Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hracka trixie cinka vinylovy

Nájdených:    11 produktov

Denta

Velmi oblíbený vibrátor z PVC s anatomicky tvarovanou špičkou vybavený u kořene jemnými hrbolky, které jsou cca 3 mm vysoké .

Viac informácií
od 1,50 €
Do obchodu

Trixie činka vinylová 15cm

Činka, vinyl - vinylová hračka so zvukom

Trixie činka vinylová 19cm

Činka, vinyl - vinylová hračka so zvukom

BAVLNENÁ ČINKA 50g/20cm TRIXIE

Bavlnená činka 50g / 20cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Kvalitný výrobok od TRIXIE. Váš psík si pri hraní čistí zuby vďaka vláknam hračky. Táto bavlnená činka je dlhá 20 cm a vhodná teda pre menších až stredne veľkých psíkov. Váha hračky je 50 gramov, hračka je teda veľmi ľahká a bezpečná.

BAVLNENÁ ČINKA 300g/37cm TRIXIE

Bavlnená činka 300g / 37cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Kvalitný výrobok od TRIXIE. Váš psík si pri hraní čistí zuby vďaka vláknam hračky.

ČINKA FUTBAL/BASKET 14cm TRIXIE

Činka futbal / basket 14cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Vynilová činka pre Vášho psieho spoločníka. Vynil je mäkký plast, ktorý sa ľahko čistí.

SILÁCKA ČINKA 500 kg 19cm TRIXIE

Silácka činka 500 kg 19cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Činka pre skutočných psích kulturistov! Činka je ozdobená motívom labiek a kostí. Bodlinky v stredovej časti masírujú psovi ďasná a pomáhajú odstraňovať zubný povlak.

SILÁCKA ČINKA 1000 KG 25CM TRIXIE

Silácka činka 1000 kg 25cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Činka pre skutočných psích kulturistov! Činka je ozdobená motívom labiek a kostí. Bodlinky v stredovej časti masírujú psovi ďasná a pomáhajú odstraňovať zubný povlak.

SILÁCKA ČINKA 100 KG 15 cm TRIXIE

Silácka činka 100 kg 15 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Obľúbená hračka všetkých psíkov, vyrobená z vinylu. Psík ju môže aportovať, alebo si len tak hrať, pri stlačení píska. Činka je ozdobená motívom labiek a kostí, navyše je označená ako "100 kg". Bodlinky v stredovej časti masírujú psovi ďasná a pomáhajú odstraňovať zubný povlak. Hračka je vhodná pre stredne veľké plemená....

ČINKA NA MAŠKRTY, TVRDÁ GUMA 15cm TRIXIE

Činka na maškrty, tvrdá guma 15cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Gumová činka z tvrdej gumy, ktorá skvele zabaví Vášho psieho spoločníka. Činka má dva plniace otvory, takže je vhodná aj na úschovu maškŕt. Činka sa vyrába z prírodného kaučuku a je ľahko umývateľná.

ČINKA NOČNÝ MOTÍV - SVIETIACE 18cm

Činka nočný motív - svietiace 18cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Činka pre nočné hry s Vaším štvornohým priateľom. Činka po nasvietení sama svieti a ľahko ju tak večer nájdete. Hračka je naviac ešte pískacie.

BAVLNENÁ ČINKA S LOPTOU Z TVRDEJ GUMY

Bavlnená činka s loptou z tvrdej gumy 36cm / 7cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Činka je vyrobená z kvalitného bavlneného lana. Pomáha udržiavať zdravé zuby Vášho psíka a vďaka loptičke zaručí väčšiu porciu zábavy.