený stôl Thai Natura Divino, 160 × 90 cm

Jedálenský stôl na ktorom bude vaše jedlo vyzerať božsky. Tento dizajnový jedálenský stôl bude perlou vašej domácnosti. Budete sa pri ňom stretávať denne a zmestí sa k nemu celá rodina.

Jedálenský sklenený stôl Thai Natura Divino, 160 × 90 cm

Jedálenský stôl na ktorom bude vaše jedlo vyzerať božsky. Tento dizajnový jedálenský stôl bude perlou vašej domácnosti. Budete sa pri ňom stretávať denne a zmestí sa k nemu celá rodina.

Jedálenský sklenený stôl Thai Natura Divino, 160 × 90 cm

Jedálenský stôl na ktorom bude vaše jedlo vyzerať božsky. Tento dizajnový jedálenský stôl bude perlou vašej domácnosti. Budete sa pri ňom stretávať denne a zmestí sa k nemu celá rodina.

Jedálenský sklenený stôl s možnosťou rozloženia Thai Natura, 240 × 80 cm

Jedálenský stôl na ktorom bude vaše jedlo vyzerať božsky. Tento dizajnový jedálenský stôl bude perlou vašej domácnosti. Budete sa pri ňom stretávať denne a zmestí sa k nemu celá rodina.

Sklenený stôl Cristal Halmar

Jedálenský stôl Cristal sklenený zaujme svoju nápaditú kombináciou skla a kovu. Stôl je možné zakúpiť v čírej farbe s čírou odkladacou doskou a s mliečnym alebo čiernym orámovaním. Nohy stola sú vyrobené z nerezovej ocele.Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery stola:výška: 77 cmšírka: 150 cmdĺžka: 90 cmMateriál:sklo / kovFarba:číra / číra odkladacia doska s mliečnym orámovanímMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkýc...

Sklenený stôl Cristal Halmar

Jedálenský stôl Cristal sklenený zaujme svoju nápaditú kombináciou skla a kovu. Stôl je možné zakúpiť v čírej farbe s čírou odkladacou doskou a s mliečnym alebo čiernym orámovaním. Nohy stola sú vyrobené z nerezovej ocele.Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery stola:výška: 77 cmšírka: 150 cmdĺžka: 90 cmMateriál:sklo / kovFarba:číra / číra odkladacia doska s čiernym orámovanímMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých...

Sklenený jedálenský stôl VESPER Halmar

Sklenený jedálenský stôl VESPER Halmar je vyrobený v kombinácii skla a lakované MDF. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:dĺžka: 160 cmhĺbka: 90 cmvýška: 76 cmmateriál:lakovaná MDF / skloFarba:biela, sklo čierneMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovacích materiálov.

Sklenený jedálenský stôl Raymond Halmar

Sklenený jedálenský stôl Raymond Halmar je vyrobený v kombinácii skla a kovu. Doska stola je z číreho skla a konštrukcia stola je vyrobená z chrómovanej ocele. K tomuto stolu odporúčame K135 a K154. rozmery: priemer: 100 cm výška: 73 cm Materiál: klo / kov farba: číra

Sklenený jedálenský stôl VESPER Halmar

Sklenený jedálenský stôl VESPER Halmar je vyrobený v kombinácii skla a lakované MDF.Rozmery:dĺžka: 160 cmhĺbka: 90 cmvýška: 76 cmmateriál:lakovaná MDF / skloFarba:biela, sklo čierneMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovacích materiálov.

Sklenený jedálenský stôl OLIVIER Halmar

Sklenený jedálenský stôl OLIVIER sa dodáva v kombinácii skla a chrómované ocele. Vrchná doska je z číreho skla a konštrukcia stola je vyrobená z pochrómovanej ocele.Rozmery stola:výška: 75 cmšírka: 69 cmdĺžka: 119 cmmateriál:sklo / kovFarebné prevedenie stôl:číraMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovacích materiálov.Návod na údržbu:Nábytok Čistite vlhkou handrou šetrným čistiacim prostriedkom na nábytok....

Sklenený jedálenský stôl Lenart HALMAR

Sklenený jedálenský stôl Lenárt v nápaditom dizajne. Stôl obsahuje nazelenalú hornú dosku a spodnú čiernu dosku so svetlými vzormi. Nohy stola sú vyrobené z nerezovej ocele. K tomuto stolu odporúčame stoličky K134. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou. Rozmery stola: výška: 75 cm šírka: 80 cm dĺžka: 130 cm materiál: sklo / nerez. oceľ Farebné prevedenie stôl: horné sklo bezbarvé, dolné sklo - čierna so svetlými vzormi Montáž nábytku: Nábytok je dodávaný v demon...

Sklenený jedálenský stôl Herbert Halmar

Sklenený jedálenský stôl Herbert sa dodáva v kombinácii skla a lamina MDF. Stôl sa skladá z vrchnej dosky z číreho skla a konštrukcia stola je vyrobená z dyhovaného MDF vo farbe dub sonoma. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:výška: 76 cmšírka: 90cmdĺžka: 160 cmMateriál:sklo / preglejkaFarba:dub sonomaMontáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovacích materiálov.Návod na údržbu:Nábytok Čistite vlhko...

