Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Heavy tools batoh

Nájdených:    61 produktov

Heavy Tools Batoh Ettie H7T20734BI

Heavy Tools Batoh Ettie H7T20734BI. Materiál: 100% polyester Podšívka: 100% polyuretán Štýlový batoh s tvarovanými chrbtom, s tromi prehľadnými priestory so zapínaním na zips, bočné sieťované vrecko na fľašu, s nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Heavy Tools Batoh eóny H7T20743NA

Heavy Tools Batoh eóny H7T20743NA. Materiál: 100% polyuretán Podšívka: 100% polyester Štýlový batoh, s nastaviteľnými ramennými popruhmi, s hlavným priestorom, ktorý je dokonale prehľadný, bočné sieťka na fľašu, predné menšie vrecko na drobnosti.

Heavy Tools Batoh Emoxo H7T20708BR

Heavy Tools Batoh Emoxo H7T20708BR. Materiál: 100% polyester Podšívka: 100% polyuretán Batoh s tvarovanými chrbtom, s tromi prehľadnými priestory so zapínaním na zips, spevnená spodná časť, bočné sieťované vrecko na fľašu, s nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Heavy Tools Batoh Ewert H7T20737 HI

Heavy Tools Batoh Ewert H7T20737 HI. Materiál: 100% polyester Podšívka: 100% polyuretán Batoh s tvarovanými chrbtom, dve hlavné vrecká so zapínaním na zips, spevnená spodná časť, bočné sieťované vrecko na fľašu, s nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Heavy Tools Batoh Étan T20-715 Gray

Heavy Tools Batoh Étan T20-715 Gray. Materiál: 600D polyester Batoh s priehradkou pre notebook 15,6 ", bočné sieťované vrecká na fľašu, ergonomicky tvarovaný chrbtový systém, polstrované a dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy, zosilnené dno, ktoré zaisťuje väčšiu stabilitu batohu a perfektný tvar.

Heavy Tools Batoh Ewert19 T19-737 Sugar

Heavy Tools Batoh Ewert19 T19-737 Sugar.Materiál: 600D polyester/polyuretánPraktický a veľmi pohodlný batoh do školy aj na výlet,oceníte pestrý dizajn z materiálov, ktoré neobsahujú ftaláty,má priestranné vrecká, s vnútorným organizérom,vpredu menšie zipsové vrecko na nevyhnutnosti,2 bočné sieťované priehradky,ergonomicky tvarovaný chrbtový systém,spevnené dno pre perfektný tvar a stabilitu,pols...

Heavy Tools Dámsky Batoh Ewert H7T20737 DO

Heavy Tools Dámsky Batoh Ewert H7T20737 DO. Materiál: 100% polyester Podšívka: 100% polyuretán Batoh s tvarovanými chrbtom, dve hlavné vrecká so zapínaním na zips, spevnená spodná časť, bočné sieťované vrecko na fľašu, s nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Heavy Tools Dámsky batoh Eren T20-763 Lilac

Heavy Tools Dámsky batoh Eren T20-763 Lilac.Materiál: 100% nylon Dámsky priestranný batoh, prehľadný vnútorný priestor, predné zipsové vrecko na drobnosti, môžete s ním vyraziť na šport, do mesta aj na prechádzku.

Heavy Tools Dámsky batoh Erci T20-754 Black

Heavy Tools Dámsky batoh Erci T20-754 Black. Materiál: 100% polyuretán Podšívka: 100% polyester Dámsky priestranný batoh, prehľadný vnútorný priestor, dve hlavné zipsové vrecká, môžete s ním vyraziť do mesta, do práce aj na prechádzku.

Heavy Tools Dámsky batoh Erci T20-754 Beige

Heavy Tools Dámsky batoh Erci T20-754 Beige. Materiál: 100% polyuretán Podšívka: 100% polyester Dámsky priestranný batoh, prehľadný vnútorný priestor, dve hlavné zipsové vrecká, môžete s ním vyraziť do mesta, do práce aj na prechádzku.

