Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Glycerinove mydla

Nájdených:    4 produkty

Glycerinová mýdla

Více než 20 receptů na čistě přírodní, pečující a zaručeně "hand made" mýdla! Pokud milujete příjemné vůně, pestré barvy, éterické oleje, léčivé bylinky a přírodní kosmetické produkty, je tato voňavá kniha určena přímo pro vás. Pusťte se s námi do snadné a zábavné tvorby mýdel z glycerinové mýdlové hmoty.

Bomb Cosmetics Ručne vyrábané glycerínové mydlo Jahodová kocka (Soap Strawberry Cube) 100 g

Prírodné glycerínové mydlo Jahodová kocka pre každodenné šetrné umývanie. Potešte seba alebo svojich blízkych týmto čarovným kúpeľňovým doplnkom. Ručne vyrábané mydlá obsahujú prírodné, zvlhčujúce glycerín a čisté éterické oleje špeciálne vybrané pre ich aromaterapeutické vlastnosti. Mýdla sú veľmi jemná, majú neutrálnu hodnotu pH. Dekoratívne prvky sú z rovnakého materiálu ako mydlo.

Organique Tuhé glycerínové mydlo Heart For Him (Glycerine Soap) 100 g

Tuhé telové mydlo pre muža do sprchy Heart For Her obsahuje 30% najkvalitnejšieho rastlinného glycerínu. Prírodné ručne vyrábané mydlo jemne umýva, chráni pred stratou vody, zvlhčuje a zanechá pokožku krásne prevoňanú. Skvelé aj ako darček, ktorým dokážete lásku už len z názvu mydla "Srdce pre neho".

Pánske glycerínové mydlo s olejom sladkých mandlí - Man in black - Beauty Jar 80g

Pánske glycerínové mydlo s olejom sladkých mandlí. Spôsob použitia: Trením naneste malé množstvo mydla na vlhkú pokožku, vytvorte penu a následne opláchnite teplou vodou. Upozornenie: Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek tohto prípr...