Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Fiskars solid

Nájdených:    6 produktov

Rýč Fiskars Solid špičatý 131413

Kvalitní Rýč Fiskars Solid špičatý 131413 z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Záhradné náradie | Rýle, lopaty a vidly.

FISKARS Solid ostrič sekier a nožov Fiskars 1026797

Ostrič je perfektný pre jednoduché a bezpečné ostrenie sekier a nožov. Naostrí vďaka keramickým brúsnym kotúčkom pohybom tam a späť. Na spodnej strane je vybavený protišmykovými krúžkami pre stabilnú základňu pre ostrenie. Má ochranu prstov a možno ho jednoducho čistiť. Vhodné pre pravákov i ľavákov. Výhody: vodiaca drážka zaistí optimálny brúsny uhol pre nože i sekery jednoduché používanie protišmykový povrch

FISKARS - Rýľ Solid špicatý 1003455

Rýľ Solid špicatý Fiskars. Špicatý rýľ Fiskars Solid s naostrenou čepeľou. Tento rýľ má zváranú násadu s čepeľou. Vďaka ergonomicky tvarovanej násade sa pohodlne drží. Plastové držadlo chráni ruku pred chladom. Na rýľovanie záhonov, prenášanie mačiny a ďalšieho materiálu Naostrená čepeľ k preseknutiu koreňov, nášľapná plôška. Dĺžka: 1170 mm. Šírka čepele 18 cm Hĺbka lopaty 29 cm.

Rýľ Solid FISKARS 131403 rovný

Kvalitní Rýľ Solid FISKARS 131403 rovný z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Záhradné náradie | Rýle, lopaty a vidly.

FISKARS - Hrable Solid XL na lístie a na trávu 1015645

Hrable na lístie FISKARS Solid (XL) sú skvelým univerzálnym náradím pre všetky úlohy, ideálne pre prácu na veľkých plochách. Robustné pružné prsty vyrobené z odolného a trvanlivého plastu, sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa medzi nimi nezachytávala tráva. Násada je vyrobená z kvalitného odľahčeného hliníka. Na konci násady je oko na zavesenie, ktoré uľahčuje ich uskladnenie. 27 zubov.

FISKARS 1014914

Hrable na lístie a trávu Solid ™ majú pôsobivo ľahký dizajn, ktorý urobí z hrabania lístia a trávy zábavu. Odolné plastové prsty hrablí sa skvele hodia pre hrabanie a upratovanie každej záhrady, pričom vám títo spoločníci budú slúžiť dlhé roky. Ak chcete mať krásne pohrabanú záhradu, tak hrable Solid ™ vás iste nesklamú. Stredná veľkosť pre prácu na menších plochách a okolo stromov. Robustné pružné prsty, špeciálne navrhnuté, pre hrabanie na nerovnom povrchu či pôde s koreňmi. Pre hrable FISKA...