Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hry na ps4

Nájdených:    260 produktov

EURO 10

Moderní designMalý a přesto výkoný ohřívač vody Elíz EURO 10. Objem ohřívače je 10 litrů. Určen pouze pro jedno odběrové místo. Doba ohřevu je 0,6 hod.* jednoduchá instalace * rychlý ohřev Popis Ohřívač vody Elíz EURO 10:* Malý beztlakový ohřívač vody, nad dřez, s baterií, objem 10 litrů. * S maximální odolnost proti korozi a usazování vodního kamene. * Je určen pro jedno odběrové místo, nad umyvadlo nebo kuchyňský dřez. * Vysoká kvalita zpracování. * Energeticky nenáročný. * Má...

Viac informácií
od 1,02 €
Do obchodu

HEART DESIRE

Specifikace položky DESIRE   * Interpret: HEART     * Nosič: MC 

Viac informácií
od 19,99 €
Do obchodu

The Dark Wild

Twelve-year-old Kester thought he had discovered the last wild animals in the land. He thought his adventure was over. He was wrong. Below the sparkling city of Premium, deep underground, a dark wild remains: animals who believe the time is right to rise up against their human enemies. And soon Kester realises: he is the only one who can stop them. Kester Jaynes saved the animals. Can he save the humans too?

Viac informácií
od 27,99 €
Do obchodu

Caladrius Blaze PS4

Pripravte sa prichádza dlho očakávaná verzia hry Caladrius Blaze na konzoly PS4, s anglickými titulkami! Popri fantastickej grafike, ktorá doplňuje adrenalínový spôsob hry, sa táto kritikmi vychválená steiľačka dočkala vylepšenia, a samozrejme sa zaraďuje medzi hry, ktoré musia všetci milovníci klasických strieľačiek mať. Hra predstavuje mnohé druhy zbraní, na ktoré ste... .

Wreckfest PS4

Očakávajte epické havárie, tesné závody na cieľovej čiare a úplne nové spôsoby ničenia, toto sú jedinečné momenty, ktoré môžete očakávať v hre Wreckfest. Hra ponúka skutočnú simuláciu deštrukcie od výrobcov hry FlatOut. Hra je plná možností na vylepšenie a prispôsobenie vozidiel. Máte možnosť pripraviť sa na ďalšie závody plné deštrukcie zosilenými... .

Oninaki PS4

Úplne nová akčná RPG hra Oninaki, ktorá rozpráva príbeh jedného Strážcu na ceste za ochranou života po smrti. Oninaki ponúka vzrušújuce bitky v štýle hack and slash (typ boja), s detailným prispôsobením démonov a zbraní, a viac ako dostatočným obsahom, ktorý vás láka vrátiť sa späť do hry. Zažite jedinečnú... .

RiME PS4

Rozpína sa pred Vami svet objavení. Preskúmajte krásny a drsný svet hry Rime, adventúry plnej hádaniek pre jedného hráča. Ocitáte sa v úlohe mladého chlapca, ktorý sa prebúdza na ostrove po búrke. Vidíte divokú zver, starobylé ruiny a týčiacu sa vežu, ktorá Vás láka. Ste vybavení iba vlastným dôvtipom a... .

Ghostbusters PS4

S novým filmom prichádza aj nová verzie hry Ghostbusters. Na prekvapenie všetkých sa v tomto titule nebude nachádzať starý dobrý tím lovcov duchov, no nebudú to ani nové protagonistky z filmu. Budete mať možnosť si vybrať zo štyroch nových hlavných hrdiniek, z ktorých každá bude mať iné špeciálne vlastnosti a... .

Squishies PS4

Hra Squishies je logická hra zameraná na hádanky a VR platformové hranie, pri ktorom vediete milé príšerky postupne ťažšími a náročnejšími labyrintmi. Narozdiel od predošle vydanej hry Typoman, hra Squishies ponúka zábavný a farebný svet, v ktorom sa jednoducho zorientujete a ovládate príšerky. Príšerky Squishies tlačíte a ťaháte z jedného konca labyrinut... .

