Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Harry potter gryffindor

Nájdených:    14 produktov

Vans MN HARRY POTTER GRYFFINDOR SS - Pánske tričko

Pokiaľ chceš zapadnúť do kúzelníckej party Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasley, tak pánske tričko Vans MN HARRY POTTER GRYFFINDOR SS v cool dizajne chrabromilského spolku musí byť tvoje. Keď sa vydáš na tajnú schôdzku Dumbledorovej armády, ale na popoludňajší čaj k Hagridovi v tomto tričku, neurobíš krok zlým smerom! Buď in s Vans x Potter!

tričko dámske SPIRAL - HARRY POTTER - Gryffindor CREST - Black - G243F744

dámske tričko s prednou potlačou. Oficiálna produkt k filmu Harry Potter od JK Rowling. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Značka SPIRAL. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL)

tielko dámske SPIRAL - HARRY POTTER - Gryffindor CREST - Black - G243G028

dámske originálne tielko značky SPIRAL s prednou potlačou. Oficiálna produkt k filmu Harry Potter od JK Rowling. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL)

tričko pánske SPIRAL - HARRY POTTER - Gryffindor CREST - Black - G243M101

pánske originálne tričko s prednou potlačou. Oficiálna produkt k filmu Harry Potter od JK Rowling. Zloženie: 100% bavlna. Značka: SPIRAL. Farba: čierna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Pánske produkty SPIRAL)

Župan Gryffindor (Harry Potter)

Licencovaný župan s motívom Chrabromilu (Gryffindor) zo sveta Harry Potter. Tento kvalitný a pohodlný župan je skvelým doplnkom pre každého fanúšika Harry Pottera. dve vrecká vyšívané logo na ľavej strane hrudníka Oficiálny licencovaný produkt Pohlavie: univerzálne Rozmery: dĺžka cca 116 cm Materiál: polyester a flis Farba: čierna Veľkosť: univerzálna ... .

Peňaženka Gryffindor (Harry Potter)

Oficiálne licencovaná peňaženka s motívom Chrabromilu zo sveta Harry Potter. Uchovajte svoje bankovky, karty aj mince štýlovo. Rozmer: cca 9,5 cm x 11 cm Materiál: vinyl ... .

Šálka Gryffindor Uniform (Harry Potter)

Licencovaná šálka s motívom Harry Potter. Ideálny doplnok a darček pre pravého fanúšika sveta Harry Potter. Licencovaný produkt Objem 425 ml Materál Keramika ... .

Osúška Gryffindor (Harry Potter) 101533

Krásna osúška s motívom Harry Potter . Ideálny doplnok pre pravého fanúšika sveta Harry Potter. Oficiálne licencovaný produkt Rozmery: cca 75 x 150 cm Materiál: 100 % bavlna ... .

Svetlá Gryffindor ( Harry Potter) GP85502

Štýlové a originálne reťazové svetlá, ktoré potešia každého jedného fanúšika Harry Pottera! Licencované svetlo s motívom Chrabromil zo sveta Harry Potter. Oficiálne licencovaný produkt 12 LED svetiel cca 240 cm Nápajanie 2x AA batérie (batérie nesú súčasťou balenia) ... .

Rúško Gryffindor, Harry Potter (dvojbalenie)

Štýlové pohodlné rúško, ktoré sa prispôsobí každej tvári. Ušité z 3 vrstiev. Balenie po 2 kusy. Rúška je možné oprať a znova použiť. Materiál:100% bavlna ... .

Harry Potter Talking Sorting Hat and Sticker Book (Miniature Editions) RP461769

Jedinečná Harry Potter sada obsahuje hovoriacu miniatúru najznámejšieho čarovného klobúka. Po aktivovaní malého tlačidla klobúk hovorí nezabudnuteľné repliky z filmu zo zatriedenia do čarodejníckych skupín v obľúbenej filmovej sérií o čarodejníkovi Harry Potterovi. Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, alebo Slytherin? Okrem tejto unikátnej miniatúry, ktorá nepochybne ozdobí zbierku každého skutočného fanúšika filmovej série... .