Sklenený jedálenský rozkladací stôl Lambert čierny Halmar

Sklenený jedálenský rozkladací stôl Lambert Halmar sa dodáva v kombinácii tvrdeného skla a kovu. Sklenená doska stola je čiernej farby s bezfarebným obvodom, nohy sú z chrómovanej ocele.K tomuto stolu doporučujeme stoličky K147. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:dĺžka: 120 - 180 cmšírka: 80 cmvýška: 76 cmMateriál:sklo / kovFarba:čiernaDodávané v demonte.

Sklenený jedálenský rozkladací stôl Lambert Halmar

Sklenený jedálenský rozkladací stôl Lambert Halmar sa dodáva v kombinácii tvrdeného skla a kovu. Sklenená doska stola je čiernej farby s bezfarebným obvodom, nohy sú z chrómovanej ocele.K tomuto stolu doporučujeme stoličky K147.Rozmery:dĺžka: 120 - 180 cmšírka: 80 cmvýška: 76 cmMateriál:sklo / kovFarba:čiernaDodávané v demonte.

Sklenený jedálenský stôl Talon Halmar cierny

Sklenený jedálenský stôl Talon Halmar v zaujímavom a nápaditom prevedení. Stôl obsahuje vrchnú dosku vyrobenú z tvrdeného číreho skla lemovaná čiernym pásom uprostred. Nohy stola sú z lakovanej šedej ocele. Ku stolu odporúčame stoličky K94. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou. Rozmery stola: výška: 74 cm šírka: 80 cm dĺžka: 140 cm materiál: stôl: sklo / chróm Farebné prevedenie stôl: číra / čierny pás, nohy-šedá Montáž nábytku: Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku ...

Sklenený jedálenský stôl Talon Halmar cierny

Sklenený jedálenský stôl Talon Halmar v zaujímavom a nápaditom prevedení. Stôl obsahuje vrchnú dosku vyrobenú z tvrdeného číreho skla lemovaná čiernym pásom uprostred. Nohy stola sú z lakovanej šedej ocele. Ku stolu odporúčame stoličky K94. Rozmery stola: výška: 74 cm šírka: 80 cm dĺžka: 140 cm materiál: stôl: sklo / chróm Farebné prevedenie stôl: číra / čierny pás, nohy-šedá Montáž nábytku: Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovac...

Sklenený jedálenský stôl Talon Halmar cierny

Sklenený jedálenský stôl Talon Halmar v zaujímavom a nápaditom prevedení. Stôl obsahuje vrchnú dosku vyrobenú z tvrdeného číreho skla lemovaná čiernym pásom uprostred. Nohy stola sú z lakovanej šedej ocele. Ku stolu odporúčame stoličky K94. Rozmery stola: výška: 74 cm šírka: 80 cm dĺžka: 140 cm materiál: stôl: sklo / chróm Farebné prevedenie stôl: číra / čierny pás, nohy-šedá Montáž nábytku: Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovac...

Sklenený jedálenský rozkladací stôl L31 Halmar

Sklenený jedálenský rozkladací stôl L31 sa dodáva v kombinácii tvrdeného skla a kovu. Sklenená doska stola je čiernej, bielej alebo béžovej farby, nohy sú z chrómovanej ocele. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery stola:výška: 76 cmšírka: 74 cmdĺžka: 110-170 cmmateriál:sklo / kovFarebné prevedenie stôl:čiernabielabéžováVýber farby zvoľte prosím vo variante produktu - farba. Dostupné sú len farby vo výbere variantov.Montáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou n...

Sklenený stôl Corwin Bis Halmar

Sklenený jedálenský stôl Corwin BIS štvorhranný sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre farby. Nohy stola sú vyrobené z chrómovanej oceli.Doporučená kombinácia so stoličkou K2. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery stola:výška: 75 cmšírka: 125 cmdĺžka: 72 cmMateriál:sklo / chrómovaná oceľFarebné prevedenie stôl:sklo / chróm Montáž nábytku:Nábytok je dodávaný v demonte. Súčasťou nábytku je montážny plánik vrátane všetkých potrebných spojovacích materiálov.Návod...

Čierny sklenený jedálenský stôl Thai Natura Bubble, ⌀ 120 cm

Stretnite sa pri jedálenskom stole celá rodina. Premýšľate ako urobiť z vašej jedálne či kuchyne miesto ako vystrihnuté z časopisu o modernom bývaní? S tým vám pomôže Thai Natura. Tento stolík je totiž nielen praktickým, ale aj elegantným spoločníkom. A u vás doma sa bude nádherne vynímať ♥ O THAI NATURA Thai Natura je španielska značka sústreďujúci sa na dizajn, výrobu a predaj krásneho nábytku, neprehliadnuteľných dekorácií a moderných svietidiel. Kľúčovými faktormi pri ich ...