Babylon's Fall PS4

Babylon's Fall je najnovšia hra od Square Enix, vyvíjaná so spoluprácou renomovaného špecialistu na akčné hry Platinum Games Inc (série Bayonetta a Nier: Automata). V najnovšej ukážke hry sme mohli vidieť prvotný vzhľad hry spolu s plynulou akciou a pozoruhodným art štýlom vďaka originálnemu Brushwork Filteru. Viacej informácii o hre sa dozvieme... .

Tetris Effect PS4

Poriadne si otestujte myseľ a potešte vaše zmysly v novej a odvážnej verzii klasickej logickej hry. Ponorte sa do úplne nového zážitku z kultovej hry Tetris s plne trojrozmernými svetmi, ktoré reagujú na vaše hranie a ďalej sa podľa neho vyvíjajú. Hudba, pozadia, zvuky, špeciálne efekty, všetko vrátane samotných tetrisových... .

Crayola Scoot PS4

Pripravte sa na tie najnezvyčajnejšie preteky na skútroch. Nastavujte pasce, zbierajte boost efekty a vyhrajte pretek v posledných sekundách. Ak chcete byť majstrom, musíte poraziť Scoot legendy v množstve pretekov ako Splatter Tag, alebo Trick Run. Veľkou výhodou hry je že poskytuje split screen multuiplayer, kde si užijete mnoho hodín... .

Tekken 7 PS4

Zotnite päste a pripravte sa na ultimátne súboje na PC. Hra Tekken 7 je poháňaná Unreal Enginom 4 a prichádza s ďalším turnajom kráľa železnej päste. S verným 3D bojovým systémom a neporušeným štýlom hry, prichádza Tekken 7 s realistickou grafikou, novými vymoženosťami a bojovými mechanikami. Hra oživuje názory, rivalitu... .

Assetto Corsa PS4

Precíznosť a dokonalosť sú základom histórie štúdia Kunos Simulazioni, jednotky v tvorbe softvérových modelov pre nespočetných automobilových výrobcov, ktoré teraz prináša priekopnícky závodný simulátor, Assetto Corsa na domáce konzoly. Assetto Corsa zvyšuje úroveň simulácie fanatickým zameraním na čistý závodný realizmus, s laserovou presnosťou naprieč všetkými aspektmi hry, od puntičkárskeho ovládania automobilov,... .

Project CARS PS4

Project CARS je najrealistickejšia, najpôsobivejšia a z technického pohľadu najvyspelejšia pretekárska hra na svete. Na celkovom smerovaní, testovaní a overení vlastností hry Project CARS sa podieľala komunita milovníkov a fanúšikov tohto žánru aj skutoční pretekári, vďaka čomu tento titul predstavuje nie len novú generáciu pretekárskych simulátorov, ale aj dokonalú kombináciu prvkov,... .

Resident Evil 3 PS4

Resident Evil 3 je remake hry Resident Evil 3: Nemesis z roku 1999 vydaný pre konzolu PlayStation. Na rozdiel od starej hry, ktorá využívala ovládanie relatívne na pozíciu kamery, ktorá sa pozerala na vašu postavu, tento remake predstavuje moderný pohľad z poza tretej osoby podobnému z poslednej hry Resident Evil... .

Dead Cells PS4

Dead Cells je rogue-like, Castelvaniou inšpirovaná akčná plošinovka, ktorá vám umožňuje preskúmať rozrastajúci a neustále sa meniaci hrad… za predpokladu, že sa dostanete za stráž. Pre porazenie hry sa musíte stať majstrami nemilostrdného 2D súbojového systému. Na každom rohu na vás čaká permanentná smrť. Žiadne checkpointy. Zabite, umrite, učte sa, opakujte. Postupné... .

Chicken Range PS4

Zábavný a nepredvídateľný shoot-em-up. Hlavnou úlohou hry je strieľať sliepky s arzenálom rôznych zbraní, ktoré si môžete za poplatok vylepšiť. Pri zabití sliepky sa vždy narodí nová. Hra sa odohráva na bojisku dva krát väčšom ako je šírka obrazovky, takže sa musíte neustále hýbať zo strany na stranu pre obsiahnutie celej... .

