Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hry na wii auta

Nájdených:    358 produktov

Wii Party U Wii U

Užite si zábavné stolné hry a minihry na TV vo väčšsom rozmere vďaka Wii U GamePad ovládaču, alebo zmeňte celú obývačku na jednu obrovskú hernú plochu. Hra obsahuje priam obrovské množstvo rôznych zábavných hier vrátane štrikovania, autodráhy ale aj rôznych puzzle hier. Nezáleží na tom, akú hru chcete hrať -... .

Big Brain Academy for Wii Wii

Big Brain Academy je úspešný logický titul z Nintendo DS. Teraz sa však môžu na sériu rôznych hlavolamov tešiť tiež majitelia konzoly Nintendo Wii. Opäť budete musieť zapojiť do hry svoj bystrý mozog a motorické schopnosti, všetko dobre koordinovať a byť pohotoví. K dispozícii je kompetitívny aj kooperatívny multiplayer, ktorý... .

Safecracker Wii

Príbeh hry sa rozvíja okolo Vás, ako odborníka na trezory, ktorý je najatý bohatou rodinou nedávno zosnulého miliardára, aby našiel poslednú vôľu a svedectvo ich príbuzného, Duncana W. Adamsa. Duncan ukryl klúč k svojmu bohatstvu v jednom z trezorov rozptýlených vo svojom honosnom sídle. Zosnulý miliardár bol náhodou tiež vášnivým... .

Tekken Tag Tournament 2 (Wii U Edition) Wii U

Legendárna séria Tekken mieri na Nintendo Wii U s najrozsiahlejším zoznamom postáv a režimov. Ponáňaná enginom z hry Tekken Tag Tournament 2 ponúka verzia pre Wii U úžasnú grafiku, bezkonkurenčný bojový systém, online multiplayer a robustné možnosti prispôsobenia. Tekken Tag Tournament 2 (Wii U Edition) ponúka tiež vzrušujúci exkluzívny obsah vďaka... .

Boogie SuperStar Wii

V Boogie SuperStar nebudete len hrať, budete hviezdami hry. Môžete spievať svoje obľúbené skladby do mikrofónu a robiť skutočné tanečné pohyby, ktoré sú zachytené na obrazovke pomocou Wii motion-capture technológie. Cesta ku sláve ale nemusí byť sólo! S módmi pre dvoch alebo štyroch hráčov môžete hrať, spievať a tancovať so... .

Your Shape Wii

Balenie obsahuje kameru. Fitness hra podobná hre Wii Fit. Avšak tu na Vaše pohyby nereaguje podložka, ale kamera umiestnená pri televízore, čo poskytuje veľa výhod. Váš obraz sa sníma priamo do hry a umožní Vám vďaka siluete vykonávať presne dané cviky. Vďaka kamere a celej rade programov hra vytvorí sériu cvičení... .

ObsCure 2 Wii

Pokračovanie študentského survival hororu, ktorý na svojho predchodcu úzko nadväzuje. Príbeh druhého dielu sa odohráva 2 roky po udalostiach z konca pôvodnej hry, kde sa banda študentov pokúša zapojiť do normálneho života. Všetko ide v tomto ohľade skvelo až do momentu, kde je na školskej záhradke objavená podozrivá rastlina. Od... .

FunFair Party Wii

Hra, ktorá poteší celú rodinu, od detí, rodičov, až po babičky a dedkov! I tí najmenší za svoj život určite boli aspoň raz v cirkuse a tak určite vedia, že tu vystupujú artisti lietajúci na hrazdách pod šapitó a veselí klauni vyvádzajúci neplechy. Teraz už máte jasnú predstavu, aké hry budete... .

Monster Lab Wii

Monster Lab je RPG v ktorom budete v úlohe profesora Fuselessa vyrábať monštrózne roboty podľa návodov, ktoré Vám poskytnú priložené mini hry. S ich pomocou budete bojovať proti nepriateľským monštrám, pričom Vami vyrobení roboti budú dosahovať rôznych bojových kvalít v závislosti na tom ako dobre sa budete držať v mini... .

Pikmin 2 Wii

V prvej časti hry potreboval kapitán Olimar zozbierať časti svojej rozbitej vesmírnej lode. V hre Pikmin 2 je jeho loď v poriadku - ale jeho financie sú v troskách. Olimarova spoločnosť je zaťažená dlhom 10.000 Pokos (miestna mena) a aby ju zachránil, vrátil sa na planétu Pikminov, aby získal dostatok... .