Heavy Tools Dámsky batoh Erim T20-753 Navy

Heavy Tools Dámsky batoh Erim T20-753 Navy.Materiál: 100% polyuretán Podšívka: 100% polyester Dámsky štýlový batoh, prehľadný vnútorný priestor, vďaka zipsom po stranách je možné nastaviť jeho objem, môžete s ním vyraziť do mesta, do práce aj na prechádzku.

Heavy Tools Dámsky batoh Erim T20-753 Peach

Heavy Tools Dámsky batoh Erim T20-753 Peach. Materiál: 100% polyuretán Podšívka: 100% polyester Dámsky štýlový batoh, prehľadný vnútorný priestor, vďaka zipsom po stranách je možné nastaviť jeho objem, môžete s ním vyraziť do mesta, do práce aj na prechádzku.

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Black

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Black.Materiál: 600D polyester / polyuretán Dámsky pohodlný batoh, s jedným hlavným priestorom, ktorý je dokonale prehľadný, do prednej či zadnej zipsové vrecká schováte nevyhnutnosti, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, do bočných vreciek môžete uložiť napr. pitie či dáždnik.

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Dubarry

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Dubarry.Materiál: 600D polyester / polyuretán Dámsky pohodlný batoh, s jedným hlavným priestorom, ktorý je dokonale prehľadný, do prednej či zadnej zipsové vrecká schováte nevyhnutnosti, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, do bočných vreciek môžete uložiť napr. pitie či dáždnik.

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Gray

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Gray. Materiál: 600D polyester / polyuretán Dámsky pohodlný batoh, s jedným hlavným priestorom, ktorý je dokonale prehľadný, do prednej či zadnej zipsové vrecká schováte nevyhnutnosti, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, do bočných vreciek môžete uložiť napr. pitie či dáždnik.

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Navy

Heavy Tools Dámsky batoh Estok 20 T20-700 Navy. Materiál: 600D polyester / polyuretán Dámsky pohodlný batoh, s jedným hlavným priestorom, ktorý je dokonale prehľadný, do prednej či zadnej zipsové vrecká schováte nevyhnutnosti, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, do bočných vreciek môžete uložiť napr. pitie či dáždnik.

Študentský batoh Heavy Tools Elmano19 šedý

Batoh značky Heavy Tools v šedo-modrom prevedení s nápisom Heavy Tools. Batoh má dve komory, v jednej komore nájdete priehradku na laptop, v druhej kľúčenku a dve otvorené vrecká na mobilný telefón. Na prednej strane sa nachádzajú aj dve vrecká uzatvárateľné zipsom, na bočnej sieťové vrecká na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem batoha je 32 l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: šedá, modrá Materiál: 100% polyester Kód: 5756-3...

Študentský batoh Heavy Tools Enderson čierny

Batoh značky Heavy Tools v čiernom prevedení v kombinácii s neonovo žltou a nápisom Heavy Tools. Batoh má dve komory, v jednej komore nájdete priehradku na laptop a sieťové vrecko uzatvárateľné zipsom. V druhej kľúčenku a dve otvorené vrecká na mobilný telefón. Na bočnej strane nájdete sieťové vrecká na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem batoha je 29 l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: čierna, neonová žltá, šedá Materiál: 100% poly...

Batoh HEAVY TOOLS Emato

Zaujímavý a moderný batoh vhodný do práce, školy ale aj na športové aktivity. Batoh, objem: 30 litrov, rozmery: 48x30x21 cm, dve komory, predné vrecko, priehradka pre notebook 15,6, ergonomicky tvarovaný chrbtový systém, bočná sieťka na fľašu. Materiál: 600D PES-PU Kod: 5721

Batoh Heavy Tools Ettie bubble 28l Objem: 28l

Batoh Heavy Tools Ettie bubble. Batoh do školy s potlačom, mesta a pre voľný čas. Potlač môže byť u každého batohu inak rozložený. Vpredu vrecko s organizérom. Dve veľké komory. Na chrbtovom paneli menšie vrecko. Dve bočné, sieťované vrecká. Dva bočné popruhy na stiahnutie. Vystužené chrbát a popruhy. Rozmery: 47 cm x 32 cm x 19 cm. Objem: 28 l. Materiál: PES/PU.

