Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Fisher price pejskove sestricka

Nájdených:    3 produkty

Mattel Fisher Price Hovoriaca psíkova sestrička SK

FP HOVORIACA PSÍKOVA SESTRIČKA SK Pejskové mäkučká maznavá sestrička sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava.

FISHER-PRICE Mluvící pejskova sestřička SK

Psíkova mäkučká maznavá sestrička sa postará o to, že učenie bude vždy veľkou zábavou. Keď sa dieťatko dotkne svojej kamarátky, zareaguje Psíkova sestrička tak, že spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vašich maličkých naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho! Srdiečko psíkovej sestričky dokonca farebne bliká do rytmu hudby! Pretože sa každé dieťa vyvíja rôzne rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages. Psíkova sestrička hovorí slovensky....

MATTEL - Fisher Price Hovoriaca psíková sestrička CZ

Psíčkova mäkučká maznavá sestrička sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojej kamarátky dotkne, zareaguje psíčkova sestrička tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalších! Srdiečko psíčkovej sestričky dokonca farebne bliká do rytmu hudby. Hračka je v českom jazyku.