Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Farba na tvar fx dimond

Nájdených:    9 produktov

FARBA na tvár Make-up FX ružová

Vďaka vysokej koncentrácii farby možno s jedným kusom tejto ružovej farby namaľovať až 50 tvárí (závisí na aplikovanej vrstve farby). Farba na tvár Make-up FX metalická ružová je nealergická, netoxická, ľahko zmývateľná farba na tvár a telo. Táto metalická ružová farba je založená na vodnej báze. Obsah: 16 g. Priemer téglika 7,5 cm, výška téglika 1,5 cm.

FARBA na tvár Make-up FX metalická zlatá

Vďaka vysokej koncentrácii farby možno s jedným kusom tejto zlatej farby namaľovať až 50 tvárí (závisí na aplikovanej vrstve farby). Farba na tvár Make-up FX metalická zlatá je nealergická, netoxická, ľahko zmývateľná farba na tvár a telo. Táto metalická zlatá farba je založená na vodnej báze. Obsah: 16 g. Priemer téglika 7,5 cm, výška téglika 1,5 cm.

Farba na tvár Make-up Fx Light Gray

Farba na tvár a telo Make-up Fx Light Gray je nealergická, netoxická a ľahko zmývateľná. Je vyrobená na vodnej báze. Vďaka vysokej koncentrácii farby je možné s jedným kelímkom namaľovať až 50 tvárí (závisí na aplikovanej vrstve farby). Obsah: 16 g. Priemer kelímka 7,5 cm, výška kelímka 1,5 cm. Farba: svetlo šedá

MAKE-UP svetlý hnedý

Smiffys MakeUp FX svetlohnedý make-up na tvár a telo Vám urýchli premenu na každú karnevalovú párty, a tiež s ním vytvoríte rôzne farebné kreácie na tvár a telo. Farba je nealergická, netoxická, ľahko umývateľná teplou vodou a mydlom. Objem: 16 ml

HALLOWEEN MAKE-UP set Deň mŕtvych zlatý s trblietkami

Make-up set na Halloweenské líčenie Táto balenie make-upu Dia de los Muertos obsahuje všetko, čo potrebujete. Obsahuje Make-Up FX, zlatú súpravu DOTD, drahokamy, náušnice, samolepky, trblietky a farby na tvár a telo. Farba na tvár a telo je dobre umývateľná teplou vodou, bez čpavku, netoxická.

HALLOWEEN MAKE-UP set Zombie tekvica s listami

Make-up FX Tekvicové balenie s listami, príčeskom na vlasy, farbou na tvár a trblietkami. S týmto balením na tvár Zombie vytvoríte originálne líčenie, ktoré ešte doplníte trblietkami a príčeskom na vlasy so zelenými listami. Farba na tvár a telo je dobre umývateľná teplou vodou, bez čpavku, netoxická. Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a vyberte si túto sadu pre halloweenskú párty!

MAKE-UP tmavo hnedý

Smiffys MakeUp FX - tmavo hnedý make-up na tvár a telo Vám urýchli rýchlu premenu na každej karnevalovej párty. Vytvoríte s ním rôzne farebné kreácie na tvári a tele. Farba je nealergická, netoxická, ľahko zmývateľná teplou vodou a mydlom. Obsah: 16 ml.

MAKE-UP ružový

Smiffys MakeUp FX - ružový make-up na tvár a telo vám urýchli rýchlu premenu na každú karnevalovú párty a tiež s ním vytvoríte rôzne farebné kreácie na tvári a tele. Farba je nealergická, netoxická, ľahko zmývateľná teplou vodou a mydlom. Obsah: 16 ml.

MAKE-UP svetlo sivý

Smiffys MakeUp FX - svetlo šedý make-up na tvár a telo vám urýchli rýchlu premenu na každú karnevalovú párty a tiež s ním vytvoríte rôzne farebné kreácie na tvári a tele. Farba je nealergická, netoxická, ľahko zmývateľná teplou vodou a mydlom. Obsah: 16 ml.