Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Elektricka panvica na palacinky delimano

Nájdených:    7 produktov

Panvica na palacinky Delimano Stone Legend Classic

Palacinková panvica Delimano Stone Legend Classic Palacinková panvica Delimano je elegantná, odolná a určite poteší každú gazdinku. Urobíte s ňou výborné palacinky. Je vyrobená z troch vrstiev uhlíkovej ocele a smaltu s nepriľnavým povrchom vďaka ktorému sa vám už nebude pripravovaný pokrm pripaľovať. Varenie s minimom oleja nebude kalorické a bude veľmi chutné. Pre všetky typy sporákov Panvica Delimano Stone Legend Classic, je vhodná na všetky typy sporákov. Môžete s ňou variť na elektrike, sk...

DELIMANO PANVICA NA PALACINKY STONE LEGEND BLACK

PANVICA . Panvica na palacinky Stone Legend Black

Panvica Delimano STONE LEGEND CLASSIC na palacinky 24cm

Kvalitní Panvica Delimano STONE LEGEND CLASSIC na palacinky 24cm z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Hrnce, kastróly, panvice | Panvice.

Palacinková panvica Delimano 5SPANPAN24C, FiveStar Legend, 24 cm

Palacinková panvica 24 cm Vďaka nepriľnavému povrchu môžete na panvici vyčariť dokonalé palacinky aj omelety. Vďaka skvelému dizajnu sa s panvicou ľahko pracuje a jedlá budú vždy podľa vašich predstáv. Panvica sa veľmi ľahko udržuje a čistí. Umyjete ju behom pár sekúnd, a to bez akejkoľvek námahy.

Elektrická party panvica DOMO My Express červená

Tento všestranný kuchynský spotrebič je ideálny pre čerstvé pizze, mrazené pizze, omelety, palacinky, quiche, tortillu a oveľa viac. Nechajte prístroj otvorený a spodný plech môžete použiť ako plech na pečenie. Čas prípravy na pizzu asi 12 minút. Tento text bol preložený strojovo. Ľahko sa používa a čistí·Všestranný kuchynský spotrebič·Vysoko kvalitný nepriľnavý povlak Panvica na pizzu·návod na použitie.