Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Green tea 100 ml tester

Nájdených:    94 produktov

Elizabeth Arden Green Tea 100 ml toaletná voda tester pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Toaletná voda pre ženy 100 ml tester

Elizabeth Arden Green Tea - EDT TESTER 100 ml

Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordmi zeleného čaju, mäty a citrónu. Zelený čaj dodáva energiu a povznáša telo, dráždi vaše zmysly a povzbudí ducha. V srdci parfumu objavíte aj kvetinové tóny nežného jazmínu, dráždivého klinčeka a zmyselnej ambry. Green Tea je svieža, citrusová a energická, vhodná pre každodenné nosenie. Green Tea je ideálny pre všetky ženy, ktoré majú rady ľahké a svieže vône. Vôňa bola vytvorená v roku 1999. O tejto vôni vám viac napovie náš magazín ....

Elizabeth Arden Green Tea Tropical - EDT TESTER 100 ml

Green Tea Tropical od Elizabeth Arden je osviežujúca citrusová vôňa pre ženy. Je inšpirovaná chladivým vánkom a horúcim slnkom tropického pralesa. Green Tea Tropical je vôňou plnou svetla a zábavy. Je osviežujúca ako dažďová prehánka v parnom dni. Na trh bola uvedená v roku 2007.

Elizabeth Arden Green Tea Exotic - EDT TESTER 100 ml

Green Tea Exotic je harmonickou zmesou povzbudzujúcich čajových nót a sviežich citrusov v kontraste s bohatými exotickými kvetmi. Všetko je navyše zavŕšené zmyselnými tónmi drevín. Charakteristicky jednoduchý flakón Green Tea je oživený jemnou levanduľovou farbou, ktorá navodzuje pokoj a sviežosť vône samotnej. Svieži kvetinový design obklopuje tradičný vyrezaný lístok zeleného čaju. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Elizabeth Arden Green Tea 100ml (Tester)

Elizabeth Arden Green Tea - parfumová voda s rozprašovačom 100 ml Toaletná voda.Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordmi zeleného čajov, mäty a citróna. Zelený čaj dodáva energiu a povznáša telo, dráždi vaše zmysly a povzbudí ducha. Výrobca: Elizabeth Arden

Elizabeth Arden Green Tea Exotic 100 ml toaletná voda tester pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Exotic Toaletná voda pre ženy 100 ml tester

Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle 100 ml toaletná voda tester pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle Toaletná voda pre ženy 100 ml tester

Elizabeth Arden Green Tea Revitalize 100 ml toaletná voda tester pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Toaletná voda pre ženy 100 ml tester

Elizabeth Arden Green Tea - EDT TESTER 1 ml - odstřik

Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordmi zeleného čaju, mäty a citrónu. Zelený čaj dodáva energiu a povznáša telo, dráždi vaše zmysly a povzbudí ducha. V srdci parfumu objavíte aj kvetinové tóny nežného jazmínu, dráždivého klinčeka a zmyselnej ambry. Green Tea je svieža, citrusová a energická, vhodná pre každodenné nosenie. Green Tea je ideálny pre všetky ženy, ktoré majú rady ľahké a svieže vône. Vôňa bola vytvorená v roku 1999. O tejto vôni vám viac napovie náš magazín ....

Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom 100 ml toaletná voda tester pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom Toaletná voda pre ženy 100 ml tester

SPLAT Bieliace zubná pasta Green Tea 100 ml

Zubná pasta bez fluoridu Green Tea obsahuje aktívne výťažky zo zeleného čaju, šalvie a harmančeka, a poskytuje celodennú ochranu proti tvorbe zubného plaku. Prírodná perleť z morských mušlí obsahuje vápnik a aminokyseliny k posilneniu zubnej skloviny. Extrakt z harmančekového esenciálneho oleja má protizápalové, upokojujúce a hojivé účinky. Extrakty zo šalvie a zeleného čaju majú upokojujúci a protizápalový účinok na ďasná. Inovatívny Sp.White System® bezpečne bieli a leští zubnú sklovinu do vy...

