Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Iwhite bieliace sada na zuby

Nájdených:    7 produktov

iWHITE 2 Instant sada na bielenie zubov 10 kusov

iWhite Instant2 je unikátny prípravok na bielenie zubov s okamžitým výsledkom. Jeho hlavnou výhodou je nová trojfázová technológia, ktorá okamžite bieli zuby až o 8 odtieňov, posilňuje štruktúru zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Už po prvej aplikácii je výsledok viditeľný. iWhite instant 2 sa ľahko nosí a používa a aktívne odstraňuje zubné škvrny. Výrobok obsahuje 10 naplnených aplikátorov, ktoré sú jednotlivo balené. Nie je potrebné čistiť či vytvárať aplikátory. Klinicky preukázaná bezpečnosť ...

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 10 ks

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 1x10 ks iWhite Instant2 je unikátny prípravok na bielenie zubov s okamžitým výsledkom. Jeho hlavnou výhodou je nová trojfázová technológia, ktorá okamžite bieli zuby až o 8 odtieňov, posilňuje štruktúru zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Už po prvej aplikácii je výsledok viditeľný.

My White Secret Charcoal and Coconut Oil bieliace pásiky na zuby 14 ks

Bieliaca sada My White Secret Charcoal and Coconut Oil vám pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyPoužitie:Postupujte podľa návodu uvedeného na obale.

iWhite Instant2 sada pre bielenie zubov 10 x 0,8 g

Bieliaca sada iWhite Instant2 vám pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje škvrnyPoužitie:Postupujte podľa návodu uvedeného na obale.

iWhite Dark Stains sada pre bielenie zubov 10 x 0,8 g

Bieliaca sada iWhite Dark Stains vám pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť žiarivý úsmev.Vlastnosti:odstraňuje škvrnybieli zubyPoužitie:Postupujte podľa návodu uvedeného na oba

My White Secret Darčeková sada dentálnej hygieny Gift Pack

Darčeková sada obsahuje kompletnú starostlivosť o vašu ústnu dutinu. Sada obsahuje: Bieliace pásiky na zuby Whitening Strips 14 ks Denné a nočné bieliaca zubná pasta (Day & Night Toothpaste) 2 x 65 g Bambusový zubná kefka Soft ( Bamboo Toothbrush)