Batoh Heavy Tools Ettie camo 28l Objem: 28l

Batoh Heavy Tools Ettie camo. Batoh do školy s potlačom, mesta a pre voľný čas. Potlač môže byť u každého batohu inak rozložený. Vpredu vrecko s organizérom. Dve veľké komory. Na chrbtovom paneli menšie vrecko. Dve bočné, sieťované vrecká. Dva bočné popruhy na stiahnutie. Vystužené chrbát a popruhy. Rozmery: 47 cm x 32 cm x 19 cm. Objem: 28 l. Materiál: PES/PU.

Batoh Heavy Tools Ettie frost 28l Objem: 28l

Batoh Heavy Tools Ettie frost. Batoh do školy s potlačom, mesta a pre voľný čas. Potlač môže byť u každého batohu inak rozložený. Vpredu vrecko s organizérom. Dve veľké komory. Na chrbtovom paneli menšie vrecko. Dve bočné, sieťované vrecká. Dva bočné popruhy na stiahnutie. Vystužené chrbát a popruhy. Rozmery: 47 cm x 32 cm x 19 cm. Objem: 28 l. Materiál: PES/PU.

Batoh HEAVY TOOLS ETTIE 17

Kvalitný väčší batoh vhodný na športové aktivity, do práce alebo do školy. Batoh má dve samostatné hlavné priehradky uzatvárateľné zipsom, predné vrecko s organizérom na mobil, pero, kľúče a iné drobnosti. Na bočných stranách sa nachádzajú sieťky na fľašu. Na zadnej strane batoha sa nachádza vrecko na zips. Batoh má ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem 28 l. Farba. čierna, modrá, červená Materiál: vrchný materiál 100% polyester podšívka 100% nylon Kod: 5718-1...

Batoh HEAVY TOOLS Emato red

Moderný a zaujímavý batoh. Vhodný do školy, práce, alebo šport. Batoh, objem: 30 litrov, rozmery: 48x30x21 cm, dve komory, predné vrecko, priehradka pre notebook 15,6, ergonomicky tvarovaný chrbtový systém, bočná sieťka na fľašu. Materiál: 600D PES-PUMenej informácií Farba: červená, ale nie tak výrazná ako na foto! Kod: 5721-1

Študentský batoh Heavy Tools Eldora19 moonlight

Batoh značky Heavy Tools v modrom prevedení s potlačou. Batoh má jednu veľkú komoru, v ktrorej nájdete priehradku na laptop. Na prednej strane sa nachádza väčšie vrecko uzatvárateľné zipsom, na bočnej strane nájdete aj sieťové vrecko na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem batoha je 31 l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: modrá, červená Materiál: 100% polyester Kód: 5715

Študentský batoh Heavy Tools Eldora19 čierny

Batoh značky Heavy Tools v čiernom prevedení. Batoh má jednu veľkú komoru, v ktrorej nájdete priehradku na laptop. Na prednej strane sa nachádza väčšie vrecko uzatvárateľné zipsom, na bočnej strane nájdete aj sieťové vrecko na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem batoha je 31 l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: čierna Materiál: 100% polyester Kód: 5715-2

Študentský batoh Heavy Tools Elusa čierny

Batoh značky Heavy Tools v čiernom prevedení. Batoh má dve komory, jednu hlavnú - väčšiu (v ktorej nájdete priehradku na laptop)a jednu menšiu komoru, v ktorej nájdete 2 vrecká na mobilný telefón. Na bočných stranách nájdete vrecká na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém a spevnenú spodnú časť. Objem batoha je 25 l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: čierna Materiál: 100% polyester Kód: 5782

