Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hracka trixie mic 6 cm

Nájdených:    4 produkty

Denta

Velmi oblíbený vibrátor z PVC s anatomicky tvarovanou špičkou vybavený u kořene jemnými hrbolky, které jsou cca 3 mm vysoké .

Viac informácií
od 1,50 €
Do obchodu

PLYŠOVÉ LOPTIČKY 6 cm TRIXIE

Plyšové loptičky 6 cm TRIXIE sú hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Farebné loptičky sú vyrobené z kvalitného plyšu sú skvelou hračkou pre Vášho miláčika. Loptičky navyše pískajú a tým zvyšujú hracej inštinkt psíka. Loptičky sú ponúkané v niekoľkých farebných prevedeniach. Dodávaná farba je podľa aktuálnej ponuky. Sú ideálne pre malé plemená psov alebo šteniatka.

TRIXIE LATEXOVÉ ZVIERATKO S CHVOSTÍKOM

Latexová zvieratká s chvostíkom 6 cm. Latexová hračka pre psov.

LATEXOVÁ JE(R)ATÁ LOPTA SO ZVUKOM 6 cm

Latexová ježatá loptička so zvukom 6 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Latexová loptička s bodlinkami, ktoré masírujú psie ďasná. Pri hre vydáva zvuk.

LABYRINT-SNACKY LOPTA NA MAŠKRTY 6cm

Labyrint-Snacky lopta na maškrty tvrdá guma 6 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Vnútri balónika sú gumové prepážky, v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre, keď balón pes kotúľa či ho hryzie, palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.