Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Forza motorsport 5 hra pre xbox one

Nájdených:    3 produkty

Forza Motorsport 7 XBOX ONE

Prichádza Forza Motorsport 7! Užite si krásu a nebezpečenstvo závodnej trate pri tlačení na limity jazdca. Hra predstaví premiéru v 4K a hernom zážitku a bude vizuálnym pôžitkom pre každého hráča. Užite si realizmus pri limite ForzaTech, zaručuje 60 fps a pravé 4K HDR rozlíšenie. Ultimátne zostavenie predstavuje viac ako 700... .

Forza Motorsport 7 [MS Store]

Kód je možné využiť na PC/XBOX ONE. Prichádza Forza Motorsport 7! Užite si krásu a nebezpečenstvo závodnej trate pri tlačení na limity jazdca. Hra predstaví premiéru v 4K a hernom zážitku a bude vizuálnym pôžitkom pre každého hráča. Užite si realizmus pri limite ForzaTech, zaručuje 60 fps a pravé 4K HDR... .

Thrustmaster Ferrari® 458 Italia Edition volant USB Xbox One čierna, strieborná vr. pedálov

Táto replika ikonického volantu Ferrari 458 Italia v mierke 7:10 bola vyvinutá v úzkej spolupráci s Microsoftom pre Xbox One (vrátane Binder ID a Xbox One Guide Button). Určené pre skutočných fanúšikov závodných hier s kovovými plynovými a brzdovými pedálmi a sekvenčnými radiacimi pákami. Tento volant novej generácie umožňuje nebývalé dojmy vo Forza Motorsport 5 a budúcich závodných hrách pre Xbox One: Užite si závodné zážitky v dimenzii, aká tu ešte nebola. Tento text bol preložený strojovo. V...