Študentský batoh Heavy Tools Extero čierny

Batoh značky Heavy Tools v čiernom prevedení. Batoh má dve komory, v jednej nájdete priehradku na laptop, v druhej väčšie sieťové vrecko. Na prednej strane sa nachádzajú dve vrecká uzatvárateľné zipsom, taktiež aj na zadnej strane nájdete vrecko na zips. Na bočných stranách nájdete vrecká na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem batoha je 20l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: čierna Materiál: 100% polyester Kód: 5767...

Študentský batoh Heavy Tools Ettie19 moonlight

Batoh značky Heavy Tools v modrom prevedení v kombinácii s červenou. Batoh má dve komory. Jednu väčšiu (v ktorej nájdete priehradku na laptop), druhú o niečo menšiu. Na prednej strane sa nachádza vrecko uzatvárateľné zipsom, taktiež aj na zadnej strane nájdete vrecko na zips. Na bočných stranách nájdete sieťové vrecká na fľašu. Batoh ma ergonomicky tvarovaný chrbtový systém. Objem batoha je 28 l. Univerzálny batoh, vhodný do školy, práce, na výlet a podobne. Farba: modrá, červená Materiál: 100%...

Batoh Heavy Tools Ewert hitech 32l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Ewert Materiál: 600D PES/PU Objem: 32l Rozmery cca: 48 cm x 33 cm x 20 cm Údržba: podľa návodu

Batoh Heavy Tools Enoka paradise 16l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Enoka Materiál: 600D PES/PU Objem: 16l Rozmery cca: 41 cm x 25 cm x 16 cm Údržba: podľa návodu

Batoh Heavy Tools Ettie paradise 28l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Ettie Materiál: PES/PU Objem: 28l Rozmery cca: 47 cm x 32 cm x 19 cm Údržba: podľa návodu  

Batoh Heavy Tools Ettie seeds 28l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Ettie Materiál: PES/PU Objem: 28l Rozmery cca: 47 cm x 32 cm x 19 cm Údržba: podľa návodu  

Batoh Heavy Tools Ewert paradise 32l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Ewert Materiál: 600D PES/PU Objem: 32l Rozmery cca: 48 cm x 33 cm x 20 cm Údržba: podľa návodu

Batoh Heavy Tools Emoxo jade 35l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Emoxo Materiál: 100% polyester Objem: 35l Rozmery cca: 47 cm x 33 cm x 28 cm Údržba: podľa návodu  

Batoh Heavy Tools Emoxo brand 35l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Emoxo Materiál: 100% polyester Objem: 35l Rozmery cca: 47 cm x 33 cm x 28 cm Údržba: podľa návodu  

Batoh Heavy Tools Enoka dots 16l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Enoka Materiál: 600D PES/PU Objem: 16l Rozmery cca: 41 cm x 25 cm x 16 cm Farba: modrá Údržba: podľa ná...

Batoh Heavy Tools Ettie hitech 28l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Ettie Materiál: PES/PU Objem: 28l Rozmery cca: 47 cm x 32 cm x 19 cm Farba: modrá Údržba: podľa návodu

Batoh Heavy Tools Ewert dots 32l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Ewert Materiál: 600D PES/PU Objem: 32l Rozmery cca: 48 cm x 33 cm x 20 cm Farba: modrá Údržba: podľa ná...

Batoh Heavy Tools Element burgundy 25l

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD |DODACIA LEHOTA:|DO 3 PRAC.DNÍ| Popis produktu Batoh Heavy Tools Element Materiál: 600D PU / 600D PVC Objem: 25l Rozmery cca: 50 cm x 33 cm x 15 cm Farba: čierna/bordová Údržba:&nb...