Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Heroes of the storm pc

Nájdených:    12 produktov

Heroes of the Pacific PC

Akčná vojnová letecká simulácia, ktorá priaznivcom žánru ponúka možnosť bojovať proti nepriateľom v dramatických dog-fightech, alebo sa zúčastniť masívnych leteckých bitiek, keď sa vo vzduchu pohybuje viac než 150 lietadiel naraz. Hra začína v roku 1941 japonskou ofenzívou na Pearl Harbor a ďalej sa vyvíja v priebehu 26 príbehov spojených misií,... .

Tričko Heroes of the Storm Symbol L TS000102

Licencované pánske tričko s krátkymi rukávmi s motívom Heroes ot Storm. Prevedenie: pánske Materiál: 100% bavlna Rukávy: krátke Farba: biela Veľkosť: L ... .

Tričko Heroes of the Storm Symbol XL TS000103

Licencované pánske tričko s krátkymi rukávmi s motívom Heroes ot Storm. Prevedenie: pánske Materiál: 100% bavlna Rukávy: krátke Farba: biela Veľkosť: XL ... .

Company of Heroes (Game of the Year Edition) PC

Hra je postavená na Essence engine, kde sa hráčovi ponúka skoro filmový zážitok s reálnou fyzikou a detailným spracovaním vojnou postihnutého sveta. Hráč prevezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s ktorou v rámci dramatickej singleplayer kampane absolvuje radu nezabudnuteľných bitiek vrátane invázie v Normandii. Hra ponúka kompletne zničiteľné herné prostredie... .

Bunch of Heroes CZ PC

"The Bunch" je tím superbojovníkov z rôznych častí sveta, ktorí sú vo svojej profesii mimoriadne zdatní. Jedine oni totiž môžu zastaviť inváziu nepriateľských mimozemšťanov a jich armády zombii. El Camarada alias RedScare je slávnym bojovníkom z Moskvy. Ako vojak Červenej armády kedysi pomáhal pri kubánskej revolúcii a po krátkom, vášnivom romániku... .

Company of Heroes 2: The Western Front Armies CZ PC

Company of Heroes 2: The Western Front Armies hráčov vracia na západný front, poprvýkrát predstavený v pôvodnej cenami ovenčenej hre Company of Heroes. Predstavuje tiež dve jedinečné zbierky nového obsahu - US Forces a nemecké Oberkommando West. Každá z armád má odlišné možnosti taktickej hrateľnosti, nové pechotné jednotky, tímové zbrane,... .

Company of Heroes 2 CZ (Platinum Edition) PC

Balenie obsahuje základnú hru Company of Heroes 2 CZ a datadisky Company of Heroes 2: The Western Front Armies CZ a Company of Heroes 2: Ardennes Assault CZ a Company of Heroes 2: The British Forces CZ. Company of Heroes 2 CZ V najtemnejšej hodine ľudstva ste veliteľom sovietskej Červenej armády, zatiahnutej... .

Heroes over Europe PC

Hra Heroes over Europe je pokračovaním leteckého simulátora z obdobia 2. svetovej vojny Heroes of the Pacific, ktorá Vás vezme do strelami prevŕtanej srdca veľkých európskych leteckých bitiek 2. svetovej vojny vo vysokom rozlíšení. Heroes ove Europe Vás posadí do autenticky renderovaných kabín kultových lietadiel v spojeneckej kampani od útokov... .

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic + Heroes over Europe + IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover PC

Balenie obsahuje hry Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic, Heroes over Europe a IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover. Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic Hra Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic sa vydáva do neprebádaných morí a postaví Vás za periskop nemeckej ponorky, aby ste napádali spojenecké sily v... .

Age of Pirates: Caribbean Tales PC

Dôležitou súčasťou Age of Pirates: Caribbean Tales je aj multiplayer určený pre 16 hráčov, na ktorých čakajú celkom 4 herné módy - Deathmatch, Team Deathmatch, Defend the Convoy a Capture the Fort. Hra je postavená na osvedčenom Storm 2 engine, vďaka čomu hráča čaká nádherný vizuálny zážitok umocnený striedaním počasia... .

King’s Bounty: Armored Princess CZ PC

Obrnená princezná? Či princezná bojovníčka? Alebo ešte lepšie, Dračia princezná? To všetko predstavuje nová postava z datadisku k úspešnej hre King's Bounty: The Legend na motívy nemenej úspešných Heroes of Might and Magic. Princezná, ako správny dobrodruh, sa bude stretávať s príšerami a netvormi a dokonca s úplne novou rasou... .

Playman - 10 rokov fandíme hraniu (Špeciálna kolekcia) PC

Obsahom balenia kolekcie sú hry Assassin’s Creed CZ, Far Cry CZ, Heroes of Might and Magic 3 Complete CZ, Prince of Persia: Piesky času CZ, Rayman 3: Hoodlumská hrozba CZ, Silent Hunter 3, The Settlers: Dedičstvo kráľov CZ, Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter CZ, Tom Clancy’s Rainbow Six 3:... .