Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Grafomotorika pre deti predsk

Nájdených:    7 produktov

Výživa detí

Výživa detí Dojčenie, kŕmenie, učíme dieťa jesť Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Slovenština Jazyk 2009 Rok vydání 1. vydání Pořadí vydání 148 x 211 x 6 mm formát

Viac informácií
od 2,99 €
Do obchodu

KuliFerdo - Grafomotorika pre deti od 4 do 7 rokov

Až 100 úžasných aktivít, ktoré rozvíjajú prvé grafomotorické zručnosti aj tých najmenších škôlkarov. Pre deti od 4 do 7 rokov.

Zábavná Grafomotorika, úlohy a rébusy pre predškolákov

Zábavná Grafomotorika, úlohy a rébusy Publikácia určená pre malé přeškoláky, ktoré dokáže zábavným spôsobom prinútiť k plneniu úloh a rébusov, ktoré posilnia ich grafomotoriku, ako základ pre plynulý prechod do školských lavíc. Knihou sprevádza Felix s dedkom dobrodruhom. Pripravené úlohy zaiste poteší aj rodičia, ktorí ich nemusia sami vymýšľať či vyhľadávať. Autor: Martin Vlach, Šárka Neoralová-Pokorná Vhodné

Grafomotorika s krtkom Vrtkom

Odborno-metodická publikácia pre učiteľky materských škôl a rodičov prináša súbor netradičných aktivít na rozvíjanie grafomotorických zručností 5- až 6-ročných detí rozdelených podľa ročných období, ktoré sú motivované postavičkou krtka Vrtka. Ponúka aj informácie o vývine detskej kresby, o príčinách grafomotorických ťažkostí, kritériá hodnotenia detského výtvarného prejavu a užitočné rady, ako vyberať vhodné výtvarné aktivity.

Maľovanie krok za krokom – Grafomotorika

Zábavná a pritom vzdelávacia súprava s 30 obrázkami. Deti si precvičujú grafomotoriku a využívajú na to predkreslený tvar. Súprava sa skladá z 15 obojstranných kariet a troch stierateľných tabuliek. Na každej tabuľke je predkreslený jeden základný tvar. Súčasťou je aj stierateľná fixka. Deti tak svoje obľúbené obrázky môžu maľovať stále dookola. Vhodné pre deti od 3 rokov. Táto súprava je vhodná na rozvoj kreativity a precvičovanie jemnej motoriky. Rozmery balenia sú 21,5 x 21,5 x 3 cm....

KuliFerdo - Jemná motorika a grafomotorika

Až 96 úžasných aktivít, ktoré rozvíjajú grafomotorické zručnosti škôlkarov pred vstupom do základnej školy. Pre deti od 5 do 7 rokov.

Kuliferdo - grafomotorika- PZ - Kolektív autorov

Až 100 úžasných aktivít, ktoré rozvíjajú prvé grafomotorické zručnosti aj tých najmenších škôlkarov. Pre deti od 4 do 7 rokov. Rozvoj grafomotorických zručností, osvojenie si správnych základov pre budúce písanie a kreslenie, prvé čiary, prvé strihanie, prvé lepenie.

Kuliferdo - jemná motorika a grafomotorika - Kolektív autorov

Až 96 úžasných aktivít, ktoré rozvíjajú grafomotorické zručnosti škôlkarov pred vstupom do základnej školy. Pre deti od 5 do 7 rokov. Aktivity na nácvik písania a vnímania, možnosť sledovania individuálneho napredovania detí, dobrý štart do školy.