Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Doza na olovrant tescoma dino

Nájdených:    4 produkty

Tescoma Zdravá dóza na sendvič DINO

Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, ktorý je úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu uložených pokrmov. Vynikajúca na uloženie sendviča, toastu atď. do školy, na výlety a pod. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka.

Tescoma Zdravá dóza na bagetu DINO

Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, ktorý je úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu uložených pokrmov. Vynikajúca na uloženie obloženej bagety, rožka atď. do školy, na výlety a pod. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka.

Tescoma Zdravá dóza na ovocie DINO

Vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, ktorý je úplne neutrálny a nijako neovplyvňuje kvalitu uložených pokrmov. Vynikajúci na uloženie jablka, hrušky, broskyne, pomaranča, hrozna, kalerábu, rajčiny atď. do školy, na výlety apod. Vhodné do umývačky. 3 roky záruka.

Tescoma Zdravé dózy na svačinu DINO, 3ks, zelená (668330.25)

Sada dóz TESCOMA Zdravé dózy na desiatu DINO, 3 ks, zelená:Sada troch detských desiatových boxov je vyrobená zo zdravotne nezávadného neutrálneho materiálu, ktorý neovplyvňuje kvalitu, chuť ani vôňu uloženého jedla.Pre milovníkov zdravého životného štýlu vyrobila TESCOMA zdravotne nezávadné dózy na desiatu. Súprava troch detských desiatových boxov s motívom roztomilej dinosaurej rodinky je vynikajúca pre balenie detských desiat, výživ či ľahkých obedov do školy, škôlky alebo...