Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hra planes v krabicke

Nájdených:    208 produktov

MIKRO TRADING - Hra Bingo 19x25cm v krabičke

MIKRO TRADING - Hra Bingo 19x25cm v krabičke Piškvorky sú strategická hra, v ktorej spolu súperia dvaja hráči. Hra rozvíja koncentráciu, strategické myslenie a zručnosť. Balenie obsahuje: 42ks figúrok a hrací stojan.

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Krížovky v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Krížovky v krabičke Táto spoločenská hra je pre dvoch až šesť hráčov. Hráči ukladajú na políčka hracieho plánu písmená a tvoria z nich slová, za ktoré dostávajú body. Hra pre celú rodinu. Koľko dokážeš poskladať slov?

MIKRO TRADING - Spoločenská hra CrossGame v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra CrossGame v krabičke Precvičte si slovnú zásobu so spoločenskou hrou Crossgame. Nielenže vás zabaví, ale zároveň strávite spolu krásne chvíľky. Podarí sa vám zostaviť správne slová a vyhrať?

spoločenská hra plast v krabičke 4,5x20x1cm

spoločenská hra plast v krabičke 4,5x20x1cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 6.19 €. Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Mikádo společenská hra plast 41ks v krabičce 4,5x20x1cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Domčeky v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Domčeky v krabičke Sada obsahuje dve spoločenské hry pre deti, ktoré ešte nevedia počítať. Obe hry sú variáciou na klasické Človeče, nehnevaj sa! V balení nájdete herný plán, figúrky, farebnú kocku a kartičky. Určené pre deti vo veku od 4 rokov.

Grabolo spoločenská hra v plechovej krabičke 8x8x5cm

Grabolo spoločenská hra v plechovej krabičke 8x8x5cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 10.99 €. GRABOLO je rychlá kontaktní postřehová hra. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a čísla a ty musíš rychle reagovat. Cílem hry je získat předepsaný počet karet.Plechová krabička obsahuje 36 plastových voděodolných karet, 1 barevnou kostku a 1 kostku s čísly Hra je určena pro 3 - 5 hráčů, trvá 8 - 10 minut...

Grabolo spoločenská hra v plechovej krabičke 8x8x5cm

GRABOLO je rychlá kontaktní postřehová hra. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a čísla a ty musíš rychle reagovat. Cílem hry je získat předepsaný počet karet.Plechová krabička obsahuje 36 plastových voděodolných karet, 1 barevnou kostku a 1 kostku s čísly Hra je určena pro 3 - 5 hráčů, trvá 8 - 10 minut, doporučený věk 6 - 99 let.Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Grabolo společenská hra v plechové krabičce 8x8x5cm 8ks v boxuPokud není uvedeno ...

spoločenská hra plast v krabičke 4,5x20x1cm

Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Mikádo společenská hra plast 41ks v krabičce 4,5x20x1cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

MIKRO TRADING - Hra Nauč sa hodiny v krabičke

MIKRO TRADING - Hra Nauč sa hodiny v krabičke Praktická hra, pri ktorej sa deti zoznámia s časom. Hra rozvíja orientáciu v čase a rozvoj jemnej motoriky. Určené pre deti vo veku od 3 rokov.

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Twist 6+ v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Twist 6+ v krabičke Kanasta je skutočnou hernou klasikou. Rozvíja bystrosť, schopnosti a zručnosti detí. Určené pre deti vo veku 3 rokov. Balenie obsahuje: 108ks kariet v plastovej krabičke.

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Klobúčik hop! v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Klobúčik hop! v krabičke Máš presnú mušku? Dokáž to v tradičnej zábavnej spoločenskej hre pre celú rodinu. Najviac bodov získa ten, ktorého klobúčiky vystrelené pomocou malej odpaľovacej rampy zasiahnu najvýhodnejší cieľ.

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Rozprávková cesta v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Rozprávková cesta v krabičke Dej hry spočíva v ceste princa, ktorého úlohou je oslobodiť princeznú. Na dlhej a ťažkej púti mu pomáhajú bytosti napr. trpaslíci a rôzne zvieratká. Princ bojuje proti drakovi, orlovi a lúpežníkovi. Určené pre deti vo veku od 4 rokov.

Grabolo junior spoločenská hra v plechovej krabičke 9x9x5cm

Grabolo junior spoločenská hra v plechovej krabičke 9x9x5cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 10.99 €. Dětská verze oblíbené postřehové hry GRABOLO. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a obrázku, ty musíš rychle reagovat. Cílem hry je získat předepsaný počet karet.Plechová krabička obsahuje 36 plastových voděodolných karet, 1 barevnou a 1 obrázkovou kostku. Hra je určena pro 3 - 5 hráčů, trvá 8 - 1...

