Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hzadaj a najdi na farme

Nájdených:    5 produktov

Na farme. Moje prvé - hľadaj a nájdi!

Vitaj na farme! Toto krásne ilustrované leporelo je ideálne pre malých zvedavcov, ktorí túžia spoznať život na farme a zvieratá, ktoré tam žijú.

Moje prvé hľadaj a nájdi! Na farme - Axel Scheffler

Vitaj na farme! Toto krásne ilustrované leporelo je ideálne pre malých zvedavcov, ktorí túžia spoznať život na farme a zvieratá, ktoré tam žijú.

Na farmě Moje první - hledej a najdi! - Axel Scheffler

Toto krásně ilustrované leporelo vytvořil známý kreslíř Axel Scheffler, ilustrátor Gruffala. Malé děti se naučí poznávat a pojmenovávat zvířata a předměty z rušné farmy. Pevné barevné záložky se zvířecími kamarády umožní dětem rychlé a snadné nalezení oblíbených zvířat a procvičí jejich motorické schopnosti. Krátké popisky a otázky na dění na farmě v dětech podněcují zvědavost a podporují soustředění.

Hľadaj a nájdi Farma - Kolektív autorov

Aký pekný pohľad na záhradku zelenina rastie v každom riadku! Na farme sa toho dá objaviť veľa. Dokážeš nájsť spiace teľa, koňa skáčuceho cez prekážky a kikiríkajúceho kohúta? Ukrývajú sa vo farebných obrázkoch z farmy. Hľadaj a nájdi rôzne veci a tvory v knižke s pevnými rozkladacími stránkami a milými veršmi!

Hľadaj a nájdi pre najmenších - Dopravné prostriedky

Táto hľadacia kniha vezme deti a ich rodičov na dobrodružnú cestu za objavovaním všetkého, čo nás odvezie po zemi, prepraví po vode, preletí vzduchom, či vystrelí do vesmíru. Nájdite 7 dobre ukrytých detailov v meste, na oblohe, na hasičskej stanici, stavbe, či farme a vyberte sa s hrdinami knihy do veselých obrázkových svetov plných fantázie.