Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Franke glass linear fgl 9015 xs

Nájdených:    5 produktov

Franke GLASS LINEAR FGL 6115 XS

Frankeandnbsp;komínový odsávačandnbsp;GLASS LINEAR FGL 6115andnbsp;so šírkouandnbsp;60 cm.andnbsp;Odsávač v nerezovom prevedení s čírim sklom aandnbsp;tlačidlovým ovládaním, určený pre montáž na stenu.andnbsp;Vďakaandnbsp;3 stupňom výkonuandnbsp;aandnbsp;maximálnymandnbsp;výkonomandnbsp;420 m3/handnbsp;odsaje nepríjemné pachy a osvetlí varnú doskuandnbsp;2 LED žiarovkami.

Franke GLASS LINEAR FGL 9115 XS

Frankeandnbsp;komínový odsávačandnbsp;GLASS LINEAR FGL 9115andnbsp;so šírkouandnbsp;90 cm.andnbsp;Odsávač v nerezovom prevedení s čírim sklom aandnbsp;tlačidlovým ovládaním, určený pre montáž na stenu.andnbsp;Vďakaandnbsp;3 stupňom výkonuandnbsp;aandnbsp;maximálnymandnbsp;výkonomandnbsp;420 m3/handnbsp;odsaje nepríjemné pachy a osvetlí varnú doskuandnbsp;2 LED žiarovkami.

Franke GLASS LINEAR FGL 6115 BK/XS

Frankeandnbsp;komínový odsávačandnbsp;GLASS LINEAR FGL 6115andnbsp;so šírkouandnbsp;60 cm. Odsávač v prevedením kombinácie nerez a čierne skloandnbsp;s tlačidlovým ovládaním, určený pre montáž na stenu.andnbsp;Vďakaandnbsp;3 stupňom výkonuandnbsp;aandnbsp;maximálnymandnbsp;výkonomandnbsp;420 m3/handnbsp;odsaje nepríjemné pachy a osvetlí varnú doskuandnbsp;2 LED žiarovkami.

Franke GLASS LINEAR FGL 9115 BK/XS

Frankeandnbsp;komínový odsávačandnbsp;GLASS LINEAR FGL 9115andnbsp;so šírkou 90 cm.andnbsp;Odsávač v prevedením kombinácieandnbsp;nerez a čierne skloandnbsp;sandnbsp;tlačidlovým ovládaním, určený pre montáž na stenu.andnbsp;Vďakaandnbsp;3 stupňom výkonuandnbsp;aandnbsp;maximálnymandnbsp;výkonomandnbsp;420 m3/handnbsp;odsaje nepríjemné pachy a osvetlí varnú doskuandnbsp;2 LED žiarovkami.

Franke GLASS LINEAR FGL 915 I XS

Ostrovčekový nerezový odsávač pár, energetická trieda: C, montážna šírka: 90 cm nerezový povrch, sklo, 3 stupne výkonu, intenzívny stupeň, umývateľný kovový tukový filter, osvetlenie: LED 4 x 1W, 4000 K, s vnútorným odťahom i s recirkuláciou