Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Drevene kocky 50ks

Nájdených:    5 produktov

EURO 10

Moderní designMalý a přesto výkoný ohřívač vody Elíz EURO 10. Objem ohřívače je 10 litrů. Určen pouze pro jedno odběrové místo. Doba ohřevu je 0,6 hod.* jednoduchá instalace * rychlý ohřev Popis Ohřívač vody Elíz EURO 10:* Malý beztlakový ohřívač vody, nad dřez, s baterií, objem 10 litrů. * S maximální odolnost proti korozi a usazování vodního kamene. * Je určen pro jedno odběrové místo, nad umyvadlo nebo kuchyňský dřez. * Vysoká kvalita zpracování. * Energeticky nenáročný. * Má...

Viac informácií
od 1,40 €
Do obchodu

ZA3236 DR Drevené kocky ABC - 50ks

Fantastické puzzle v podobe drevených kociek. Vynikajúca vzdelávacia hračka, ktorá pozitívne ovplyvňuje rozvoj logického myslenia a formovanie priestorovej predstavivosti dieťaťa.

Detské kocky SMALL FOOT drevené 50ks

Kvalitní Detské kocky SMALL FOOT drevené 50ks z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hračky pre deti | Hračky pre najmenších.

Detské stavebné kocky SMALL FOOT Safari drevené 50ks

Kvalitní Detské stavebné kocky SMALL FOOT Safari drevené 50ks z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hračky pre deti | Hračky pre najmenších.

Jouéco The Wildies Family drevené kocky v kýbliku 50 ks

The Wildies Family drevené kocky v kýbliku 50ks 12m+ Drevené kocky v rôznych geometrických tvaroch a podobe zvieratiek.

TEDDIES Kocky stavebnice drevo 50ks 12m +

Stavebnica je ideálny hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Stavebnica rozvíja logické myslenie, učia deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu! Drevené hračky sú obľúbené nielen deťmi, ale aj rodičmi. Hračky z dreva patrí medzi zdravotne nezávadné hračky. Balenie obsahuje 50 farebných dielov. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.