Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hitparada 60 rokov dvd

Nájdených:    5 produktov

Milan Sládek - DVD

Dokumentárny film o výnimočnej osobnosti slovenskej kultúry zachytáva jej tvorivú i životnú cestu. Milan Sládek stál na začiatku 60.rokov pri zrode modernej slovenskej pantomímy, jeho predstavenia priniesli novú divadelnú formu, ovplyvnili mnohých jeho európskych kolegov.

Slovenský animovaný film - DVD

DVD obsahuje celkom 16 animovaných filmov z obdobia 60., 70. a 80. rokov. Vo výbere sú zastúpení všetci najvýznamnejší tvorcovia doterajšej histórie slovenského animovaného filmu a zároveň všetky dôležité tvorivé postupy, štýly a poetiky, aké jednotlivé animáitorské osobnosti v rámci svojho diela reprezentujú.

August ´68 / November ´89 - 2 DVD

Ide o dva DVD nosiče s dokumentárnymi filmami, ktoré v minulosti (v rokoch 2008 a 2009) vyšli v edícii Slovenský film 60. rokov I. a II. O obe DVD bol v čase vydania veľký záujem, v prípade DVD August ´68 sa hneď po vydaní rozpredal celý náklad. Pri príležitosti neslávneho augustového výročia vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na naše územie sa SFÚ tento rok rozhodol si tieto udalosti pripomenúť vydaním oboch DVD v dvojdiskovom balení.

Tvárová gymnastika10 minút denne, mínus10 rokov - Emma Tekelyová

Roky nám pribúdajú, ale všetci chceme vyzerať stále dobre. Vek je len číslo! A práve to, dokáže tvárová gymnastika. Bez bolesti, bez skalpela, prirodzene a navyše zábavným spôsobom. Máš 30+, 40+, 50+, 60+ rokov? Tvárová gymnastika je pre ženu v každom veku. Hovoríš, že nemáš čas? Potrebuješ len 10 minút denne. Chceš si odpočítať 10 rokov a neminúť úspory? Začni a omladneš úplne zadarmo. Chceš aj o 10 rokov vyzerať dobre? Otvor túto knihu a začni hneď!Milé priateľky... prvé vydanie mojej Tvárove...

Štúdiový mikrofón RODE Microphones NT2-A, káblový, vr. pavúka, vr. kábla

Kondenzátorový mikrofón s veľkou membránou a voliteľnou smerovou charakteristikou. 157 dB limitná hladina akustického tlaku, veľmi nízka vlastná hlučnosť (7 dBA). Predtlmenie je možné prepínať v 3 krokoch (0 dB, -5 dB, -10 dB), hornopriepustný filter v 3 krokoch (plochý, 40 Hz, 80 Hz). SMD doska s výstupným obvodom bez transformátorov. Mikrofón pre skutočné praskliny: smerovú charakteristiku, hornopriepustný filter a predtlmenie je možné nastaviť v troch stupňoch na tele mikrofónu. Vlastný šum ...