Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Fiskars sada nozov solid

Nájdených:    9 produktov

FISKARS Solid ostrič sekier a nožov Fiskars 1026797

Ostrič je perfektný pre jednoduché a bezpečné ostrenie sekier a nožov. Naostrí vďaka keramickým brúsnym kotúčkom pohybom tam a späť. Na spodnej strane je vybavený protišmykovými krúžkami pre stabilnú základňu pre ostrenie. Má ochranu prstov a možno ho jednoducho čistiť. Vhodné pre pravákov i ľavákov. Výhody: vodiaca drážka zaistí optimálny brúsny uhol pre nože i sekery jednoduché používanie protišmykový povrch

FISKARS - Sada nožov Essential 3 kusová 1023784

Sada 3 kvalitných nožov. Štartovacia súprava obsahuje kuchársky nôž, nôž na chlieb a nôž lúpací.

FISKARS - Sada nožov Essential 2 kusová 1023783

Sada 2 kvalitných nožov. Štartovacia súprava obsahuje kuchársky nôž a nôž lúpací. Univerzálny veľký kuchynský nôž s 21 cm dlhou čepeľou s rovným ostrím je ideálny na krájanie väčších kusov potravín, mäsa a zeleniny. Okrajovací nôž, ktorý má čepeľ s dĺžkou 11 cm, zase skvele poslúži k nakrájaniu menšieho ovocia a zeleniny.

FISKARS - Sada nožov My favourite set 3 kusová 1014199

Sada 3 nožov FF bsahuje menší kuchársky nôž, okrajovací nôž a raňajkový nôž s vrúbkovanou čepeľou. Všetky tri nože sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Pohodlný a zároveň bezpečný úchop je daný protišmykovým, príjemným materiálom rukoväti. Sada nožov na ovocie a zeleninu. Možno umývať v umývačke. Pohodlne a ľahko sa s ňou pracuje.

FISKARS - Sada nožov Large starter set 5 kusová 1014201

Sada kvalitných nožov obsahuje 5 nožov. Možno umývať aj v umývačke riadu. Lúpací nôž (F1014205) - kvalitný, nôž s rovnou čepeľou a ostrou špičkou, ideálny pre okrajovanie ovocia a zeleniny. Je vhodný aj pre vykrajovanie škvŕn a kazov na potravinách. Dĺžka 11 cm. Raňajkový nôž (F1014208) - kvalitný, stredný univerzálny nôž so zúbkovanou čepeľou. Je vynikajúci na krájanie potravín s kôrkou alebo šupkou. Dĺžka 12 cm. Japonský nôž (F1014179) - kvalitný nôž japonského typu so širokou čepeľou pre prí...

FISKARS - Sada nožov na lúpanie Essential 3 kusová 1024162

Okrajovací nôž s rovnou čepeľou, dĺžka 11 cm nakrája aj menšie ovocie a zeleninu. Čepeľ lúpacieho noža je 7 cm, dobre sa s ním škrabajú nové zemiaky či mrkva, vykrojíte s ním jadrovník z jablka alebo napolíte slivky. Škrabka na zeleninu sa zase hodí k oškrabání starších zemiakov alebo koreňovej zeleniny. Materiál: nerez oceľ / polypropylén. Tvrdosť ocele: HRC 53. Farba: čierna / strieborná.

FISKARS - Sada nožov na zeleninu Essential 3 kusová 1023785

Raňajkový nôž s vrúbkovaným ostrím ľahko nakrája zeleninu a ovocie s tenkou šupkou, ako sú napríklad paradajky. Vhodný aj k rozkrojeniu pečiva na raňajky. Okrajovací nôž s rovnou čepeľou o dĺžke 11 cm zase výborne okrája a nakrája menšie ovocie a zeleninu. Najmenším nožom v sete je nôž lúpací. Meria 7 cm, preto sa s ním dobre oškrabají nové zemiaky či mladá mrkva, vykrojíte s ním jadrovník z jablka alebo napolíte slivky. Materiál: nerez oceľ / polypropylén. Tvrdosť ocele: HRC 53. Farba: čierna ...

FISKARS - Sada nožov Small knife setl 3 kusová oranžová 1014272

Set 3 nožov s oranžovou rukoväťou menších rozmerov. Okrajovací nôž, lúpací nôž a raňajkový nôž. Čepele nožov sú z japonskej ocele a rukoväť je vybavená špeciálnym protišmykovým materiálom. Táto sada obsahuje: okrajovací nôž, lúpací nôž, raňajkový nôž.

FISKARS - Sada nožov Small knife set 3 kusová čierna 1014274

Elegantná praktická sada obsahujúca 3 najpoužívanejšie nože. Majú moderný dizajn a vďaka dlhej rukoväti, padne do každej ruky. Možno ich umývať v umývačke. Sada nožová malá. Farba: matná čierna. Sada je ideálna na okrajovanie a krájanie zeleniny a ovocia. Pevná čepeľ z nerhdzavejúcej ocele. Táto sada obsahuje: okrajovací nôž, lúpací nôž, raňajkový nôž.