Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Dr popov psyllicol ananas 100 g

Nájdených:    10 produktov

Dr.Popov Psyllicol Citron 100 g

Psyllium (Plantago ovata) - výživový doplnok, ktorý zvyšuje dennú spotrebu vlákniny v kombinácii s ochucujúcou zložkou. Viac na adcc.sk

DR. POPOV PSYLLICOL CITRON rozpustná vláknina 100 g

DR. POPOV PSYLLICOL CITRON rozpustná vláknina 1x100 g Vynikající rozpustná vláknina s citronovou chutí. Obsahuje vysoko kvalitnú Psyllium Dr. Popova, ktorá zvyšuje dennú spotrebu vlákniny, v kombinácii s ochucujúcou zložkou. Zároveň Psyllium Dr. Popova zmäkčuje stolicu, zvätšuje jej objem, a tým napomáhá správnému a ľahkému vyprazdňovaniu - dôležité pri zápche, hemoroidech, v tehotenstve apod.

DR. POPOV Psyllicol s príchuťou maliny 100 g

Psyllicol® - rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova s ​​príchuťou maliny. Napomáha správnemu vyprázdňovanie. Navodzuje pocit sýtosti.

DR. POPOV Psyllicol s príchuťou pomaranča 100 g

Psyllicol® - Psyllium Dr. Popova s ​​príchuťou pomaranča so sladidlom zo stévie - rozpustná vláknina. Napomáha správnemu vyprázdňovanie. Navodzuje pocit sýtosti.

Dr.Popov Psyllicol Pomaranc rozpustná vláknina 100 g

Výživový doplnok. Psyllicol® Psyllium Dr. Popova s príchuťou pomaranča. Vynikajúca rozpustná vláknina s ovocnou chuťou. Obsahuje vysoko kvalitné Psyllium Dr. Popova, ktoré zvyšuje dennú spotrebu vlákniny, v kombinácii s ochucujúcou zložkou. Viac na adcc.sk

Dr.Popov Psyllicol Plus s proBiotiky 100 g

Psyllicol® PLUS je vynikajúci výživový doplnok s obsahom rozpustnej vlákniny a bakteriálnych kultúr. Obsahuje vysoko kvalitné Psyllium Dr. Popova, ktoré zvyšuje dennú spotrebu vlákniny, v kombinácii s ochucujúcou zložkou. Viac na adcc.sk

DR. POPOV Psyllicol PLUS s probiotikami 100 g

Psyllium Dr. Popova podporuje správne a ľahké vyprázdňovanie, použitá probiotiká dobre odolávajú kyslému prostredia organizmu.

DR. POPOV Psyllicol s príchuťou citrónu 100 g

Psyllium Dr. Popova s príchuťou citrónu so sladidlom zo stévie. Napomáha správnemu vyprázdňovanie. Navodzuje pocit sýtosti.

DR. POPOV PSYLLICOL PLUS s probiotikami rozpustná vláknina s príchuťou lesných jahôd 100 g

DR. POPOV PSYLLICOL PLUS s probiotikami rozpustná vláknina s príchuťou lesných jahôd 1x100 g Psyllicol PLUS je unikátny doplnok stravy s vysokým obsahom rozpustnej vlákniny Psyllium Dr. Popova a probiotickými kvasinkami. Má sviežu príchuť lesných jahôd. Psyllium Dr. Popova zvyšuje dennú spotrebu vlákniny, zmäkčuje stolicu, zvätšuje jej objem, a tým napomáha správnemu vyprázdňovaniu.

DR. POPOV PSYLLICOL EXTRA s Aloe Vera rozpustná vlaknina s príchuťou citrusov 100 g

DR. POPOV PSYLLICOL EXTRA s Aloe Vera rozpustná vlaknina s príchuťou citrusov 1x100 g Vynikající rozpustná vláknina s ovocnou chutí. Obsahuje vysoko kvalitnú Psyllium Dr. Popova, která zvyšuje dennú spotrebu vlákniny, v kombinácii s ochucujúcou zložkou. Zároveň Psyllium Dr. Popova zmäkčuje stolicu, zvätšuje jej objem, a tým napomáhá správnému a ľahkému vyprazdňovaniu - dôležité pri zápche, hemoroidech, v tehotenstve apod.