Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hodinky s kamienky

Nájdených:    9 produktov

Esprit Dámske hodinky 20171134

Dámske hodinky s púzdrom z nerezovej ocele s priemerom 36 mm a nerezovým remienkom so zapínaním na oceľovú sponu. Ciferník je zdobený logom značky a kamienky a chráni ho minerálne tvrdené sklo. Hodinový strojček: quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Esprit Dámske hodinky 20171140

Dámske hodinky s púzdrom z nerezovej ocele s priemerom 39 mm a koženým remienkom so zapínaním na oceľovú sponu. Ciferník je zdobený logom značky a kamienky a chráni ho minerálne tvrdené sklo. Hodinový strojček: quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Just Cavalli Dámske hodinky R7253127510

Dámske hodinky z kolekcie Huge s puzdrom růžovozlaté farby s rozmerom 45 x 38 mm vyrobeným z nerezovej ocele s kamienkovým prstencom a oceľovým remienkom růžovozlaté farby so zapínaním na skladacie sponu. Ciferník zdobený detailom značky, leopardím motívom a kamienky chráni minerálne tvrdené sklo. Hodinový strojček: Quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Michael Kors Dámske hodinky MK3672

Dámske hodinky s puzdrom z nerezovej ocele s priemerom 22 mm a oceľovým remienkom so zapínaním na skladacie sponu. Ciferník je zdobený logom značky a kamienky a chráni ho minerálne sklo odolné proti poškriabaniu. Dodávané v originálnej krabičke. Vodotesnosť: 5 ATM. Hodinový strojček: quartz.

Dámske hodinky 4x23 cm s kvetom modrá nezábudková 1ks

Štýlové dámske hodinky majú romantický design. V dolnej časti guľatého ciferníka je kvet, nad ktorým sú v skle osadené brúsené kamienky. Remienok je z eko kože. Bižutérny kov má striebornú farbu. Batéria je súčasťou hodiniek. Aby ste uviedli hodinky do chodu, musíte odstrániť chráničku pod kolečkom nastavujúcim čas, nastaviť čas správne a kolečko zatlačiť. Vonkajší priemer ciferníka je 4 cm. Parametre: Puzdro: kov, sklo Remienok: eko koža, šírka 1,5 cm Váha: 32 g Eko koža sa vyrába zo synteti...

Gino Milano Darčeková sada hodiniek pre dámy MWF14-044B

Darčeková sada hodiniek pre dámy obsahujúce hodinky a náhrdelník. Hodinky striebornej farby s batériovým napájaním a kovovým remienkom. Hodinky sú osadené kamienky a vybavené sekundovou ručičkou. Materiál hodiniek: bižutérne kov, oceľové viečko. Materiál náhrdelníka: bižutérny kov. Dĺžka náhrdelníka: 30 cm.

Gino Milano Sada hodiniek a 8 náramkov MWF16-033B

Sada hodiniek a 8 náramkov. Hodinky s puzdrom z ocele s priemerom 40 mm a hrúbkou 8 mm s koženým remienkom so zapínaním na pracku. Ciferník je zdobený logom značky a kamienky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolne proti poškriabaniu. Hodinky sú dodávané s 8 náramky s priemerom 6,8 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Vera Verona Sada hodiniek a 2 náramkov MWF16-028

Sada hodiniek a 2 náramkov. Hodinky s puzdrom z ocele s priemerom 24 mm a hrúbkou 7 mm s oceľovým remienkom so zapínaním na sponu a detaily vykládnými kamienky. Ciferník je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolne proti poškriabaniu. Hodinky sú dodávané s 2 kovovými náramky s priemerom 5,7 cm a dĺžkou 19,5 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Vera Verona Sada hodiniek a 2 náramkov MWF16-026A

Sada hodiniek a 2 náramkov. Hodinky s puzdrom z ocele s priemerom 30 mm a hrúbkou 7 mm s oceľovým remienkom so zapínaním na sponu a detaily vykládnými kamienky. Ciferník je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolne proti poškriabaniu. Hodinky sú dodávané s 2 kovovými náramky striebornej farby s priemerom 5,8 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.