Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Dreveny svietnik na cajovy sviecku

Nájdených:    9 produktov

MFP 8885582 svietnik drevený 8x8x8cm LMX- 9336

Vianočný drevený svietnik s vyrezávanými vianočnými motívmi. Vo vnútri svietnika je sklenená miska na čajovú sviečku. Stačí ju vložiť a užívať si kúzlo Vianoc. Sviečka nie je súčasťou balenia. Rozmery: 8 x 8 x 8 cm VAROVANIE: Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru a v dosahu detí alebo zvierat. Svietnik s horiacou sviečkou nenechávajte na nich alebo v blízkosti predmetov, ktoré sa môžu ľahko vznietiť!

MFP 8885260 svietnik vločka drevený LMX- 3642

Vianočný drevený svietnik s vyrezávanou vločkou. Vo vnútri svietnika je sklenená miska na čajovú sviečku. Stačí ju vložiť, zapáliť a užívať si vianočný čas. VAROVANIE: Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru a v dosahu detí alebo zvierat! Svietnik s horiacou sviečkou nenechávajte nikdy na takých predmetoch, ktoré sa môžu ľahko vznietiť, ani v ich blízkosti! Uvedená cena je za 1 ks. Dodávame vo vrecúšku. Čajová sviečka nie je súčasťou balenia.

MFP 8885261 svietnik stromček drevený LMX- 3645

Vianočný drevený svietnik s vyrezávaným stromčekom. Vo vnútri svietnika je sklenená miska na čajovú sviečku. Stačí ju vložiť a užívať si čaro Vianoc. Sviečka nie je súčasťou balenia. Rozmery: 7,5 x 7,5 x 6,5 cm

Vianočný drevený svietnik so sklom, 12 x 25 cm

Čarovný svietnik na čajovú sviečku prinesie vášmu domovu dokonalý kúsok prírody. Sklenený svietnik je vsadený do obalu z kôry a dozdobený červenou vianočnou stužkou. Dokonalý vzhľad potom dodávajú malé drevené srdiečka na povrázku. Bez stužky môžete navyše svietnik použiť aj ako celoročnú dekoráciu a užívať si čaro mihotavého svetla sviečok každý deň.

Drevený svietnik so sklom Stars 14 x 13 cm, biela

Drevený svietnik s výrezmi hviezdičiek vás bude tešiť každý deň. Svietnik je vhodný na čajovú sviečku, ktorá sa vkladá do vnútorného skleneného kalíška. Vonkajšie i vnútorná strana svietnika je opatrená bielym náterom s ľahkou patinou.

Drevený svietnik so sklom Stars 14 x 13 cm, sivá

Drevený svietnik s výrezmi hviezdičiek vás bude tešiť každý deň. Svietnik je vhodný na čajovú sviečku, ktorá sa vkladá do vnútorného skleneného kalíška. Vonkajšie i vnútorná strana svietnika je opatrená bielym náterom s ľahkou patinou.

MFP 8885862 svietnik točiaci drevený 17,5x17,5x23,5cm BD-21596AN

Vianočný drevený svietnik otáčavý s vyrezávanými vianočnými motívmi. Svietnik obsahuje: 3 kalíšky na čajovú sviečku. Stačí ju vložiť, zapáliť a užívať si vianočný čas. VAROVANIE: Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru a v dosahu detí či zvierat. Svietnik s horiacou sviečkou nenechávajte na predmetoch, ktoré sa môžu ľahko vznietiť, ani v ich blízkosti Uvedená cena je za 1 ks. Dodávame vo vrecku. Čajová sviečka nie je súčasťou balenia.

SVIETNIK Hviezda ružové zlato

Originálny a krásny drevený svietnik na 3 čajové sviečky. Svietnik tvoria prepojené drevené hviezdy rôznych veľkostí, 3 hviezdy na sviečku sú vo farbe ružového zlata. Krásna dekorácia na výzdobu domova na Vianoce. Materiál: drevo a kov Veľkosť: 40 x 13 x 2 cm

MFP 8885462 svietnik drevo anjel 7,5cm

Vianočný drevený svietnik s vyrezávaným anjelom. Vo vnútri svietnika je sklenená miska na čajovú sviečku. Stačí ju vložiť a užívať si čaro Vianoc. Sviečka nie je súčasťou balenia. Rozmery: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm