Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hasbro play doh zabavny kolac

Nájdených:    5 produktov

HASBRO - Play Doh Ultimátne Zábavný Set

Ups, čo sa stalo? Deti si môžu tvoriť dúhu podľa svojich najbláznivejších fantázií. Inšpirované slavnými emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využijte špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru telo. Miešajte farby a užívajte si zábavu s Play-Doh.

Play-Doh Ultimátní zábavný set (5010993562275)

Kreatívna hračka Play-Doh Ultimátny zábavný set: Plastelína je nestarnúci zdroj zábavy, ktorý vaše deti nikdy neomrzí. Plastelína Play-Doh nefarbí, nešpiní a nevysychá. Bola vyrobená novou metódou, aby bola ešte mäkšia a jednoduchšia na tvarovanie. Hranie s modelovacou hmotou vo vašich deťoch rozvíja fantáziu a tvorivosť, a tiež posilňuje a zlepšuje jemnú motoriku. Teraz majú deti k dispozícii ultimátnu zábavnú súpravu – v nej nájdu 12 kelímkov modelíny a mnoho doplnkov na vytváranie vtipn...

HASBRO - Play Doh Mikrovlná trouBaby Annabell s efekty

Upeč si v novej mikrovlnej rúre koláč z Play-Doh modelíny alebo šialené sušienky! Zažite so svojimi ratolesťami ešte viac zábavy s rúrou, ktorá svieti a vydáva zvuky. Je skoro presne ako ozajstná. Rúra je navyše v balení s mnohými ďalšími kuchynskými doplnkami a 6 štandardnými tégliky modelíny Play-Doh.

HASBRO - Kreatívna sada - Mikrovlnka

Kreatívna sada - MikrovlnkaUpeč si v novej mikrovlnej rúre koláč z Play-Doh modelíny alebo šialené sušienky! Zažite so svojimi ratolesťami ešte viac zábavy s rúrou, ktorá svieti a vydáva zvuky. Je skoro presne ako ozajstná. Rúra je navyše v balení s mnohými ďalšími kuchynskými doplnkami a 6 štandardnými tégliky modelíny Play-Doh.

HASBRO - PlayDoh Mikrovlnná rúra s efektami B9740

PlayDoh Mikrovlnná rúra s efektami B9740, výrobca Hasbro. V PlayDoh kuchyni každý ocení mikrovlnku, ktorá vydáva zvuky a svieti! Upeč sušienky alebo sladký koláč! A ako moderná šéfkuchárka či šéfkuchár, použi pri tom nielen špeciálne vykrajovátka, ale aj mikrovlnku, ktorá svieti a vydáva zvuky! Rúra je v balení s 12 kusmi kuchynských doplnkov a 6 kusmi štandardných kelímkov modelíny Play-Doh. Pre deti od 3 rokov