Fort Boyard PS4

Vstúpte do pevnosti Boyard a postavte sa výzvam, ktoré obsahujú viac ako 10 aktivít kombinujúcich akciu a párty hry. Na zbieranie mincí musíte preukázať odolnosť, obratnosť a vytrvalosť. Možnosť hrať v režimoch solo alebo multiplayer. Postavte sa výzvam, splňte všetky aktivity a pozbierajte kľúče, ktoré vedú k pokladu. ... .

Penguin Wars PS4

Klasické pravidlo použitia 10 lôpt na vzájomné hádzanie je stále jadrom hry. Teraz však môžete svoje postavy rozvíjať v príbehovom režime a použiť ich nahradené v miestnych aj online hrách proti svojim priateľom. Toto vydanie taktiež predstavuje niekoľko súborov nových pravidiel, ktoré si môžu vychutnať nováčikovia aj ostrieľaní hráči. Hudba... .

WWE 2K20 PS4

Séria sa vracia a tento krát na obale hry nájdete hviezdu súťaže RAW Becky Lynch a Romana Reignsa. Hra predstavuje obrovský výber profesionálnych zápasníkov zo WWE a NXT sérií Superstars a Legends. Užite si autentické hranie, hromadu možností pri vytváraní zápasníkov, rôzne druhy zápasov, animácií a omnoho viac. Hra prináša aj... .

Gods & Monsters PS4

Od tvorcov hry Assassin's Creed Odyssey prichádza dobrodružný príbeh zabudnutého hrdinu, ktorý má zachrániť gréckych bohov. Vydajte sa na cestu k ostrovu Požehnaných, ktorý ovládli nebezpečné stvorenia z gréckych mýtov. Potvrďte vaše legendárne hrdinstvo tým, že porazíte ich vodcu, Typhona, najnebezpečnejšieho stvorenia v celej gréckej mytológii. Gods & Monster je akčná... .

Strange Brigade PS4

Nová značka od tvorcov hry Zombie Army Trilogy. Strange brigade ponúka bláznivý kooperatívny zážitok, plný strielania, hádaniek, pascí a prieskumu. Stále existujú odľahlé kúty britskej ríše, kde číhajú tiene. Sluhovia koruny idú tieto miesta preskúmať. Vydajte sa na exotické safari, kde sa odváži len málokto a ešte menej sa ich vráti.... .

Time Carnage PS4

Hra Time Carnage je VR sruvival strieľačka. V úlohe lovcov trofejí je vašou úlohou cestovať časom a prinášať skazu do svetov plných zombie, robotov, monštier a prehistorických beštií. Ste vyzbrojení arzenálom zbraní, plameňometov a čas zastavujúcimi granátmi, nastal čas na lov. Počas hry môžete získať prístup až k 25 smrteľným zbraniam.... .

Operation Warcade PS4

Hra Operation Warcade je strieľačka špeciálne navrhnutá pre virtuálnu realitu. Hra je inšpirovaná klasickými arkádami z konca 80 rokov. Môžete si zahrať retro hry na virtuálnych arkádových mašinách alebo využiť inovatívny systém pre vnorenie sa priamo do hier v očarujúcom VR režime. Pre vyčistenie cesty od nepriateľov využívate rôzne streľné zbrane,... .

Flipping Death PS4

Vitajte vo Flatwood Peaks, malom zábavnom mestečku s jedným problémom, smrť si vzala dovolenku. Hrajte v úlohe Penny a pomáhajte duchom vašou verou kosou. Prehádžte celý svet a riešte hádanky na strane živých aj mŕtvych, a pomaly odhaľte tajomstvo zahaľujúce vašu vlastné skonanie. Unikátne spojenie adventúry a platformovej hry, ktoré sa... .

