Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Gillette pena na holenie sensitive 200ml

Nájdených:    36 produktov

Gillette Skinguard Sensitive pena na holenie 200ml

Prípravok na holenie Gillette Skinguard Sensitive zaisťuje celkom hladký priebeh vašej holiacej rutiny. Vlastnosti: zaisťuje maximálne hladké oholenie uľahčuje sklz strojčeka po pleti regeneruje a vitalizuje pleť hydratuje a nevysušuje pleť upokojuje pleť

Gillette Skinguard Sensitive pena na holenie 200ml

Prípravok na holenie Gillette Skinguard Sensitive zaisťuje celkom hladký priebeh vašej holiacej rutiny. Vlastnosti: zaisťuje maximálne hladké oholenie uľahčuje sklz strojčeka po pleti regeneruje a vitalizuje pleť hydratuje a nevysušuje pleť upokojuje pleť

Gillette Pena na holenie Sensitive skin 200 ml

GILETTE Pena na holenie CITLIVA 200ML Pánska pena na holenie Gillette Classic pre citlivú pokožku s jemnou vôňou poskytuje bohatú krémovú penu, ktorá sa ľahko nanáša aj oplachuje, vďaka čomu muži zažijú penivé oholenie, ktoré si užívajú už celé generácie.

Gillette Series Pena na holenie Sensitive 250 ml

GILETTE Pena na holenie SERIES CITLIVA 250ML Pena na holenie Gillette Series Sensitive umožňuje šetrný prístup k citlivej pokožke.

Gillette Skinguard Sensitive Pena na holenie 250 ml

G.PNH 250ML SKINGUARD Pánska pena na holenie s dotykom aloe vera jemne stará o citlivú mužskú pleť.

Nivea Men Pena na holenie Sensitive 200ml

NIVEA MEN Pena na holenie Sensitive Rozlúčte sa s podráždenou pleťou! Je tu pena so šetrným zložením - s harmančekom, vitamínom E a hamamelisom. Dokonalé oholenie citlivej pleti zabezpečí.

Gillette Mach3 8ks náhradné hlavice+200ml sensitive gél na holenie

Mach3 8ks NH+200ml sens. gnh mach Darčekové balenie obsahuje gél na holenie, ktorý zabraňuje podráždeniu pokožky, poskytuje maximálne pohodlie pri holení a zdokonalenú generáciu trojbritých holiacich systémov Mach3 pre dôkladnejšie oholenie s minimálnym podráždením pokožky, aj keď sa holíte proti smeru rastu fúzov.

Gillette Shave Foam Sensitive 200 ml pena na holenie pre mužov

Gillette Shave Foam Sensitive Pena na holenie pre mužov 200 ml

Gillette Shave Foam Sensitive 300 ml pena na holenie pre mužov

Gillette Shave Foam Sensitive Pena na holenie pre mužov 300 ml

Gillette Pena na holenie Regular 200 ml

GILETTE Pena na holenie NORMALNA 200ML Pánska pena na holenie Gillette Classic Regular poskytuje bohatú krémovú penu, ktorá sa ľahko nanáša aj oplachuje. To je dôvod, prečo je pena na holenie Gillette Classic tak populárna u mužov už dlhé generácie.

Gillette Pena na holenie Menthol 200 ml

GILETTE Pena na holenie MENTHOL 200ML Klasike sa nič nevyrovná. Zožeňte si pánsku penu na holenie Gillette Classic Menthol s chladivou, bohatou penou s mentolovou vôňou, ktorá sa ľahko nanáša a oplachuje. Jednoduchá. Poctivá. Klasická.

Gillette Pena na holenie Citrus 200 ml

GILETTE Pena na holenie CITRUS 200ML Zoznámte sa s najlepším citrusovým chladivým potešením. Pánska pena na holenie Gillette Lemon-Lime s decentnou citrónovo-limetkovou vôňou. Užívajte si bohatú krémovú penu pri holení, ktorá vás prenesie do sviežej prírody.

Gillette Mach3 Gel na holenie Sensitive 200 ml

GILETTE Gel na holenie MACH3 SENSITIVE 200ML Gél na holenie pre citlivú pleť

Gillette Series Gel na holenie Sensitive 200 ml

GILETTE Gel na holenie SERIES CITLIVY 200ML Neuveriteľne hladké oholenie s pánskym gélom na holenie citlivej pokožky Gillette Series Sensitive. Jeho zloženie s trojnásobným účinkom a s obsahom aloe upokojuje pokožku pre chladivé a komfortné holenie, hydratuje ju počas holenia a pomáha ju chrániť pred podráždením.

Gillette Fusion5 Gel na holenie Ultra Sensitive 200 ml

GNH Fusion5 Ultra Sensitive 200ml Pánsky gél na holenie Gillette Fusion5 Ultra Sensitive obsahuje zložky Ultra Comfort Complex, ktoré majú chladivý účinok na pokožku a pomáhajú chrániť pokožku počas holenia a dodáva jej pocit čistoty a pohodlia.

Gillette SkinGuard Holiaci Strojček + Gél Na Holenie 200ml Darčeková Súprava 2 ks

Gillette SkinGuard Holiaci Strojček + Gél Na Holenie Darčeková Súprava Darujte darček pre silný začiatok aj koniec vďaka darčekovým súpravám Gillette SkinGuard Sensitive.

Gillette Fusion Hydra Gel Sensitive Skin 200ml

Gél na holenie pre citlivú pokožku s výťažkami z Aloe Vera poskytuje príjemné oholenie.

Gillette Skinguard Gel na holenie 200 ml

G.GNH SKINGUARD 200ML Pánsky gél na holenie Gillette SkinGuard Sensitive obohatený o výťažky z aloe vera ochladzuje pokožku, aby ju uvoľnil, umožňuje hladký sklz holiaceho strojčeka po pokožke a pomáha chrániť pokožku pri holení.

Gillette Fusion5 Gel na holenie Ultra moisturizing 200 ml

GNH Fusion5 Ultra Moisturizing 200ml Pánsky gél na holenie Gillette Fusion5 Ultra Moisturizing obsahuje zložky Ultra Comfort Complex s hydratačným balzamom naviac (v porovnaní s gélom Fusion5 Ultra Sensitive), vďaka ktorým sa znižuje strata hydratácie pokožky pri holení, ktorá ostáva jemná a hladká.

Gillette Shave Foam Sensitive 300ml (Pro citlivou pokožku)

Hustá, krémová pena na holenie pre citlivú pokožku okamžite schladí pokožku po holení.

Gillette Series Sensitive Shave Foam 250ml (Pro citlivou pokožku)

Zvlhčujúca pena na holenie s jemnou vôňou a s obsahom aloe vera pre citlivú pokožku.

Gillette Gillete SkinGuard

Gillette Sking.VB Str.+1NH+Sking.gnh 200ml+cest.púzdro na hlavicu Darčeková sada GILETTE SkinGuard Set poteší každého muža, ktorý sa o seba stará a dbá na upravený vzhľad. Obsahuje holiaci strojček, gél na holenie a háčik. Pánsky holiaci strojček Gillette SkinGuard Sensitive je špeciálne vyvinutý pre mužov s citlivou pokožkou.

Gillette Series Cool 200 ml

GNH Series Cool 200ml Doprajte si chladivé oholenie vďaka Gillette Series Sensitive Cool gélu na holenie.