Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hrncekova kolace

Nájdených:    4 produkty

Ovocná hrnčeková kuchárka

Svatava Poncová patrí medzi najúspešnejšie autorky kníh (najmä múčniky, torty, koláče), ktorej publikácie dosiahli u nás a v zahraničí náklad prevyšujúci štvrť milióna výtlačkov. Táto knižka sa zameriava na sladké ovocné recepty všedných dní slovenskej kuchyne, ktoré sú zároveň príjemným spestrením každého dňa.

Hrnčeková kuchárka. 300 receptov

Kniha ponúka osvedčené recepty na prípravu sladkých múčnikov na všedné, ale aj na sviatočné dni, recepty na slané koláče i na domáci chlieb. Skúsení autori nahradili váženie surovín meraním pomocou hrnčeka, v niektorých prípadoch použili aj iné miery ako lyžicu, hrsť a pod.

Hrnčeková kuchárka - Poncová Svatava

Pre začiatočníkov a pre gazdinky, ktoré chcú ušetriť čas.Viazaná v tvrdej väzbe , formát 150 x 210 mm, 240 strán. Svatava Poncová patrímedzi najúspešnejšie autorky kníh (najmä múčniky, torty, koláče), ktorej publikáciedosiahli u nás a v zahraničí náklad prevyšujúci štvrť milióna výtlačkov. Táto jezostavená zo skvelých receptov, pri ktorej nepotrebujete suroviny vážiť. Stane saobľúbenou aj vo vašej kuchyni, pretože recepty sú jednoduché a vopred úspešné....

Ovocná hrnčeková kuchárka - Poncová Svatava

Svatava Poncová patrí medzi najúspešnejšie autorky kníh (najmä múčniky,torty, koláče), ktorej publikácie dosiahli u nás a v zahraničí náklad prevyšujúcištvrť milióna výtlačkov. Táto knižka sa zameriava na sladké ovocné receptyvšedných dní slovenskej kuchyne, ktoré sú zároveň príjemným spestrenímkaždého dňa.