Blackguards 2 PS4

Blackguards 2 je ťahové strategické RPG, ktorá prináša náročné bitky v šesťdesiatych rokoch a zložitý príbeh plný násilia a zločinu. Vyberte si svoj štýl hry bez ohľadu na to, či je to boj proti monštru, mágovi alebo bojovníkovi. Je to vo vašich rukách, ako chcete rozvíjať svoju postavu. Každá akcia má... .

Rad Rodgers PS4

Rad je veselý chlapec, ktorý sa hrá až príliš veľa video hier. Jednej noci sa prebudí na to, že ho konzola vtiahne do televízie a stáva sa hviezdou vlastnej video hry. Dusty je dobrosrdečná staručká konzol, už nie je najrýchlejšia, ale jej prístup a skúsenosti jej to vynahradia. Ich dobrodružstvo sa... .

Ratchet & Clank PS4

Zahrajte si hru vytvorenú podľa rovnomerného filmu, vytvoreného podľa rovnomernej hry! Vyvinutá spolu s CG-animovaným filmom označuje hra Ratchet & Clank debut najväčších mezigalaktických hrdinov, Ratcheta a Clanka, na konzole PlayStation 4 a začiatok ich boja za zachránu galaxie Solana pred zlým Chairmanom Drekom. Ratchet & Clank je nová hra s... .

Soulcalibur 6 PS4

Vitajte späť na javisku histórie s hrou Soulcalibur 6. Pri oslave dvadsiateho výročia obľúbenej bojovej hry so zbraňami prichádza nový diel série. Hra sa vracia ku svojim koreňom, ale prináša do súbojov aj nové mechanické vymoženosti. Hra z tejto série nikdy nevyzerala tak dynamicky a dramaticky, herný zážitok je zosilnený vďaka ohromujúcej... .

Rogue Stormers PS4

V hre Rogue Stormers si môžete užiť klasický herný štýl behania a strieľania v modernom prevedení, a so všetkými dobrými vymoženosťami, ktoré ponúkajú roguelike tituly. Všetky hry sú odlišné vďaka náhodnému vypĺňaniu máp a rôznym zbraniam. Rogue Stormers je hlavne o rýchlej akcii, ktorú ovládate za pomoci D-PADov na ovládačoch. Za... .

PGA Tour 2K21 PS4

PGA TOUR 2K21 predstavuje návrat skvelej golfovej hry, na ktorú mnohí fanúšikovia netrpezlivo čakali. Bola vyvinutá herným štúdiom HB Studios, prináša revolúciu franšízy The Golf Club. Ponúkne dokopy 15 licencovaných ihrísk PGA TOUR, z ktorých každé bolo do hry prenesené s využitím špeciálnej technológie zaručujúcej takmer dokonalú kópiu ihrísk na... .

V-Rally 4 PS4

Návrat legendárnej off-road závodnej hry! Vychutnajte si extrémny zážitok a stanete sa odborníkom v náročnej simulácii. Zaútočte na výzvy v rally, rallycross, drifty, bugginy, preteky do kopcov a vydajte sa na veľkolepú cestu cez každý kontinent. 5 rôznych módov hry. Rally - dominujte najťažším trasám v podmienkach, ktoré sú často... .

Runbow (Deluxe Edition) PS4

Deluxe edícia obsahuje všetky DLC a dva soundtracky z originálnej verzie. Hra Runbow konečne prichádza na PS4, užite si všetky súťaživé režimy až pre deviatich hráčov online, alebo štyroch hráčov lokálne. Tiež máte možnosť hry obrovskej kampane pre jedného hráča. Užite si bláznivú a farebnú plošinovku, na ktorú ste čakali. Svet Runbow... .

PS4 hra - Mafia Trilogy

MAFIA TRILOGY Rodina. Moc. Rešpekt. Prežite ako gangster tri rôzne éry organizovaného zločinu v Amerike. Nestarnúca herná séria Mafia má na konte viac než 18 miliónov predaných kópii po celom svete, až teraz ale majú hráči možnosť zažiť všetky tri dobrodružstvá aj na hernej konzole Playstation 4 v podobe verzie Mafia Trilogy. Edícia Mafia Trilogy obsahuje: Mafia: Definitive Edition - Kompletne prepracovaná herná klasika z roku 2002 s úplne novým herným enginom, v novom grafickom kabátiku, s akt...