Čierny sklenený jedálenský stôl Thai Natura Bubble, ⌀ 120 cm

Stretnite sa pri jedálenskom stole celá rodina. Premýšľate ako urobiť z vašej jedálne či kuchyne miesto ako vystrihnuté z časopisu o modernom bývaní? S tým vám pomôže Thai Natura. Tento stolík je totiž nielen praktickým, ale aj elegantným spoločníkom. A u vás doma sa bude nádherne vynímať ♥ O THAI NATURA Thai Natura je španielska značka sústreďujúci sa na dizajn, výrobu a predaj krásneho nábytku, neprehliadnuteľných dekorácií a moderných svietidiel. Kľúčovými faktormi pri ich ...

Biely sklenený jedálenský stôl Thai Natura, ⌀ 120 cm

Premýšľate ako urobiť z vašej obývačky miesto ako vystrihnuté z časopisu o modernom bývaní? S tým vám pomôže Thai Natura. Tento stolík je totiž nielen praktickým, ale aj elegantným spoločníkom. U vás doma sa bude nádherne vynímať ♥ O THAI NATURA Thai Natura je španielska značka sústreďujúca sa na dizajn, výrobu a predaj krásneho nábytku, neprehliadnuteľných dekorácií a moderných svietidiel. Kľúčovými faktormi pri ich tvorbe sú inovácie, všestrannosť a spokojnosť zákazníkov. ...

Jedálenský stôl ANTON Halmar

Sklenený jedálenský stôl ANTON zaujme svojím nápaditým dizajnom. Konštrukcia stola je vyrobená z lakovanej ocele. Vrchná a spodná doska stola je vyrobená z čierneho tvrdeného skla. Stôl je vhodný do všetkých interiérov. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Rozmery:výška: 75cmšírka: 80 cmdĺžka: 140 cmMateriál:stôl: sklo / kovFarba:sklo - čierne Nábytok je dodávaný v demonte.

Jedálenský stôl Vilmer Halmar

Sklenený jedálenský stôl Vilmer je vyrobený v kombinácii skla a dreva. Vrchná doska je z tvrdeného skla a konštrukcia stola je z laminovanej MDF. Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou. Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 90 cmvýška: 76 cmMateriál:sklo / lakovaná MDF / laminovaná MDFFarba:biela, dub sonomaDodávané v demonte.

JEDÁLENSKÝ STÔL AT-1012 BK + 4 STOLIČKY AC-1817 Autronic

Kompletný jedálenský set stôl + 4 stoličky.Tento jedálenský set v modernom dizajne rozžiari Vašu jedáleň či kuchyňu. Zostava je vyrobená z kvalitných materiálov - v kombinácii farieb a materiálov podľa posledných trendov.Jedálenský stôl sklenený s poličkou - s tvrdeným sklom. Stolová doska čierne sklo, polička čierne sklo, podnož chróm.Rozmery: 150x90 cm. Výška stola: 75 cm.Jedálenská stolička:2 x stoličky odtieň BK2, chróm / látka čierna - melír2 x stoličky odtieň GREY2, chróm / látka sivá - m...

Signal Okrúhly jedálenský stôl AGIS

Moderný okrúhly sklenený jedálenský stôl AGIS z tvrdého skla je veľmi vkusný a praktický, preto bude dominantným kusom vo Vašej jedálni či kuchyni. Konštrukčné riešenie je zaujímavé vďaka okrúhlemu tvaru. Stôl má okrúhlu vrchnú časť z priehľadného tvrdeného skla. Eleganciu dodávajú pochromované kovové nohy stola v modernom dizajne. Stôl je vhodný pre štyri osoby. Stôl má výšku 73 cm a priemer stola 90 cm. Materiál: sklo + kov ...

HALMAR CORWIN BIS jedálenský stôl - sklo / chróm

Štvorhranný sklenený jedálenský stôl CORWIN BIS od výrobcu Halmar sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre barvy.Nohy stola sú vyrobené z chró...

HALMAR CORWIN BIS jedálenský stôl - sklo / chróm

Štvorhranný sklenený jedálenský stôl CORWIN BIS od výrobcu Halmar sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre barvy.Nohy stola sú vyrobené z chró...

HALMAR CORWIN BIS jedálenský stôl - sklo / chróm

Štvorhranný sklenený jedálenský stôl CORWIN BIS od výrobcu Halmar sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre barvy.Nohy stola sú vyrobené z chró...

HALMAR CORWIN BIS jedálenský stôl - sklo / chróm

Štvorhranný sklenený jedálenský stôl CORWIN BIS sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre barvy.Nohy stola sú vyrobené z chrómovanej ocele. Náb...

HALMAR CORWIN BIS jedálenský stôl - sklo / chróm

Štvorhranný sklenený jedálenský stôl CORWIN BIS od výrobcu Halmar sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre barvy.Nohy stola sú vyrobené z chró...

HALMAR CORWIN BIS jedálenský stôl - sklo / chróm

Štvorhranný sklenený jedálenský stôl CORWIN BIS od výrobcu Halmar sa skladá zo sklenenej hornej a spodnej dosky číre barvy.Nohy stola sú vyrobené z chró...