Creed Asian Green Tea parfémovaná voda unisex 100 ml

Parfémovaná voda Asian Green Tea od značky Creed bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom - EDT 100 ml

Green Tea Cherry Blossom je ďalší z radov obľúbených vôní od značky Elizabeth Arden. Po predchádzajúcich edíciách Green Tea je teraz predstavená táto kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy a dievčatá, ktoré milujú očarujúce a hravé vône!Na trh bola uvedená v roku 2012.

Elizabeth Arden Green Tea parfumovaná voda dámska 100 ml

Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordmi zeleného čaju, mäty a citróna. Zelený čaj dodáva energiu a povznáša telo, dráždi vaše zmysly a povzbudí ducha. V srdci parfumu objavíte tiež kvetinové tóny nežného jazmínu, dráždivého klinčeka a zmyselnej ambry. Green Tea je svieža, citrusová a energická, vhodná pre každodenné nosenie. Green Tea je ideálna pre všetky ženy, ktoré majú rady ľahké a svieže vône.Vôňa bola vytvorená v roku 1999.O tejto vôni vám viac napovie náš magazín....

Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom - EDT 100 ml

Táto vôňa, inšpirovaná jemnými bielymi kvetmi zeleného hrušky Anjou, zachytáva vôňu slnkom zaliateho háje. Od prvého dojmu to srší ďalekosiahlu, sladkou kvetinovou vôňou, podmanivou radosťou a šťastím. Ako harmonizujúci konečný dotyk je podpis ženský, mäkký a svieži s bezkonkurenčnou čistotou hrušiek, ktorá nádherne prebúdza vaše zmysly.

Elizabeth Arden Green Tea 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea parfémovaná voda pre ženy 100 ml

Parfémovaná voda Green Tea od značky Elizabeth Arden bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Elizabeth Arden Green Tea Cucumber toaletná voda dámska 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Cucumber je limitovaná edícia pre ženy, ktorá patrí do kolekcie Green Tea. Vôňa zachytáva osviežujúci malinovku z vody a uhorky, ideálny pre horúce letné dni. Green Tea Cucumber oslavuje sviežosť a radosť príjemného letného rána. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Elizabeth Arden Green Tea Summer toaletná voda dámska 100 ml

Známa vôňa radu Green Tea obohatená o sviežu vôňu kvetov a citrusových plodov. Green Tea Summer je jemná, hravá, osviežujúca, lahodná vôňa s iskrivými kvetinovými tónmi a dávkou ovocné vône.Na trh bola uvedená v roku 2005.

Elizabeth Arden Green Tea toaletná voda pre ženy 100 ml

Parfumovaná voda Elizabeth Arden Green Tea Green Tea je záplavou úžasnej sviežosti, ktorá vám dodá energiu na dlhé hodiny.aromatická vôňacitrusová vôňapre zmyselnú ženuna každodenné nosenie

Elizabeth Arden Green Tea Tropical toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Tropical od Elizabeth Arden je osviežujúca citrusová vôňa pre ženy. Je inšpirovaná chladivým vánkom a horúcim slnkom tropického pralesa. Green Tea Tropical je vôňou plnou svetla a zábavy. Je osviežujúci ako dažďová prehánka v parnom dni.Na trh bola uvedená v roku 2007.

Elizabeth Arden Green Tea Exotic toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Exotic je harmonickou zmesou povzbudzujúcich čajových nót a sviežich citrusov v kontraste s bohatými exotickými kvetmi. Všetko je navyše zavŕšené zmyselnými tónmi drevín.Charakteristicky jednoduchý flakón Green Tea je oživený jemnou levanduľovou farbou, ktorá navodzuje pokoj a sviežosť vône samotnej. Svieži kvetinový design obklopuje tradičný vyrezaný lístok zeleného čaju.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Pomegranate z kolekcie Green Tea je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlavu tvorí granátové jablko, marakuja, bergamot a tangelo (kríženec mandarínky a pomela, alebo grepu). Srdce sa skladá z bielej magnólie, lístkov fialiek, čaju Earl Grey a aromatické byliny davana. Kompozíciu uzatvára malinový kvet, mach, maté a pižmo. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Elizabeth Arden Green Tea Bamboo toaletná voda dámska 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Bamboo je osviežujúca vôňa z roku 2014. Zloženie sa otvára šťavnatými tónmi ovocia, ktoré dopĺňa svieža vôňa uhorky a zeleného čaju. Kompozíciu obohacuje hrejivé drevo a pižmo. Doprajte si osviežujúci kokteil s dotykom luxusu a elegancie.

