Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Gillette blue3 gel na holeni 200 ml

Nájdených:    9 produktov

GILLETTE gél na holenie s avokádom 200 ml

Gél na holenie pre ženy je určený na akýkoľvek typ pokožky a je charakteristický svojou vôňu avokáda. Zaisťuje maximálny komfort pri holení.

GILLETTE gél na holenie s avokádom 200 ml

Gél na holenie pre ženy je určený na akýkoľvek typ pokožky a je charakteristický svojou vôňu avokáda. Zaisťuje maximálny komfort pri holení.

Gillette Gél na holenie Skinguard Sensitiv e (Shave Gel) 200 ml

Gél na holenie pre mužov s dotykom aloe chladí, čím upokojuje, pomáha holiacemu strojčeku hladko kĺzať po pokožke a pomáha chrániť ju pri holení.

Gillette Gél na holenie Series Protection 3v1 200 ml

Gél na holenie, ktorý zaručuje komfort pri holení od samotného počiatku.

Gillette Gél na holenie Fusion 5 Ultra Sensitiv e (Shave Gel) 200 ml

Gillette Fusion 5 Ultra Sensitiv e je pánsky gél na holenie, ktorý obsahuje komplex Ultra Comfort - ten ochladzuje a upokojuje pokožku, čím ju pomáha pri holení chrániť, takže je potom čistá a príjemná na dotyk. Tento gél na holenie je vhodný pre citlivú pokožku a poskytuje jej úžasný komfort.

Gillette Satin Care Dry Skin Gél Na Holenie 200 ml

Uzamknite vlhkosť v pokožke pomocou gélu na holenie pre ženy Satin Care Dry Skin. Je navrhnutý na suchú pokožku a jeho špeciálne zostavené zloženie pomáha uzavrieť vlhkosť v pokožke, aby bola po každom holení hebká a hladká.

Gillette Gél na holenie s bambuckým maslom pre suchú pokožku Satin Care (Shave Gel) 200 ml

Krémový gél na holenie s bambuckým maslom uľahčuje sklz strojčeka pri holení a poskytuje ochranu pred porezaním aj ďalším drobným poraneniam. Vhodné aj pre citlivú pokožku.

Gillette Gél na holenie Oley Satin Care vanilkový sen (Vanilla Dream) 200 ml

Gél na holenie Satin Care Vanilkový sen pomáha pri holení chrániť pokožku pred stratou vlhkosti.

Gillette Gél na holenie pre suchú a citlivú pokožku Satin Care Aloe Vera (Shave Gel) 200 ml

Krémový gél na holenie s aloe vera uľahčuje sklz strojčeka pri holení a poskytuje ochranu pred porezaním aj ďalším drobným poraneniam. Gél na holenie Satin Care pre krásne nohy, ktoré sú zamatovo hladké na pohľad i na dotyk. Vhodné aj pre citlivú pokožku.