Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Gillette gel na holenie regular 200ml

Nájdených:    29 produktov

Gillette Gel na holenie Regular 200ml

GILETTE Gel na holenie REGULAR 200ML Zožeňte si pánsky gél na holenie Gillette Classic Regular. Jeho zloženie Comfort Glide umožňuje rýchle napenenie, jednoduché nanášanie a znížené trenie.

Gillette Pena na holenie Regular 200ml

GILETTE Pena na holenie NORMALNA 200ML Pánska pena na holenie Gillette Classic Regular poskytuje bohatú krémovú penu, ktorá sa ľahko nanáša aj oplachuje. To je dôvod, prečo je pena na holenie Gillette Classic tak populárna u mužov už dlhé generácie.

Gillette Skinguard Gel na holenie 200ml

G.GNH SKINGUARD 200ML Pánsky gél na holenie Gillette SkinGuard Sensitive obohatený o výťažky z aloe vera ochladzuje pokožku, aby ju uvoľnil, umožňuje hladký sklz holiaceho strojčeka po pokožke a pomáha chrániť pokožku pri holení.

Gillette Series Gel na holenie Sensitive 200ml

GILETTE Gel na holenie SERIES CITLIVY 200ML Neuveriteľne hladké oholenie s pánskym gélom na holenie citlivej pokožky Gillette Series Sensitive. Jeho zloženie s trojnásobným účinkom a s obsahom aloe upokojuje pokožku pre chladivé a komfortné holenie, hydratuje ju počas holenia a pomáha ju chrániť pred podráždením.

Gillette Series Gel na holenie Moisturizing 200ml

GILLETTE GEL NA HOLENIE OCHRANNY gel der 1x200 ml Neuveriteľne hladké oholenie s pánskym zvlhčujúcim gélom na holenie Gillette Series Moisturizing.

Gillette Mach3 Gel na holenie Sensitive 200ml

GILETTE Gel na holenie MACH3 SENSITIVE 200ML Gél na holenie pre citlivú pleť

Gillette Series Gel na holenie Protection 200ml

Gillette Gel na holení Series Protection 3v1 200 ml Gél na holenie, ktorý chráni pokožku a umožňuje neuveriteľne hladké oholenie. Má zloženie s trojnásobným účinkom: upokojuje, hydratuje a chráni. Bohatá ochranná pena. S obsahom mandľového oleja.

Gillette Fusion5 Gel na holenie Ultra Sensitiv 200ml

GNH Fusion5 Ultra Sensitiv 200ml Pánsky gél na holenie Gillette Fusion5 Ultra Sensitive obsahuje zložky Ultra Comfort Complex, ktoré majú chladivý účinok na pokožku a pomáhajú chrániť pokožku počas holenia a dodáva jej pocit čistoty a pohodlia.

Gillette Fusion5 Gel na holenie Ultra moisturizing 200ml

GNH Fusion5 Ultra Moisturizing 200ml Pánsky gél na holenie Gillette Fusion5 Ultra Moisturizing obsahuje zložky Ultra Comfort Complex s hydratačným balzamom naviac (v porovnaní s gélom Fusion5 Ultra Sensitive), vďaka ktorým sa znižuje strata hydratácie pokožky pri holení, ktorá ostáva jemná a hladká.

Gillette Gel na holenie Satin Care Avokado 200ml

GILETTE Gel na holenie SATIN CARE AVOKADO 200ML Dámsky gél na holenie s avokádem.

Gillette Mach3 Gel na holenie Extra comfort 200ml

Gillette Zklidňující gel na holení Mach3 Extra Comfort (Shave Gel) 200 ml Pánsky holiaci gél s bohatou, upokojujúcou penou.

Gillette SkinGuard Holiaci Strojček + Gél Na Holenie 200ml Darčeková Súprava

Gillette SkinGuard Holiaci Strojček + Gél Na Holenie Darčeková Súprava Darujte darček pre silný začiatok aj koniec vďaka darčekovým súpravám Gillette SkinGuard Sensitive.

