Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Gresik na spagety 30g

Nájdených:    13 produktov

Grešík Na špagety 30g

Na cestoviny a pizzu.  Zloženie: cibuľa, paprika, paradajkový pretlak, oregáno, bazalka, petržlen, cesnak   Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.

Grešík Adžika 30g

Adžika je kavkazské, aromatické, nie veľmi pikantné korenie, vhodné na dusené a pečené mäsá, na grilované kura a do mäsových zmesí.  Zloženie: paprika, cesnak, koriander, kôpor, sol (max. 12%), zmes korení a zeleniny v premenlivých hmotnostných podieloch (bazalka, majorán, mäta, bobkový list, petržlen, zeler, saturejka), chilli Obsah: 30 g  Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou ce...

Grešík Korenie na ryby 30g

Na sladkovodné aj morské ryby. Zloženie: jedlá soľ (max. 20 %), cibuľa, cesnak, trtinový cukor, koriander, petržlen, kôpor, pažitka, paprika, citrónová kôra, kurkuma, bobkový list, citrónová tráva, oregáno, rozmarýn, zázvor, korenie   Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného....

Grešík Gyros korenie 30g

Grécka jemne pálivá zmes na rôzne druhy mäsa pripravované na rošte i panvici Zloženie: paprika, jedlá soľ (max. 20 %), cesnak, cibuľa, koriander, paradojkový prášok, kurkuma, trstinový cukor, korenie, petržlen, oregáno, bazalka, rozmarýn, tymián, muškátový orech Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného....

Grešík Kari madras 30g

Stredne ostrý tip karí na prípravu polievok, omáčok, ryže, hydiny, rýb. Zloženie: koriander, kurkuma, zmes koreí v premenlivých hmotnostných podieloch Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. 

Grešík Zmes korenia 30g

Ideálna do mlynčekov na korenie, osvieži svojou vôňou, chuťou aj farebnosťou všetky jedlá. Zloženie: čierne, zelené a biele korenie, ružové korenie Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.

Grešík Piri - piri 30g

Pikantné, mierne ostré korenie na mäso a omáčky.  Zloženie: chilli, cibuľa, paprika, čierne korenie, cesnak, morská soľ, trebuľka Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.  

Grešík Garam masala 30g

Do indických jedál, s koriamdrom a citrónom; vhodné aj na morské ryby.  Zloženie: koriander, čierne korenie, rasca, muškát, škorica, kardamón, klinček, citrónová kôra Balenie: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.  

Grešík Indické karí 30g

Aromatické, mierne pikantné karí, na prípravu polievok, omáčok, ryže, hydiny a rýb.  Zloženie: koriander, kurkuma, chilli, bobkový list, senovka grécka, semeno, horčica semeno, hrachová múka, citrónová kôra, cesnak, soľ Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.

Grešík Bylinkové maslo 30g

Zmes zmiešame s maslom a podávame s minútkami. Na dochutenie majonéz, polievok, omáčok a šalátov. Zloženie: soľ 26 %, majorán, oregáno, pažítka, petržlen, cesnak, paprika, cukor Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.  

Grešík Grilovaná zelenina 30g

Mierne pálivá, nasladlá zmes na zeleninu. Zloženie: jedlá soľ (max. 19 %), paprika, cesnak, cibuľa, trstinový cukor, šípka, pažitka, petržlen, medvedí cesnak, chilli, bazalka, oregáno, rozmarýn, šalvia, zázvor Obsah: 30 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.  

Grešík Bazalka 20g

Extra kvalita, záhradné pestovanie! Do talianskej kuchyne, na pizzu, špagety, šaláty. Vhodná do fazule a omáčok. Balenie: 20 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.

Ochutnávka korenia GREŠÍK 55 g

Spoznajte rozmanitosť nášho korenia bez glutamánu sodného. Obsahuje šesť druhov korenia: Bylinky do polievky, Grilovacie byliny, Maďarské korenie, Na špagety, Peperoncino, Provensálske korenie. Obsah: 55 g