Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Hasbro family game night xbox 360

Nájdených:    3 produkty

Hasbro Family Game Night XBOX 360

Vašim hostiteľom pri hraní klasických hier od Hasbro i nových vzrušujúcich verzií pre PS2 a Wii je Mr. Potato Head. Hasbro Family Game Night obsahuje známe rodinné hity, ako CONNECT FOUR, BATTLESHIP, YAHTZEE, BOGGLE, SORRY! a úplne nové SORRY! Sliders. Zahrajte si klasické a Vám dobre známe hry Nové skvelé spôsoby hrania... .

Hasbro Family Game Night vol. 3 XBOX 360

Obľúbený rodinný videoherný zážitok sa vracia s ďalšou dávkou klasickej stolovej hernej zábavy. Päť z najpopulárnejších Hasbro hier bolo pretransformovaných na úplne nové interaktívne dobrodružstvo, ktoré môže hrať ktokoľvek online, alebo offline. S pán Krumplihlavom opäť v úlohe moderátora sa môžete zapojiť do nových rozšírených verzií hier Game of Life, Cluedo,... .

Family Game Night 4: The Game Show XBOX 360

Teraz ste súčasťou akcie! V hre Family Game Night 4: The Game Show môžete zažiť zábavu a vzrušenie z populárnej televíznej show priamo vo Vašej vlastnej obývačke! Tentokrát hráte s prepacovanými kúskami Vašich obľúbených Hasbro hier. CONNECT 4 Basketbal je väčšia zábava, ako kedykoľvek predtým v snahe dostať 4 lopty do... .