Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Jake rybicky do akvaria

Nájdených:    7 produktov

SIEŤKA NA RYBIČKY ZELENÁ TOMMI 10 cm

Pre bezpečné a šetrné vybratí rybičiek a ďalších živočíchov z akvária, je určená táto zelená akvarijná sieťka Tommi. Veľkosť 10 cm je určená pre malé rybičky, do menších akvárií. Praktický obdĺžnikový tvar zaručuje ľahkú manipuláciu. Sieťka na rybičky je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu.

VZDUCHOVACÍ MOTORČEK HAILEA 3,5l/min 3W

Kúpte si do svojho nového alebo existujúceho akvária tento kvalitný vzduchovací kompresor ACO-6603. Vzduchovací motorček zabezpečí kvalitné okysličenie vody vo vašom akváriu a tým zaistí optimálne prostredie pre vaše rybičky. Vzduchovací motorček je určený pre akvária o veľkosti 100 - 250 l.

(R)IARIVKA HAILEA FRESH WATER TOMMI 15 W

Nepostrádateľným doplnkom do vášho akvária je akvarijná žiarivka. Napríklad táto žiarivka Hailea Fresh water Tommi 15 W svieti prenikavým bielym svetlom, preto budú vaše rybičky zvýraznené ešte žiarivejšie. Rozmery: Dĺžka 43,5 cm, priemer 26 mm.

RASTLINA HODVÁBNA CONGO FLAMINGO 9 cm

Ozdobte svoje akvárium alebo terárium touto umelou rastlinou do akvária, hodvábnou Congo Flamingo, ktorá je vysoká približne 9 centimetrov. Rastlina hodvábna Congo Flamingo 9 cm sa hodí pre dekoráciu moderných i klasických akvárií a terárií, zaistí príjemné prostredie pre rybičky i plazy.

Finding Nemo: Escape to the Big Blue 3DS

Rybičky z akvária sú konečne pripravené k úteku z ordinácie zubára a vydať sa cestu za veľkým modrým morom. Ale nebude to jednoduché. Svoje dobrodružstvo začínajú kotúľaním sa v plastových sáčkoch, čeliac tŕnistým nástraham, zradnej premávke a hladným čajkám, aby sa vôbec dostali do mora a na slobodu, kde skutočné... .

JBL NOVOPLECO ČIPSY 100 ml

JBL NovoPleco - čipsy 100ml je špeciálne navrhnuté krmivo pre akvarijné rybičky žijúci na dne akvária, ľudovo zvané sumečci. JBL NovoPleco - čipsy 100ml je krmivo v podobe lupienkov, rýchlo klesajúcich na dno. Obsahuje všetky živiny potrebné pre zdravý rast a vývoj akváriových rýb a vzhľadom na to, že tieto ryby v prírode bežne prijímajú potravu ohryzovaním z koreňov rastlín a pod., sú do zloženia pridané aj drevené vlákna. JBL NovoPleco - čipsy 100ml je doplnené o veľmi dôležitú látku, inosit,...

TETRA AQUA SAFE 250 ml

Pre bezpečnú úpravu vody z vodovodu na vodu do akvária, použite prostriedok Tetra AquaSafe. Ten mení vodu z vodovodu s okamžitým účinkom na prírodnú akvarijnú vodu bezpečnú pre rybičky. Nové zloženie Tetra - Aqua Safe 250 ml podporuje zdravú vodu a zdravie rybičiek jedinečnou kombináciou vitamínov, prírodných biopolymérov a stopových prvkov. Použitie: Vodu z vodovodu ošetrite 5 ml prípravku AquaSafe na 10 litrov vody. Prípravok do akvárií, pri výmene vody alebo transportu rybičiek. Látky obsiah...