Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Dr popov otylka 100g

Nájdených:    4 produkty
od 23,60 €
Do obchodu

DR. POPOV Otylka čaj 30 g

Otylka obsahuje maté zelené pre kontrolu hmotnosti a správny metabolizmus tukov a ružový ibištek s túžobníkom a čakankou, ktoré napomáhajú odvodnenie organizmu.

DR. POPOV PSYLLIUM výživový doplnok, 100g

DR. POPOV PSYLLIUM na zvýšenie spotreby vlákniny Obsah DR. POPOV: rozpustná vláknina 1x100 g Charakteristika DR. POPOV: Psyllium Dr. Popova (Plantago ovata) - výživový doplnok, ktorý zvyšuje dennú spotrebu vlákniny. Zloženie: PIantago ovata - vyčistené obaly semena skorocelu indického. Použitie DR. POPOV: Prípravok sa obvykle užíva 1-2 čajové lyžičky (2,5-5g) Psyllia Dr. Popova, ktoré sa rozmiešajú ráno, prípadne večer v 250ml vody (možno ju aj ochutiť) a dôkladne zapije sa ďalšou šálkou tekuti...

DR. POPOV PSYLLICOL POMARANC rozpustná vláknina 100g

DR. POPOV PSYLLICOL POMARANČ rozpustná vláknina 1x100 g Vynikající rozpustná vláknina s pomerančovou chutí. Obsahuje vysoce kvalitní Psyllium Dr. Popova, které zvyšuje denní spotřebu vlákniny, v kombinaci s ochucující složkou. Zároveň také Psyllium Dr. Popova změkčuje stolici, zvětšuje její objem, a tím napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování - důležité při zácpě, hemoroidech, v těhotenství apod.

Dr.Popov Psyllium bylinný syp 100g

Doplněk stravy. Napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.