Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Dreveny stojan na casopisy

Nájdených:    361 produktov

Jazvečík

Titul: Jazvečík Autor: neuveden EAN: 9788071813675 ISBN: 80-7181-367-2 Nakladatel: Ottovo nakladatelstvo, s.r.o. Rozměry: 155 x 215 mm Váha: 296 g Jazyk: SK Jazvečík Bohato ilustrovaná príručka s názvom Jazvečík, ktorá umožní pochopiť Vášho psa, starať sa oňho a mať z neho radosť. O histórii jazvečíkov rozmanitých veľkostí a typov srsti.

Viac informácií
od 3,65 €
Do obchodu

Stojan na časopisy MAGAZINE

Kovový stojan na čtyřech nohách určený k odkládání časopisů. Hodí se k designové koncepci stylu loft, industrial nebo retro. Najde své místo jak v předsíni, tak v pracovně či kuchyni. Výška | Délka: 42 cm Šířka: 37,5 cm Hloubka: 12 cm Barva: béžová, černá Materiál: MDF, kov

Cep Stojan na časopisy čierny

Viacúčelový stojan z recyklovaného plastu na odkladanie kníh, CD alebo ako organizátor materiálov v skrini. Stojan zaisťuje stabilné spojenie medzi jednotlivými oddeleniami s priestorom 5 - 10 cm. Rozmery (š × v × h) 300 × 220 × 220 mm. Farba čierna.

Stojan na časopisy InterDesign Classico

Uložte si všetky svoje časopisy a noviny do praktického stojana. Majte ich pekne poruke. - Výška : 21.59 cm - Dĺžka: 26.67 cm - Šírka: 8.38 cm - Váha: 540 g - Materiál: Kov - Starostlivosť: Utierajte vlhkou handričkou - Vyžaduje montáž: Nie

Stojan na časopisy Dutchbone Scholar

Dekorácie a drobný nábytok od značky Dutchbone dýchajú exotikou i originalitou. No povedzte sami, už ste niekedy niečo podobne nápadité videli? ♥ O značke Dutchbone prichádza z Holandska. Jej produkty sú vyrábané z prírodných materiálov a často ručne vyrábanými technikami, ktoré dodajú každému produktu punc originality. - Výška : 40 cm - Nosnosť: 11 kg - Váha: 5.1 kg - Dĺžka: 45 cm - Šírka: 26 cm - Vyžaduje montáž: Nie - Materiál: Kov, Koža - Špecifický materiál: Železo -...

Herlitz Stojan na časopisy kartón.,žltý

Kartónový stojan na spisy a časopisy, A4, 7cm široký chrbát.

Herlitz Stojan na časopisy kartón.,červený

Kartónový stojan na spisy a časopisy, A4, 7 cm široký chrbát.

Herlitz Stojan na časopisy kartón.,zelený

Kartónový stojan na spisy a časopisy, A4, 7 cm široký chrbát.

Herlitz Stojan na časopisy plast.,čierny

Stojan na časopisy v peknom modernom dizajne. Je vyrobený z plastu so šírkou chrbta 8 cm.

Herlitz Stojan na časopisy plast.,sivý

Stojan na časopisy v peknom modernom dizajne. Je vyrobený z plastu so šírkou chrbta 8 cm.

Herlitz Stojan na časopisy plast.,červený

Stojan na časopisy v peknom modernom dizajne. Je vyrobený z plastu so šírkou chrbta 8 cm.

Herlitz Stojan na časopisy plast.,modrý

Stojan na časopisy v peknom modernom dizajne. Je vyrobený z plastu so šírkou chrbta 8 cm.

JUNIOR stojan drôtený na časopisy, strieborný

Drôtený stojan na časopisy SaKOTA, strieborný. Praktický a jednoduchý doplnok každého písacieho stola či kancelárie. Rozmer: 27,5x8,5x35 cm.

JUNIOR stojan drôtený na časopisy, strieborný

Drôtený stojan na časopisy, ktorý je možné vďaka pripraveným otvorom pripevniť na stenu. Rozmer: 250x170x310 mm. Praktický a jednoduchý doplnok každého písacieho stola či kancelárie.

JUNIOR stojan drôtený na časopisy, čierny

Drôtený stojan na časopisy SaKOTA, čierny. Praktický a jednoduchý doplnok každého písacieho stola či kancelárie. Rozmer: 27,5 x 8,5 x 35 cm.

Koziol MILANO stojan na časopisy čierna,

Elegantný a praktický stojan na noviny v čiernom prevedení bude určite skvelým doplnkom, vďaka ktorému sa vám už nebudú noviny a časopisy povaľovať po byte.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný červený

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná červená.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný biely

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná biela.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný lila

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná fialová.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný mint

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná mätová.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný oranžový

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4.Farba priehľadná oranžová.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný ružový

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná ružová.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný tyrkysový

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná tyrkysová.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný zelený

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná zelená.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný modrý

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Farba priehľadná modrá.

