Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Gresik cierny earl grey 70g

Nájdených:    6 produktov

Earl Grey - čierny čaj s bergamontom sypaný Grešík 70 g

Čierny čaj s vôňou a chuťou bergamotu. Zloženie: pravý čierny čaj, bergamotová silica Príprava: Jedna čajová lyžička čaju sa preleje 200 ml vriacej vody, nechá sa 3 - 5 minút odstáť a potom sa scedí.

Valdemar Grešík - Natura s.r.o. Grešík Earl Grey 70 g

Čierny čaj s vôňou a chuťou bergamotu. Zloženie: pravý čierny čaj, bergamotová silicaPríprava: Jedna čajová lyžička čaju sa preleje 200 ml vriacej vody, nechá sa 3 - 5 minút odstáť a potom sa scedí.

Valdemar Grešík - Natura s.r.o. Grešík Earl Grey 1 kg

Čierny čaj s vôňou a chuťou bergamotu. Zloženie: pravý čierny čaj, bergamotová silicaPríprava: Jedna čajová lyžička čaju sa preleje 200 ml vriacej vody, nechá se 3 - 5 minút odstáť a potom sa scedí.

Valdemar Grešík - Natura s.r.o. Grešík Earl Grey 20 x 2,0 g

Čierny čaj s vôňou a chuťou bergamotu. Zloženie: pravý čierny čaj, bergamotová silicaPríprava: Jeden sáčok zalejeme 1/4 litrom práve zovretej vody a necháme 3 minúty luhovať.

Valdemar Grešík - Natura s.r.o. Grešík Sada Čiernych čajov 4x5 n.s.

Balenie  obsahuje 4 druhy čiernych čajov : Assam, Čierny čaj s limetkou, Earl Grey a Memory of Tea AssamKvalitná trieda assámského čaju. Nálev je silný, hutný, velmi povzbudzujúci.

Valdemar Grešík - Natura s.r.o. Grešík Kolekcia Čiernych čajov 5 x 4 n.s.

Kolekcia obsahuje 4 druhy čiernych čajov:  Assam, Čierny čaj s limetkou, Earl Grey a Memory of Tea Príprava: Jeden sáčok zalejeme 1/4 litrem vriacej vody a necháme 10 - 15 minut luhovať