Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Iron man hra na xbox 360

Nájdených:    3 produkty

Iron Man XBOX 360

Herná adaptácia filmovej predlohy založená na pôvodnom komikse, v ktorom ovládate hlavného hrdinu, Tonyho Starka, milionára a playboya, ktorý si z nudy nechá postaviť brnenie s laserovým lúčom a tryskami k lietaniu. Vďaka brneniu sa Tonyho sila znásobuje a okrem normálnych smrteľníkov mu nerobí problém premôcť svojimi kovovými päsťami i tank,... .

Spider-Man: Edge of Time XBOX 360

Hrajte ako Amazing Spider-Man a Spider-Man 2099 v hre Spider-Man: Edge of Time, vysoko oktánovom, adrenalínovom dobrodružstve, ktoré Vás vysiela na misiu zabrániť kataklyzmatickej udalosti, ktorá povedie k nečakanému následku: smrti Amazing Spider-Mana. Spider-Man: Edge of Time ponúka bohatý, dobre spracovaný a výpravný príbeh od uznávaného Marvel spisovateľa Petera Davida. Hra... .

Spider-Man: Friend or Foe XBOX 360

Akčný titul inšpirovaný udalosťami vo všetkých troch Spider-Man filmoch, ale i tým, čo sa pavúčiemu mužovi prihodilo v klasických komiksových príbehoch. Príbehovo teda ide o spletenec všetkého možného, čo ale rozhodne nie je vôbec na škodu. Vďaka takému množstvu materiálu, z ktorého hra čerpá, do nej tvorci mohli vtesnať celú kopu... .