Donau stojan na časopisy kartón.,zelený

Stojan na prospekty s vymeniteľným chrbtovým štítkom, časopisy a katalógy. Materiál kartón, potiahnutý z vonkajšej strany 100 um polypropylénovou fóliou. Rozmery (š × v × h) 72 × 320 × 245 mm. Farba:zelená.

Donau stojan na časopisy kartón.,modrý

Stojan na prospekty s vymeniteľným chrbtovým štítkom, časopisy a katalógy. Materiál kartón, potiahnutý z vonkajšej strany 100 um polypropylénovou fóliou. Rozmery (š × v × h) 72 × 320 × 245 mm. Farba: modrá.

Donau stojan na časopisy kartón.,žltý

Stojan na prospekty s vymeniteľným chrbtovým štítkom, časopisy a katalógy. Materiál kartón, potiahnutý z vonkajšej strany 100 um polypropylénovou fóliou. Rozmery (š × v × h) 72 × 320 × 245 mm. Farba: žltá.

Donau stojan na časopisy kartón.,čierny

Stojan na prospekty s vymeniteľným chrbtovým štítkom, časopisy a katalógy. Materiál kartón, potiahnutý z vonkajšej strany 100 um polypropylénovou fóliou. Rozmery (š × v × h) 72 × 320 × 245 mm. Farba: čierna.

Herlitz Stojan na časopisy transparentný rose

Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Etiketa na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Väčšie balenie 4 ks. Farba priehľadná ružová.

Koziol Stojan na časopisy Milano, biela

Originálny dizajnový stojan na časopisy je stabilný a elegantný. Vaše rozčítané knihy či časopisy už vám nebudú musieť nevzhľadne ležať na stolíku či skrinke.Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá.Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrábané priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.

Koziol Stojan na časopisy Milano, sivá

Originálny dizajnový stojan na časopisy je stabilný a elegantný. Vaše rozčítané knihy či časopisy už vám nebudú nevzhľadne ležať na stolíku či skrinke. Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá.Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrábané priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.

Koziol Stojan na časopisy Milano, tmavosivá

Kúpte si tento minimalistický stojan, do ktorého si uložíte noviny a časopisy. Nebudú sa vám tak nikde povaľovať a navyše budete mať v interiéri praktický a štýlový doplnok. Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.

Herlitz Stojan na časopisy Ladylike Vtáci

Archív na časopisy produktového radu Ladylike z vlnitej lepenky. Šírka chrbta 7,5 cm, otvor na chrbtovej strane. Rozmery 30,7 × 22,5 × 75 mm. Motív vtáci.

Herlitz Stojan na časopisy Ladylike Kvety

Archív na časopisy produktového radu Ladylike z vlnitej lepenky. Šírka chrbta 7,5 cm, otvor na chrbtovej strane. Rozmery 30,7 × 22,5 × 75 mm. Motív kvety.

Čierny stojan na časopisy Blomus Magazines

Rozčuľuje vás, ako sa vám po obývačke neustále povaľujú časopisy? Vďaka elegantnému stojanu Blomus budú mať magazíny konečne svoje právoplatné miesto. Najviac sa hodí vedľa pohovky, kde budete mať svoje obľúbené čítanie hneď poruke. - Dĺžka: 34 cm - Šírka: 27 cm - Výška : 31 cm - Váha: 2.28 kg - Špecifický materiál: Oceľ - Vyžaduje montáž: Nie

HAN Stojan na časopisy LOOP fialová

Viacúčelový plastový stojan moderného dizajnu v nových a trendových farbách. Veľmi atraktívny a extrémne odolný voči prasknutiu, vyrobený z PP vysokej kvality. Vhodný na ukladanie časopisov, záznamov, katalógov a pod. Vonkajšie rozmery 25,6 × 23, 9 cm, šírka chrbta 7,6 cm. Farba fialová.

HAN Stojan na časopisy LOOP ružová

Viacúčelový plastový stojan moderného dizajnu v nových a trendových farbách. Veľmi atraktívny a extrémne odolný voči prasknutiu, vyrobený z PP vysokej kvality. Vhodný na ukladanie časopisov, záznamov, katalógov a pod. Vonkajšie rozmery 25,6 × 23, 9 cm, šírka chrbta 7,6 cm. Farba ružová.

HAN Stojan na časopisy LOOP zelená

Viacúčelový plastový stojan moderného dizajnu v nových a trendových farbách. Veľmi atraktívny a extrémne odolný voči prasknutiu, vyrobený z PP vysokej kvality. Vhodný na ukladanie časopisov, záznamov, katalógov a pod. Vonkajšie rozmery 25,6 × 23, 9 cm, šírka chrbta 7,6 cm. Farba zelená.