Dying Light 2 PS4

Pripravte sa na vzrušujúce pokračovanie post-apokalyptickej hry, tento krát na vás čakajú horzivé zombie vychádzajúce do ulíc iba v noci ale tiež rôzne gangy, ktoré sa snažia získať moc. Hra ponúka plynulý parkour systém. Voľby hráčov budú mať veľký dopad na vývoj v hre. V hre sa môžete pridať k... .

Minecraft (Bedrock Edition) PS4

Bedrock edícia prichádza na konzoly PlayStation 4! Bedrock verzia Minecraftu je zjednotená verzia hry, ktorá ponúka rovnaký zážitok naprieč všetkými konzolami. Všetok zjednotený kód znamená, že budete hrať tú istú hru ako všetci vaši priatelia na Xbox One, Nintendo Switch, Windows 10 a mobilných telefónoch! Takže áno, to znamená, že môžete... .

NHL 17 CZ PS4

Prichádza májový hokejový ošiaľ! Okrem majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji si môžete užiť aj s NHL 17 za zvýhodnenú cenu, ku ktorej dostanete navyše exkluzívny puk! V pokračovaní úspešnej série NHL od EA sa okrem vylepšenej grafiky môžete tešiť na radu ďalších úprav. Pri výrobe hry bol kladený dôraz na vylepšené... .

NHL 16 CZ PS4

NHL 16 prichádza na ľad s cieľom ponúknuť nové spôsoby hry v tímovom podaní. V najobľúbenejších singleplayerových režimoch Vás čakajú nové funkcie a prvky, všetky hráčske pozície sa dočkali zmien v hrateľnosti a bezkonkurenčná prezentácia zápasov opäť navodí skvelú atmosféru. Na vývoji ročníka 16 sa viac než kedykoľvek predtým podieľali... .

No Straight Roads PS4

Unikátna na hudbe založená adventúrová hra, ktorá vkladá hudbu a zvuky do jadra hry. Hudba je sila! Bojujte proti zlému impériu a veďte hudobnú revolúciu aby ste získali naspäť kontrolu nad Vinyl City. Hrajte za 2 postavy, Mayday a Zuke, každá s ich vlastnými na hudbe založenými zbraňami a útokmi. Akčná adventúra... .

Earth’s Dawn PS4

Osud zemí visí na vlásku. Bojujte ako vojak z tímu elitných jednotiek s bionickými implantátmi a porazte mimozemskú inváziu, ktorá je známa ako E.B.E v tejto 2D side-scrolling akčnej hre. Od úvodu majú hráči Earth's Dawn voľnosť na užívanie si hry ich vlastným spôsobom - od vytvorenia vlastnej postavy, prispôsobenia si... .

Sega Mega Drive Classics PS4

Klasické hry pre konzoly SEGA Mega Drive a SEGA Genesis prichádzajú na najnovšiu generáciu herných systémov. Viac ako 50 titulov zo všetkých herných žánrov. Užite si klasiky ako Sonic, či Streets of Rage 2, hlboké RPG hry ako sériu Phantasy Star, arkádové akcie, strieľačky, logické hry, mnohé ďalšie. Nové technológie prinášajú... .

SONY PS4 hra Chimparty

Vyvádzajúca opica Vezmi svoje smart zariadenie a vybojuj si miesto VIP džungle v tejto multiplayerovej hre platformy PlayLink, v ktorej môžu až štyria hráči zápoliť v 18 bláznivých mini hrách, obsahujúcich dohromady 90 úrovní. Nezáleží na tom, či si herný nováčik, alebo si v hraní medzi priateľmi a rodinou King Kongom – tu sa nájde pre každého niečo, od vrhania svojho šimpanza skrz obruč po útek pred rivalmi v zbesilej hre na babu. Hlavné prvky Hry, ktoré sa ľahko naučís hrať Vďaka použitiu sma...