Elizabeth Arden Green Tea Lavender toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Lavender od značky Elizabeth Arden je dámska, kvetinovo-svieža vôňa, ktorá sa otvára citrusovými tónmi citrónu, mandarínky, harmančeka a mäty. V srdci nájdeme levanduľu, čaj a magnólii, záver patrí ambre a pižmu.Vôňa bola na trh uvedená v roku 2010.

Elizabeth Arden Green Tea Lotus toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Lotus je svieža, kvetinovo-ovocná vôňa ladená do vodných kvetov s osviežujúcimi a povzbudzujúcimi účinkami zeleného čaju. Svojou vôňou vás zavedie do exotickej záhrady. Prináša potešenie tela i duše a urobí radosť každej žene preferujúcej svieže, nevtieravé vône s citrusovým nádychom. Na trh bola uvedená v roku 2008.

Elizabeth Arden Green Tea Fig toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Fig je aromatická ovocná vôňa pre ženy. Hlavu tvorí citrusy v podobe cedrátu, klementínky a bergamotu doplnené o čaj, figový list a brečtan. V srdci ucítite kombinácii zeleného čaju, figy, fialkových lístkov, pistácií a exotického stromu tamarínd. Kompozíciu uzatvára fazuľa tonka, pižmo a muškátová šalvia. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Elizabeth Arden Green Tea Mimosa toaletná voda dámska 100 ml

Veľmi príjemná svieža kvetinová vôňa ideálna do letných dní. Táto vôňa vás bude sprevádzať v horúcom poludní, na popoludňajšej káve alebo na romantickej prechádzke pri západe slnka. Flakón navrhnutý do kvetinových farieb. Po aplikácii parfumu z prvú ucítite zelený čaj a citrusy. Srdcom je, ako už názov napovedá, citlivka. V samotnom základe môžete očakávať helitrop a ambrete.Green Tea Ambra bol uvedený na trh v roku 2016.

Elizabeth Arden Green Tea Yuzu toaletná voda dámska 100 ml

Toaletná voda Green Tea Yuzu je inšpirovaná nadšenci pre zelený čaj, konkrétne zelený čaj Yuzu, kde sa mieša citrusy a bylinné odtiene, ktoré prichádzajú s každým začiatkom leta. Perfumery tejto značky je pán Rodrigo Flores-Roux, ktorý uviedol túto vôňu ako novú příložitost pre kreatívnosť: "Je to povznášajúci, osviežujúci krása a elementárne čistota, vďaka ktorej Yuzu prináša zmyselnosť, ktorú prežijete či už v samotnom čaji, kuchyni či pri liečebných procedúrach . Nechal sa inšpirovať ...

Alyssa Ashley Green Tea Essence toaletní voda dámska 100 ml

Greem Tea Essemce je kvetinová vôňa pre ženy. Obsahuje muškátový oriešok, kosatec, melón, levanduľu, fialku, frézii, jazmín, bergamot, citrón a ružu. Na trh bola uvedená v roku 2003.

Sweet Home Collection Aróma difuzér Green Tea & Hemp 100 ml

Prevoňajte si domov jedinečnými vôňami difúzorov Sweet Home, ktoré možno použiť do bytu aj do kancelárie. Intenzitu vône ovplyvníte počtom použitých tyčiniek, pre maximálny účinok je pravidelne otáčajte. Konopná vôňa je živá pieseň šťastia a dôvery. Tento parfum znižuje emočné napätie, má upokojujúci účinok a vyrovnáva nesúlad. Vôňa pripomína senná poľa a jedinečná orientálne korenie. Zelený čaj je svieža, jeho vôňa navodzuje najviac meditatívnej a zenovú atmosféru, obzvlášť s príjemne pižmovým...

Elizabeth Arden Green Tea Yuzu 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Yuzu Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Summer 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Summer Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Mimosa 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Mimosa Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Tropical 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Tropical Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Fig 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Fig Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Exotic 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Exotic Toaletná voda pre ženy 100 ml