Hracie kocky spoločenská hra 6 ks v krabičke

Spoločenská hra Hracie kocky spoločenská hra 6 ks v krabičke: Zabavte sa v teple domova so spoločenskou hrou Kocky. Cieľom každého hráča je dosiahnuť najvyšší počet bodov. Ku kockám si môžete pripraviť aj kalíšok, v ktorom ich pred hodom zamiešate. Na bielych kockách s čiernymi bodkami hneď uvidíte váš výsledok. Súprava 6 kociek tiež poslúži k iným spoločenským hrám, kde je potrebné hádzať kockou. Hru s kockami si obľúbi celá rodina vrátane detí od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti spoločenskej hr...

Grabolo junior spoločenská hra v plechovej krabičke 9x9x5cm

Dětská verze oblíbené postřehové hry GRABOLO. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a obrázku, ty musíš rychle reagovat. Cílem hry je získat předepsaný počet karet.Plechová krabička obsahuje 36 plastových voděodolných karet, 1 barevnou a 1 obrázkovou kostku. Hra je určena pro 3 - 5 hráčů, trvá 8 - 10 minut, doporučený věk 3 - 99 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Grabolo junior společenská hra v plechové krabičce 9x9x5cm 8ks v boxuPokud není u...

MIKRO TRADING - Balančná hra so zajačikmi 4+ v krabičke

MIKRO TRADING - Balančná hra so zajačikmi 4+ v krabičke Hra rozvíja jemnú motoriku, úsudok, logické myslenie a trpezlivosť. Určené pre deti vo veku od 4 rokov.

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Človeče, nehnevaj sa v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Človeče, nehnevaj sa v krabičke Známa dosková hra Človeče, nehnevaj sa pre všetky vekové kategórie. Sada obsahuje plánik, figúrky a kocku. Kto z Vás dostane ako prvý svoje figúrky do domčeka?

MIKRO TRADING - Hra lode a lietadlá19x25cm 2v1 v krabičke

MIKRO TRADING - Hra lode a lietadlá19x25cm 2v1 v krabičke V hre Lode a lietadlá je dôležitá stratégia a premyslenosť. Spoločenská hra je vhodná pre deti aj dospelých. Zažite skvelú zábavu pri súboji na mori. Balenie obsahuje: 2 druhy figúrok a panel na hranie.

MIKRO TRADING - Jungle Expedition hra krokodíl 16cm v krabičke

MIKRO TRADING - Jungle Expedition hra krokodíl 16cm v krabičke Skvelá hra pre celú rodinu a pre tých, ktorí potrebujú rýchly reflex. Pomáha rozvíjať koordináciu ruka-oko. Hrať môže aj viac hráčov. Určené pre deti vo veku od 3 rokov.

MIKRO TRADING - Futbal stolná hra 52,5x31x8cm v krabičke

MIKRO TRADING - Futbal stolná hra 52,5x31x8cm v krabičke Táto spoločenská hra je obľúbená deťmi aj dospelými a je určená všetkým fanúšikom futbalu. Zahrajte si futbal doma s kamarátmi alebo rodičmi aj počas daždivých dní, kedy nemôžete behať po trávniku. Stolová hra futbal je o veľkosti 52,5x31x8 cm. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Čierny Peter spoločenská hra karty v papierovej krabičke 6x9cm

Čierny Peter spoločenská hra karty v papierovej krabičke 6x9cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 2.89 €. Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Černý Petr společenská hra karty v papírové krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Classic Domino 28ks spoločenská hra plast v krabičke 21x6x3cm

Classic Domino 28ks spoločenská hra plast v krabičke 21x6x3cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 6.19 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Domino Classic 28ks společenská hra plast v krabičce 21x6x3cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Čierny Peter Krtko spoločenská hra - karty v krabičke 6x9cm

Čierny Peter Krtko spoločenská hra - karty v krabičke 6x9cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 3.29 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Černý Petr Krtek společenská hra - karty v krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Čierny Peter Krtko spoločenská hra - karty v krabičke 6x9cm

Čierny Peter Krtko spoločenská hra - karty v krabičke 6x9cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 3.29 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Černý Petr Krtek společenská hra - karty v krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Grabolo 3D spoločenská hra drevo v plechovej krabičke 12x12x6cm

Grabolo 3D spoločenská hra drevo v plechovej krabičke 12x12x6cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 16.69 €. Další varianta oblíbené postřehové hry GRABOLO, tentokrát s dřevěnými figurkami. Dokaž, že máš nejrychlejší ruce, ostří zrak a skvělou paměť. Kostky určí kombinaci barvy a tvaru, ty najdi správnou figurku jako první. Cílem hry je získat předepsaný počet figurek.Plechová krabička obsahuje 36 dřevěných 3D figurek, barevnou a obrázkovou kostku...

Krtko minipexeso 6, spoločenská hra v papierovej krabičke - farby

Krtko minipexeso 6, spoločenská hra v papierovej krabičke - farby z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 2.89 €. V Krtečkově edici budete vybírat z 4 různých motivů – zvolený obrázek (písmenko A – D) uveďte do poznámky při objednávce. Cena je vždy za 1 balíček.Minipexeso bylo vyrobeno v ČR. Použitý karton je pevný a zdravotně nezávadný, takže se nemusíte obávat ani v případě, že děti nějakou kostičku omylem pozřou.Balení obsahuje: 12 dvojic karetTech...

