Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Elizabeth arden exotic

Nájdených:    8 produktov

Elizabeth Arden Green Tea Exotic - EDT TESTER 100 ml

Green Tea Exotic je harmonickou zmesou povzbudzujúcich čajových nót a sviežich citrusov v kontraste s bohatými exotickými kvetmi. Všetko je navyše zavŕšené zmyselnými tónmi drevín. Charakteristicky jednoduchý flakón Green Tea je oživený jemnou levanduľovou farbou, ktorá navodzuje pokoj a sviežosť vône samotnej. Svieži kvetinový design obklopuje tradičný vyrezaný lístok zeleného čaju. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Elizabeth Arden Green Tea Exotic 100 ml toaletná voda pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Exotic Toaletná voda pre ženy 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Exotic toaletná voda dámska 100 ml

Green Tea Exotic je harmonickou zmesou povzbudzujúcich čajových nót a sviežich citrusov v kontraste s bohatými exotickými kvetmi. Všetko je navyše zavŕšené zmyselnými tónmi drevín.Charakteristicky jednoduchý flakón Green Tea je oživený jemnou levanduľovou farbou, ktorá navodzuje pokoj a sviežosť vône samotnej. Svieži kvetinový design obklopuje tradičný vyrezaný lístok zeleného čaju.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Elizabeth Arden Green Tea Exotic 100 ml toaletná voda tester pre ženy

Elizabeth Arden Green Tea Exotic Toaletná voda pre ženy 100 ml tester

Elizabeth Arden Green Tea Exotic toaletná voda pre ženy 100 ml

Toaletná voda Elizabeth Arden Green Tea Exotic je záplavou úžasnej sviežosti, ktorá vám dodá energiu na dlhé hodiny.svieža vôňapre optimistickú ženuna každodenné nosenie