Godzilla: Unleashed Wii

Bojovka s účasťou obrovských netvorov, ktoré pod vedením samotnej Godzilly bojujú o záchranu planéty Zem pred monštrami z iných svetov. Všetky boje sa odohrávajú na Zemi, väčšinou v mestskom prostredí, ktoré je samozrejme kompletne zničiteľné. Ničenie mrakodrapov, veží a iných objektov je jedným z potenciálnych lákadiel hry, aj keď to... .

Ghost Squad Wii

Strieľačka v pravom slova zmysle, kde neovládate pohyb postavy, ale staráte se len a výlučne o strieľanie a dobíjanie zbrane. V hre obsiahnuté tri misie sú rozdelené na celú radu menších častí, ktorých prechádzanie obstaráva hra sama, necháva Vás však vo vopred daných okamihoch vybrať aspoň smer. Súčasťou hry je samozrejme... .

Monopoly Collection Wii

Balenie obsahuje hry Monopoly a Monopoly Streets. Monopoly Videohra Monopoly je nový pohľad na nadčasovú klasiku s prístupnou hrateľnosťou pre hráčov všetkých vekových kategórií a úrovní schopností. Úplne nové digitálne herné vydanie ponúka súčasnú hru pre 4 hráčov, čo zaisťuje, že každý je zapojený a umožňuje celej rodine užívať si zábavu a... .

Rayman Legends Wii U

Rayman, plošinovka roka a víťaz mnohých umeleckých a hudobných ocenení, prichádza na platformu Wii U s úplne novým dobrodružstvom. Michel Ancel, tvorca série Rayman, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids prináša svoju inovatívnu kreativitu do tejto novej a vzrušujúcej hry. Rayman: Legends plne využíva výkon konzoly Wii U. Objavujte... .

10 Minute Solution Wii

Hra prináša známy DVD fitness program 10 Minute Solution na konzolu Wii, kde si okrem preťahovania tela užijete ešte veľkú porciu zábavy. Hra umožňuje cvičenie si naplánovať z výberu desiatich minútových blokov, rozdelených do troch hlavných kategórií - kardio box, zmiešané hry a aerobik. Ku cvičeniu je doporučené prídavné zariadenie Wii... .

Far Cry: Vengeance Wii

Wii adaptácia Far Cry, ktorý ponúka nový príbeh opäť zasiahnutý do prostredia tropického ostrova, jeho hlavným predstaviteľom je znovu Jack Carver, ktorý je vďaka experimentu Dr. Kriegera obdarený špeciálnymi schopnosťami. Hra je prispôsobená pre obe časti revolučného ovládača a grafická stránka hry bola upravená na možnosti konzole. Behom nového dobrodružstva na vás... .

Boffin II HRY

Elektronická stavebnica Boffin HRY obsahuje 35 súčiastok a ponúk zábavnou a hravou formou viac ako 200 nových projektov, ktoré sú zamerané:–        na postreh–        na rýchlosť–        na pamäť–        na presnosť–        a ďalšie, celkom 203 projektov, ktoré sú podrobne popísané v priloženom manuályZákladom všetkých projekto...

Boogie SuperStar + mikrofón Wii

Balenie obsahuje hru Boogie SuperStar a mikrofón. V Boogie SuperStar nebudete len hrať, budete hviezdami hry. Môžete spievať svoje obľúbené skladby do mikrofónu a robiť skutočné tanečné pohyby, ktoré sú zachytené na obrazovke pomocou Wii motion-capture technológie. Cesta ku sláve ale nemusí byť sólo! S módmi pre dvoch alebo štyroch hráčov... .

The Incredible Hulk Wii

Ďalšie spracovanie zeleného búchača podľa rovnomennej filmovej predlohy, ktorá sa pre zmenu inšpiruje komiksom. Dôraz hry je kladený na otvorený svet, lepšie povedané mesto, s vysokými mrakodrapmi a tonou ďalších vecí, čakajúcich na rozmlátenie. S veselým zelenáčom sa pozriete napríklad na ostrov Manhattan, kde na Vás budú čakať úlohy vyplývajúce z... .

DuckTales Remastered Wii U

Remaster ako sa patrí! Legendárna adventúra z kačacieho sveta je späť a strýko Držgroš je opäť na ceste za získaním ďalšieho bohatstva, aby sa stal najbohatšou kačkou na svete! DuckTales Remastered berie klasickú Disney platformovú adventúru na úplne novú úroveň! Všetky vizuálne prvky z 8-bitovej hry boli pretvorené do nového HD... .