Čierny Peter spoločenská hra karty v papierovej krabičke 6x9cm

Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Černý Petr společenská hra karty v papírové krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Čierny Peter Krtko spoločenská hra - karty v krabičke 6x9cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Černý Petr Krtek společenská hra - karty v krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Classic Domino 28ks spoločenská hra plast v krabičke 21x6x3cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Domino Classic 28ks společenská hra plast v krabičce 21x6x3cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Čierny Peter Krtko spoločenská hra - karty v krabičke 6x9cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Černý Petr Krtek společenská hra - karty v krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Grabolo 3D spoločenská hra drevo v plechovej krabičke 12x12x6cm

Další varianta oblíbené postřehové hry GRABOLO, tentokrát s dřevěnými figurkami. Dokaž, že máš nejrychlejší ruce, ostří zrak a skvělou paměť. Kostky určí kombinaci barvy a tvaru, ty najdi správnou figurku jako první. Cílem hry je získat předepsaný počet figurek.Plechová krabička obsahuje 36 dřevěných 3D figurek, barevnou a obrázkovou kostku. Hra je určena pro 2 - 4 hráče, trvá 6 - 10 minut, doporučený věk 4 - 99 let.Technické údaje:Roky 04Obsah balení:Grabolo 3D společenská hra dřevo v plechov...

Krtko minipexeso 6, spoločenská hra v papierovej krabičke - farby

V Krtečkově edici budete vybírat z 4 různých motivů – zvolený obrázek (písmenko A – D) uveďte do poznámky při objednávce. Cena je vždy za 1 balíček.Minipexeso bylo vyrobeno v ČR. Použitý karton je pevný a zdravotně nezávadný, takže se nemusíte obávat ani v případě, že děti nějakou kostičku omylem pozřou.Balení obsahuje: 12 dvojic karetTechnické údaje:Roky 03Obsah balení:Minipexeso Krtek 6,5x9cm společenská hra v papírové krabičce 40ks v boxuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks pro...

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Človeče, nehnevaj sa malé v krabičke

MIKRO TRADING - Spoločenská hra Človeče, nehnevaj sa malé v krabičke Spoločenská hra Človeče, nehnevaj sa je známa po celom svete a od nedávna ju majú rady všetky deti. Cieľom hry je dostať všetky figúrky do domčeka ako prvý. Nikdy nesklame a zabaví celú rodinu, od najmenších deti až po babičky a dedkov.

Moje prvé zvieratká Domino 28ks spoločenská hra v krabičke 21x6x3cm

Moje prvé zvieratká Domino 28ks spoločenská hra v krabičke 21x6x3cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 5.29 €. Klasická hra domino se zvířátky určená pro děti, kterým ještě nejde počítání.Obsahuje: 28 plastových kartiček, v krabičce 21 x 6 x 3 cm.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Domino Moje první zvířátka 28ks společenská hra v krabičce 21x6x3cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není m...

Krtko 1 Kvarteto spoločenská hra - karty v papierovej krabičke 6x9cm

Krtko 1 Kvarteto spoločenská hra - karty v papierovej krabičke 6x9cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 3.29 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Kvarteto Krtek 1 společenská hra - karty v papírové krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností....

Krtko 2 Kvarteto spoločenská hra - karty v papierovej krabičke 6x9cm

Krtko 2 Kvarteto spoločenská hra - karty v papierovej krabičke 6x9cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 3.29 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Kvarteto Krtek 2 společenská hra - karty v papírové krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností....

Domino spoločenská hra drevo 28ks v krabičke 15,5x3,5x5cm

Domino spoločenská hra drevo 28ks v krabičke 15,5x3,5x5cm z kategórie Darčeky a hračky | Detský nábytok a vybavenie | Motorické, didaktické hry kúpite na Kokiskashop.sk za 6.49 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Domino společenská hra dřevo 28ks v krabičce 15,5x3,5x5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností....

Moje prvé zvieratká Domino 28ks spoločenská hra v krabičke 21x6x3cm

Klasická hra domino se zvířátky určená pro děti, kterým ještě nejde počítání.Obsahuje: 28 plastových kartiček, v krabičce 21 x 6 x 3 cm.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Domino Moje první zvířátka 28ks společenská hra v krabičce 21x6x3cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Domino spoločenská hra drevo 28ks v krabičke 15,5x3,5x5cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Domino společenská hra dřevo 28ks v krabičce 15,5x3,5x5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Krtko 1 Kvarteto spoločenská hra - karty v papierovej krabičke 6x9cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Kvarteto Krtek 1 společenská hra - karty v papírové krabičce 6x9cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.