Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hnednucich rastliny v akvariu

Nájdených:    3 produkty

(R)IARIVKA AQUA GLO FIALOVÁ 20 W 60 cm

(R)iarivka Aqua Glo fialová 20 W 60 cm má štandardnú intenzitu, stimuluje optimálnu vlnovú dĺžku, ktorú rastliny potrebujú pre účinnú fotosyntézu. (R)iarivka Aqua Glo fialová 20 W 60 cm zabezpečí to, aby vaše rastlinky v akváriu dobre prospievali a mali sýtu farbau. Farba žiarivky navyše zvýrazní krásu tropických rýb a celkový dekoratívny dojem akvária. Rozmery: Dĺžka 60 cm.

Modrá rybka a jej úžasná cesta - Sara Muzio

Hlavnou postavou ilustrovaného príbehu je malá modrá rybka, ktorá žije v akváriu. Jedného dňa sa rozhodne opustiť bezpečie svojho domova a vydá sa na dobrodružnú cestu do šíreho sveta. Počas putovania spozná úchvatné zvieratá a rastliny, objaví nové kraje. Sprevádzajte rybku na jej zázračnej ceste s farbičkami v ruke od prvej strany po poslednú. Staňte sa súčasťou tohto zábavného príbehu a odhaľte jeho prekvapivý záver.

TROPICA PRÉMIOVÝ FERTILIZER 125ml

Tropica Prémium Fertiliser Hnojivo so všetkými potrebnými živinami pre vaše rastlinky bez dusíka a fosforu. Ak máte v akváriu bohatú rybie osádku, bude tento liek tým pravým liekom pre vašu flóru, pretože ich exkrementy doplní hnojenie o dusík a fosfor a rastliny tak získajú všetko čo potrebujú. Toto hnojivo voľte v prípade slabo osvetlených akvárií s anubiasy, kryptorynami a echinodory. Pre akvária s koberčekmi. Dávkovanie: Raz denne jedno stlačenie na 50 litrov vody. Jedno stlačenie obsahuje ...