Horsez: Ranch Rescue Wii

Pokračovanie jazdeckej hry, kde sa budete starať o kona, jazdiť a hlavne sa budete snažiť zachrániť ranč i s koníkmi. Čaká na vás tvrdý tréning, starostlivosť o svojho koníka a jazdy na čas i cez prekážky. V tomto príbehu sa vžívate do úlohy mladej dedičky. Práve Vám prišiel dopis, v ktorom... .

Kung Fu Panda Wii

Hlavnou postavou tejto hry na motívy rovnomenného filmu je panda menom Po, ktorá sa naučí bojové umenie Kung Fu a pomocou novo nabitých schopností ale i trocha toho logického premýšľania potom bude cez 13 rozličných levelov chrániť pokoj, mier a poriadok v Údolí mieru, ktoré ohrozuje leopard Tai Lung.... .

Formula 1 2009 Wii

Preteky F1 prinášajú všetko, čo by ste čakali od licencovanej hry k nadchádzajúcej sezóne Formula One 2009. Po prvý krát sa dočkáme i skvelej trate v nočnom Singapure. Na výber máte z celej rady závodných módov, vrátane plnej sezóny a arkádovejších výziev. Hra je prispôsobená v náročnosti začiatočníkom, i pokročilým hráčom.... .

Secret Files: Tunguska Wii

Príbeh hry sa točí okolo tajomstvom opradenej udalosti, ku ktorej došlo v roku 1908 na Sibíri. V tedy došlo v centrálnej Sibíri k mohutnému výbuchu, ktorý zničil všetko živé v okruhu niekoľkých stoviek kilometrov. Verejne sa myslí, to že šlo o výbuch spôsobený pádom veľkého meteoritu. Objavia sa však tajné... .

Geometry Wars: Galaxies Wii

Nástupca úspešnej Xbox hry, ktorý pôvodnú frenetickú hrateľnosť rozširuje o regulérnu singleplayer kampaň rozdelenú na misie, v ktorých bojujete proti najrôznejším formám života a bránite tým solárne systémy v celej galaxii. No a pre elitných hráčov je tu možnosť posielať svoje skóre do globálneho rebríčka. Hra je prispôsobená unikátnym ovládacím systémom... .

Bee Movie Game Wii

Hlavným hrdinom sa stane včela menom Barry B. Benson, ktorý je čerstvým absolventom vysokej školy a je trochu rozčarovaný nemožnosťou výberu vlastného osudu a povolania - jeho predurčením je výroba medu. Hlavnou náplňou hry je ako závodiť na autíčkách, tak aj bojovať proti ostatnému hmyzu, preskúmavať okolie a nechýba ani prelet... .

The Simpsons Game Wii

Akčná arkáda s unikátnym audiovizuálnym spracovaním, ktorá pripomína populárny kreslený seriál a predovšetkým celovečerný film, na základe ktorých je hra stvorená. Zápletka je vcelku priamočiara, krátko po štarte hry si členovia rodinky Simpsonovcov uvedomia, že sú uväznení v hre a začnú využívať unikátne špeciálne schopností, ktoré im inak nie sú dostupné.... .

Angry Birds Trilogy Wii

Balenis obsahuje hry Angry Birds, Angry Birds: Rio a Angry Birds: Seasons. Angry Birds Pomstite sa zeleným prasiatkám, ktoré Vám ukradli vajcia. Využite jedinečné schopnosti Angry Birds a zničte stavby prasiatok. Angry Birds ponúka náročnú, na fyzike založenú hrateľnosť s hodinami a hodinami hernej doby. Každá z viac ako 300 úrovní vyžaduje logické... .

Chrysler Classic Racing Wii

Chrysler Classic Racing sa odohráva v Amerike počas bláznivej automobilovej éry v 50-tych a 60-tych rokoch 20. storočia, a hráč je na misii stať Kráľom ciest vymedzením nielen svojho vlastného štýlu, ale vytvorením najlepšieho pretekárskeho auta na ceste! Môžete byť obyčajným začiatočníkom, ale stanete sa najúžasnejším vodičom tam vonku. S práve... .

Family Party: Outdoor Fun Wii

Prineste zábavu z dvora do bytu s hrou Family Party: Outdoor Fun! Vďaka schopnosti ponúknuť niečo každému, Family Party: Outdoor Fun prináša zábavu výhradne na Nintendo Wii so širokým spektrom party hier ako sú bojové umenie, kolektívne športy, individuálna atletika a hry na precvičenie mozgu. Vybrať si môžete až z tuctu... .

