Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hracka trixie micek 7 cm

Nájdených:    3 produkty

Denta

Velmi oblíbený vibrátor z PVC s anatomicky tvarovanou špičkou vybavený u kořene jemnými hrbolky, které jsou cca 3 mm vysoké .

Viac informácií
od 1,10 €
Do obchodu

DOG FANTASY

Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu. Velikost: 37 cm.

Viac informácií
od 1,74 €
Do obchodu

JE(R)EK MIMI 7 cm TRIXIE

Ježek MIMI 7 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Hračka v tvare ježka, vyrobená z vinylu. Vďaka materiálu, z ktorého je hračka vyrobená, sa ľahko udržuje a čistí.

LOPTA NA MAŠKRTY PRE STREDNÉHO PSA 7cm

Lopta na maškrty pre stredného psa 7 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Otvor na vypadávanie maškŕt pri výcviku či hre je nastaviteľný podľa veľkosti vloženej maškrty a frekvencie, ako rýchlo majú odmeny vypadávať.

LOPTIČKA NA MAŠKRTY

Loptička na maškrty Labyrint-Snacky lopta na maškrty z tvrdej gumy je aktívna hračka od Trixie, do ktorej je možné umiestniť chutné pochúťky. Vnútri balónika s priemerom 7 cm sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.