Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hracka trixie kacica latex

Nájdených:    11 produktov

DOG FANTASY

Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu. Velikost: 37 cm.

Viac informácií
od 1,74 €
Do obchodu

KAČICA, ZVUKOVÁ 20cm TRIXIE

Kačica, zvuková 20cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Hračka pri hraní, kedy do nej psík hryzie, vydáva zvuky a vďaka tomu si s ňou Váš maznáčik bude chcieť hrať stále dokola. Kačica je vyplnená polyesterom, takže je krásne mäkká a drží tvar.

Hračka pre psa Dlhosrstý latex 30-32cm TR 1ks

Vysokokvalitná latexová hračka pre psy stredných plemien s polyesterovou výplňou, veľmi ľahko umývateľná.

Kačica žltá / modrá - latex 17,5cm

Latexová hračka s pískatkom, dĺžka 17,5 cm.

DLHÁNI - PLNENÝ LATEX 30cm TRIXIE

Dlháni - plnený latex 30cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Vtipná hračka, ktorú Váš pes môže dobre uchopiť do papule. Je umývateľná a vyplnená špeciálnou vatou. Ak si prajete určitú farbu, napíšte nám to do poznámky.

ŠPORTOVÁ LOPTA PLNENÝ LATEX 13cm TRIXIE

Športová lopta plnený latex 13cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Latexová loptička so zvukom. Latex je materiál vhodný najmä pre mladých psov, ktorí majú tendenciu hračky prehryznúť, a tak môže dôjsť k prehltnutiu ich súčastí.

HVIEZDICE (R)LTÁ, LATEX 23 cm TRIXIE

Hviezdice žltá, latex 23 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Fantastická vyľakaná hviezdice s masážnymi bodlinkami pre psíkov každého veku. Jej tvar sa psom skvele uchopuje a pri odrážaniu od zeme mení smer. Veľmi zábavná a krásná latexová hračka, ktorá píska a je vyplnená polyesterom, takže sa nenechá len tak prehryznúť.

Trixie Kačka mini 14cm

Hračka pes Kačica latex malá 14cm TRIXIE

VITAKRAFT HRACKA FARMTRIO LATEX S LANEM, CCA 6X21 CM, 2359674

HRAČKA PRE PSA . Hračka Farmtrio latex s lanem . Hračky pre psov . Kačica alebo rôzne kravy (dodávka závisí od dostupnosti) . Vyrobené z odolného latexu . S bavlneným lanom . S pískatkom . Dĺžka: cca 6 x 21 cm . Spôsob