Gillette Fusion5 Holiaci Strojček + Gél Na Holenie 200ml Darčeková Súprava

Gillette Fusion5 Holiaci Strojček + Gél Na Holenie Darčeková Súprava Darujte darček pre kvalitnú prípravu aj kvalitné zakončenie vďaka darčekovým súpravám Gillette Fusion5 pre mužov.

Gillette Univerzálny Strojček + Príslušenstvo + Gél Na Holenie 200ml Darčeková Súprava

Gillette Univerzálny Strojček + Príslušenstvo + Gél Na Holenie Darčeková Súprava Darujte možnosť zvládnuť akúkoľvek úpravu fúzov a brady pomocou darčekových súprav s jediným precíznym nástrojom pre mužov.

Gillette Mach3 8ks náhradné hlavice+200ml sensitive gél na holenie

Mach3 8ks NH+200ml sens. gnh mach Darčekové balenie obsahuje gél na holenie, ktorý zabraňuje podráždeniu pokožky, poskytuje maximálne pohodlie pri holení a zdokonalenú generáciu trojbritých holiacich systémov Mach3 pre dôkladnejšie oholenie s minimálnym podráždením pokožky, aj keď sa holíte proti smeru rastu fúzov.

Satin Care Gel na holenie Sensitive aloe vera glide 200ml

Satin care citl. Pokozka 1x200 ml Gél Na Holenie Pre Ženy Gillette Satin Care Sensitive Aloe Vera Glide je jemne parfumovaný a špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku.

Gillette Series Gél Na Holenie 200ml+ Hydratačný Balzam 50ml Darčeková Súprava

Gillette Series Gél Na Holenie + Hydratačný Balzam Darčeková Súprava Darujte hladké a dôkladné oholenie s darčekovou súpravou Gillette Series pre mužov.

Satin Care Gel na holenie Dry skin Olay vanilla cashmere 200ml

GILETTE Satin Care gel na holenie Swirl Vanila Olay 200ml Mäkká, hladká pokožka začína s gélom na holenie pre ženy Gillette Satin Care with Olay Vanilla Cashmere na suchú pokožku.

Satin Care Gel na holenie Dry skin shea butter silk 200ml

GILETTE Gel na holenie SATIN CARE DRY SKIN 200ML Uzamknite vlhkosť pomocou gélu na holenie pre ženy na suchú pokožku Satin Care Shea Butter Silk.

Gillette Classic Regular gél na holenie pre mužov 200 ml

Prípravok na holenie Gillette Classic Regular zaisťuje celkom hladký priebeh vašej holiacej rutiny.Vlastnosti:umožňuje jednoduché oholeniehydratuje a nevysušuje pleťuľahčuje sklz strojčeka po pleti

Satin Care Gel Violet swirl 200ml

Satin Care Gel 200ml Violet swirl Dámsky gél na holenie s jemnou vôňou. Spríjemní vám každé holenie a zaistí vždy dokonale hladkú pokožku.

Gillette Fusion Hydra Gel Sensitive Skin 200ml

Gél na holenie pre citlivú pokožku s výťažkami z Aloe Vera poskytuje príjemné oholenie.

Gillette Fusion Hydra Gel Sensitive Skin 200ml

Gél na holenie pre citlivú pokožku s výťažkami z Aloe Vera poskytuje príjemné oholenie.

Gillette Series Sensitive Skin 200ml

Gillette Series Sensitive Skin 200ml Pánsky gél na holenie pre citlivú pleť.

Vianočná sada Gillete Mach3 4ks

Gillette Mach3 VB Str.+2NH+Mach3 Ext.comf. gel 200ml+koz.taška Darčekové balenie obsahuje cestovnú tašku + Mach3 Holiaci Strojček + Hlavice + Gel Na Holenie.

Gillete SkinGuard

Gillette Sking.VB Str.+1NH+Sking.gnh 200ml+cest.púzdro na hlavicu Darčeková sada GILETTE SkinGuard Set poteší každého muža, ktorý sa o seba stará a dbá na upravený vzhľad. Obsahuje holiaci strojček, gél na holenie a háčik. Pánsky holiaci strojček Gillette SkinGuard Sensitive je špeciálne vyvinutý pre mužov s citlivou pokožkou.