All Star Cheerleader 2 Wii

Energická hra, ktorá obsahuje súboje tímov i súboje jeden na jeden, kde používate WiiMote a Nunchuk pre prevedenie mnohých tanečných pohybov roztlieskávačiek zo skutočného sveta. Hra tiež využíva možností Wii Balance Board a teda môžete do hry zapojiť celé telo. Samozrejmostou je i možnosť upraviť vzhľad roztlieskávačky a celého tímu,... .

My Horse & Me 2 Wii

Pokračovanie hry My Horse & Me, ktorá je rozšírená o starostlivosť o koňa, drezúru a ďalšie veci. Ide pritom o realistickú hru, ktorá autenticky simuluje jazdu na koni. Hra obsahuje novú vylepšenp grafiku a animácie, strhujúci dej, ktorý poskytuje fanúšikom kompletné jazdecké skúsenosti a omnoho reálnejšiu jazdu na koni, než... .

Planet Rescue: Wildlife Vet Wii

Hlavným hrdinom tohoto pozoruhodného titulu je mladučký zverolekár nachádzajúci sa na prahu svojej veterinárskej kariéry. Na starosti budete mať nielen blaho skrotených domácich maznáčikov Vašich susedov, ale bez Vašej odbornej pomoci sa neobídu ani zástupcovia exotickej fauny ako pandy, žirafy, klokany alebo mladé tigríčatá! Náplň hry nespočíva iba v správnej... .

Hannah Montana: The Movie Wii

Hra podľa úspešného amerického filmu Hannah Montana. Hrdinkou je 14-ročná Miley Stewart, ktorá na prvý pohľad pôsobí ako dievča od vedľa, ale dať na prvý pohľad je v tomto prípade nezmysel. Miley totiž vedie ešte jeden tajný život, ako zbožňovaná popová speváčka Hannah Montana. V príbehu hry sa situácia ešte... .

Ashes Cricket 2013 Wii U

Ashes Cricket 2103 prináša úplne nový autentický herný zážitok pre všetkých fanúšikov cricketu po celom svete. Postavený od základu, Ashes Cricket 2013 poháňa zbrusu nový engine a bude dokonalým spoločníkom na živé akcie počas celého roka. Ostatné herné módy odrážajú všetky nuansy tejto medzinárodnej hry vo všetkých jej formátoch, pričom zachytáva... .

Vacation Isle: Beach Party Wii

Užite si tú pravú zábavu na pláži v dovolenkovom raji! Dve skvelé hry v jednom balení so vzrušujúcimi vodnými športami a exotickými tancami. Vo Vacation Isle: Beach Party, sa môžete až 4 pretekať v ôsmich unikátnych dovolenkových hrách, od wakeboardingu po surfing a dokonca aj ohnivý tanec. Tieto atraktívne športové výzvy... .

The Bigs 2 Baseball Wii

Bigs 2 je oslavou najepickejších momentov v baseballe a ponúka osviežujúcu zábavu a dramatický zážitok. Tešte sa na rýchlu hru s novými príležitosťami ako si zahrať s veľkými legendami baseballu, viac mini-hry testujúcich zručnosti a rad ďalších nových vzrušujúcich funkcií. So zaujímavými animáciami hráčov a jednoduchým ovládaním prináša hra The... .

Tron Evolution: Battle Grid Wii

Tron je kultový snímok, ktorý už v roku 1982 predznamenal využitie počítačovej grafiky vo filme. Príbeh sa odohráva v digitálnom svete, kde spolu virtuálne postavy súperia. Teda už v roku 1982 Tron predstavoval počítačové hry na filmovom plátne. Hra sa odohráva pred udalosťami z filmu a snaží sa ich tak doplniť... .

The Conduit (Special Edition) Wii

Dej tejto akčnej hry z pohľadu prvej osoby sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy na Washington D.C. zaútočia mimozemšťania. Pre ľahšie rozmiestenie svojich jednotiek v meste používajú portály - Conduits. Z tohoto dôvodu posiela spoločnosť Trust, agenta nováčika pána Forda, aby vyrazil do Washingtonu a zistil dôvody invázie. V hre... .

Boom Blox: Bash Party Wii

Pokračovanie logickej hry od Stevena Spielberga pre celú rodinu s bohatšími multiplayerovými možnosťami a celkovo 400 novými úrovňami. Okrem nových úrovní sa ale môžete tešiť tiež na rozšírené varianty jednotlivých kociek, medzi ktorými sa bude vyskytovať napríklad vírus alebo transportér. Čo sa týka všemožných tvarov, i tu sa ponuka rozrastie... .