Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Jazdene bazarove lyze roxy 168 cm

Nájdených:    7 produktov

Jazdené bazárové lyže ROXY 168 cm

Jazdené bazárové lyže ROXY Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ROXY 158 cm

Jazdené bazárové lyže ROXY Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže SALOMON Axendo 168 cm

Jazdené bazárové lyže SALOMON Axendo Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Japan Red 168 cm

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Japan Red Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ELAN Race RCG Cup 168 cm

Jazdené bazárové lyže ELAN Race RCG Cup Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže NORDICA Dobermann Spitfire Pro 168 cm

Jazdené bazárové lyže NORDICA Dobermann Spitfire Pro Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ELAN RCG Race World Cup 168 cm

Jazdené bazárové lyže ELAN RCG Race World Cup Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Podobné frázy: