Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Gap bezove detske nohavice 12 18m

Nájdených:    8 produktov

GAP Nohavice krátke Denim neutrál 12-18m

Detské džínsové kraťasy s pružným pásom. Nechýbajú pútka na opasok. Predné a zadné vrecká. Vyhrnuté nohavice. 100% bavlna.

GAP Nohavice krátke na traky Denim chlapec 12-18m

Detské džínsové kraťasy s trakmi. Drobný prúžok. Bavlnené kraťasy so zapínaním na gombíky a vreckami. 100% bavlna.

GAP Nohavice krátke Red-Black Stripes chlapec 12-18m

Pruhované detské kraťasy. S pružným pásom a bielou šnúrkou na stiahnutie. Červenočierna farbená kombinácia. 100% organická bavlna. Oblečenie označené ako Gap for Good je vyrobené s ohľadom na našej planéte, a preto používame prírodné alebo recyklované materiály a zároveň sa snažíme znížiť dopad výroby na vodné zdroje. Viac sa dozviete na Gap for Good.

GAP Tepláky Yellow dievča 12-18m

Detské tepláčiky. S pružným pásom a žltou batikou. Nohavice s nápletmi. K tepláčikom ponúkame tiež mikinu. S prímesou 9% recyklovaného polyesteru. Oblečenie označené ako Gap for Good je vyrobené s ohľadom na našej planéte, a preto používame prírodné alebo recyklované materiály a zároveň sa snažíme znížiť dopad výroby na vodné zdroje. Viac sa dozviete na Gap for Good.

GAP Tepláky Green chlapec 12-18m

Detské tepláky v zelenej farbe. Pružný pás so šnúrkou na stiahnutie. Bočné vrecká. Dlhé nohavice s pružnými nápletmi. 100% organická bavlna. Oblečenie označené ako Gap for Good je vyrobené s ohľadom na našej planéte, a preto používame prírodné alebo recyklované materiály a zároveň sa snažíme znížiť dopad výroby na vodné zdroje. Viac sa dozviete na Gap for Good.

GAP Tepláky White-Red Logo neutrál 12-18m

Detské tepláky s logom GAP. Biele tepláky s červenými trakmi. Pružný pás so šnúrkou na stiahnutie. Dlhé nohavice s manžetou. S prímesou 9% recyklovaného polyesteru. Oblečenie označené ako Gap for Good je vyrobené s ohľadom na našej planéte, a preto používame prírodné alebo recyklované materiály a zároveň sa snažíme znížiť dopad výroby na vodné zdroje. Viac sa dozviete na Gap for Good.