Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hra ps4 nhl 15

Nájdených:    7 produktov

PS4 hra - LEGO MOVIE VIDEOGAME 5051892165440

Ultimátní LEGO zážitek ve hře The LEGO Movie Videogame! Seznamte se s Emmetem, úplně obyčejným, průměrným občanem, který se omylem dostane k záchraně světa! Proveďte jej epickým dobrodružstvím, na jehož konci čeká boj s ďábelským diktátorem, dobrodružstvím, na které není Emmet vůbec připraven. Pestrý a nezvyklý mix více než devadesáti filmových a komiksových hrdinů včetně Batmana a Supermana, a na 15 levelů. Prostředí vytvořené kompletně z LEGO kostiček. Sbírejte návody a stavte podle nich! Put...

Farming Simulator 15 PS4

Hra Farming Simulator 15 Vás pozýva do náročného sveta moderného poľnohospodárstva. Postavte se výzvam farmárskeho života ako je chov dobytka (kravy, ovce a hydina), pestovanie plodín a ich predaj. Starajte sa o svoju farmu a rozvíjajte ju v obrovskom otvorenom svete, ktorý obsahuje i úplne nové severské prostredie. Zoznámte sa... .

The Dwarves PS4

Hra The Dwarves je fantasy RPG so silným príbehom a takticky náročnými súbojmi v reálnom čase. 15 hrateľných hrdinov, každý s vlastnými schopnosťami, ktorých musíte rozumne používať. Postavte sa presile orkov, ogrov, älfov, bögnilimov, temných mágov a mnohým ďalším. Hra je vytvorený podľa novely "The Dwarves" od Markusa Heitza, zažite... .

Root Letter PS4

Keď je list doručený o 15 rokov neskôr, zistíte že stará priateľka na dopisovanie bola zapletená do vraždy pred tým ako zmizla. Pri cestovaní do rodného mesta musíte vyšetriť vraždu, za využitia listov z minulosti na odhalenie pohoršujúcej pravdy z minulosti. Hra využíva elementy vizuálnej novely a pátrania, Root Letter... .

The Unicorn Princess PS4

The Unicorn Princess je simulácia jazdy na koni vo fantasy svete. Zosobnite sa s Leilou, mladým dievčaťom a cestujte medzi reálnym a snovým svetom, aby ste pomohli jednorožcovi Unice zachrániť strážcu jej sveta. The Unicorn Princess je hra, ktorá kombinuje realitu s koňmi a fantáziu s jednorožcami. 15 rôznych misii medzi dvoma svetmi. Veľa... .

Who Wants to be a Millionaire? PS4

Máte na to, aby ste sa stali milionárom? Súťažiaci je sám, čelí hostiteľovi. Cieľom je odpovedať na 12 alebo 15 otázok „so štyrmi možnosťami“ za sebou bez akejkoľvek chyby. Súťažiaci môže na odpoveď na zložité otázky použiť 3 žolíkov (nazývaných „záchranné laná“): 50:50, zavolanie priateľovi a spýtanie sa publika. Hra obsahuje hlavné... .

Havit Gamenote H2010d herné slúchadlá, čierne (H2010d)

Herné slúchadlá H2010d s kvalitným zvukom a reproduktorom s priemerom 50 mm. Vďaka tomu budete počuť kroky blížiaceho sa nepriateľa a hra bude ešte vzrušujúcejšia. Dokonale zachovaná rovnováha medzi basmi a výškami vám pomôže znovu objaviť vaše obľúbené skladby a počúvanie hudby bude príjemnejšie.