Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Harry potter retiazka

Nájdených:    14 produktov

Distrineo Strieborná retiazka Harry Potter - Jazva blesk

Strieborná retiazka Harry Potter - Jazva blesk Majú príbehy o Harry Potterovi špeciálne miesto v tvojom živote?

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Harry

Náhrdelník Harry Potter - Harry Postriebrená retiazka s príveskom Harryho  sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube tohto dobrosrdečného čarodejníka.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Dobby

Náhrdelník Harry Potter - Dobby Postriebrená retiazka s príveskom domáceho škriatka Dobbyho sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube domových škriatkov. Retiazka dĺžka: 40 cm...

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Slizolin

Náhrdelník Harry Potter - Slizolin Postriebrená retiazka s príveskom Fakulty Slizolinu sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube túto prefíkanú fakultu Rokfortu.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Hermiona

Náhrdelník Harry Potter - Hermiona Postriebrená retiazka s príveskom Hermiony sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube túto nadanú čarodejnicu.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Chrabromil

Náhrdelník Harry Potter - Chrabromil Postriebrená retiazka s príveskom Fakulty Chrabromilu sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube túto čestnú fakultu Rokfortu.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Ron Weasley

Náhrdelník Harry Potter - Ron Weasley Postriebrená retiazka s príveskom Rona sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube tohto nie stále úspešného čarodejníka.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Čokoládová žabka

Náhrdelník Harry Potter - Čokoládová žabka Postriebrená retiazka s príveskom čokoládová žabka sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube magické predmety.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Hufflepuff/Bifľomor

Náhrdelník Harry Potter - Hufflepuff/Bifľomor Postriebrená retiazka s príveskom Fakulty Bifľomoru sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube túto férovú fakultu Rokfortu.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Raveclaw/Bystrohlav

Náhrdelník Harry Potter - Raveclaw/Bystrohlav Postriebrená retiazka s príveskom Fakulty Bystrohlavu sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube túto kreatívnu fakultu Rokfortu. ...

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Prútik Harryho

Náhrdelník Harry Potter - Prútik Harryho Postriebrená retiazka s autentickým príveskom prútiku Harryho Pottera sa bude perfektne vynímať na krku každého, kto má v obľube tohto dobrosrdečného čarodejníka. ...

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Bazový prútik

Náhrdelník Harry Potter - Bazový prútik Postriebrená retiazka s autentickým príveskom Bazového prútika profesora Dumbledora 

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Dobby domový škriatok

Náhrdelník Harry Potter - Dobby domový škriatok Postriebrená retiazka s príveskom domáceho škriatka Dobbyho sa bude perfektne vynímať na krku každého čarodejníka, ktorý má v obľube domových škriatkov.

Distrineo Náhrdelník Harry Potter - Prútik Lorda Voldemorta

Náhrdelník Harry Potter - Prútik Lorda Voldemorta Postriebrená retiazka s autentickým príveskom prútika Lorda Voldemorta sa bude perfektne vynímať na krku každého, kto má v obľube tohto mocného čarodejníka.