Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Goat simulator pre xbox one

Nájdených:    5 produktov

Goat Simulator 3 (Pre-Udder Edition) XBOX X|S

Pilgor je späääť! Keď si objednáte pre-udder edíciu, vemenujeme vám vlastný herný skin. Samozrejme sme mysleli "venujeme". Zvolajte stádo a vydajte sa do Goat Simulator 3; úplne nového, totálne realistického sandboxového farmárskeho zážitku, v ktorom sa opäť ocitnete v kopytách protagonistky, ktorej nefandí vôbec nikto. Presne tak - je to tu opäť.... .

Xbox One/Series X hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

Dátum vydania: 15.11.20022 Doteraz najväčší simulátor farmárčenia! V hre Farming Simulator 22 Platinum Edition sa môžete pustiť do poľnohospodárstva, lesníctva a chovu zvierat v jednej zo štyroch rôznorodých európskych a amerických oblastí. K dispozícii máte viac ako 500 skutočných vozidiel a strojov od viac ako 100 renomovaných poľnohospodárskych výrobcov z celého sveta. V hre Farming Simulator 22 na vás čakajú rôzne nové herné mechaniky: sezónne cykly vás budú nútiť plánovať dopredu a pris...

Star Wars: Squadrons – Xbox One Digital

Hra na konzolu Star Wars: Squadrons – Xbox One Digital:81%Hra od Motive Studios, Star Wars: Squadrons, je vesmírna strieľačka, ktorú vydáva spoločnosť Electronic Arts.Zažite epické bitky stíhačiek z univerza Star Wars. Na ktorú stranu sa postavíte?Star Wars: Squadrons ponúkne rozsiahlu škálu úprav ako pre vašich pilotov, tak i pre vesmírne stroje.Ikonické stíhačky na obidvoch stranáchVyskúšajte svoje letecké zručnosti v dnes už legendárnych vesmírnych strojoch. Čaká na vás X-Wing, A-Wing, U-...

Logitech G923 Racing Wheel and Pedals pre Xbox One a PC 941-000158

Zakúpením tohto produktu získate PC hru Euro Truck Simulator 2 v podobe elektronickej licencie. Zoznámte s novou generáciou pretekárskych volantov. Oceňovaný dizajn Logitech G bol prepracovaný, aby vás ešte viac vtiahol do hernej fyziky s cieľom poskytnúť bezkonkurenčnú mieru realistickosti. Ucítite pumpovanie piestov každé preradenie, drift a utiahnutú zákrutu ako... .

Thrustmaster TMX Force Feedback 4460136

TMX Force Feedback je vôbec prvý oficiálny závodný simulátor určený pre Xbox One, One X, One S, Xbox Series X Windows za veľmi priateľskú cenu. Pretekársky volant s 900 ° Force Feedback. Realistický 28 cm volant. Vrátane veľkej pedálovej sady. Kompatibilný s Thrustmaster pedálovým setom a radiacou pákou. Thrustmaster sa stará o vaše zážitky!... .