Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Dove go fresh antiperspirant sprej 150 ml

Nájdených:    16 produktov

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass 48h 150 ml antiperspirant deospray pre ženy

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass 48h Antiperspirant pre ženy 150 ml

Dove Go Fresh Pear & Aloe Vera 48h 150 ml antiperspirant deospray pre ženy

Dove Go Fresh Pear & Aloe Vera 48h Antiperspirant pre ženy 150 ml

DOVE Fresh Touch deo spray 150 ml – dámsky antiperspirant

Antiperspirant v spreji Dove Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju je to pravé osvieženie pre vašu pokožku! Ochráni vás proti potu až 48 hodín a navyše neobsahuje alkohol. Vlastnosti: bez alkoholu 48-hodinová ochrana proti potu dlhotrvajúcu sviežosť Použitie: Aplikujte na pokožku zo vzdialenosti 15 cm. Pred použitím pretrepte. Používajte len do podpazušia. Zabráňte styku s očami. Neaplikujte na podráždenú alebo poškodenú kožu. Nevdychujte.

Dove Go Fresh Peach & Lemon Verbena deospray 150 ml

Antiperspirant v spreji poskytuje dokonalú ochranu proti poteniu po celých 24 hodín. Dove 0% je prináša nový rad dezodorantov, ktoré sú šetrné k vašej pokožke. Vďaka jedinečnej vôňu broskyne a citrónu budete svieži po celý deň.

Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou granátového jablka a citrónovej verbeny 150 ml

Antiperspirant v spreji Dove Go Fresh s vôňou granátového jablka a citrónovej verbeny je to pravé osvieženie pre vašu pokožku podpazušia. Doprajte si až 48-hodinovú ochranu. Vďaka obsahu hydratačných zložiek ponúka ženám jemnú a účinnú starostlivosť o pokožku.

DOVE Alu-free Men+Care Deo spray Extra fresh Antiperspirant 150 ml

Ak sa chcete cítiť svieži, vyskúšajte sprej Dove Men+Care Extra Fresh. Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou. Ak hľadáte silný antiperspirant, ktorý pomôže predísť podráždeniu v podpazuší, máme pre vás antiperspirant sprej Dove Men+Care Extra Fresh. Získajte tak svieži pocit, ktorý trvá po celý deň. Dezodorant Dove 0% Extra Fresh – silný antiperspirant, ktorý bude schopný udržať krok s vaším nabitým programom. Technológia so ¼ hydratačného krému chráni pred podráždením. 100% bez obsahu a...

Dove Go Fresh antiperspirant v spreji 48h Pear & Aloe Vera Scent 150 ml

Antiperspirant Dove Go Fresh Go Fresh optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.Vlastnosti:účinne chráni proti poteniuchráni pred nepríjemným zápachom

Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju 150 ml + žiletka na holenie

Antiperspirant v spreji Dove Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju je to pravé osvieženie pre vašu pokožku! Ochráni vás proti potu až 48 hodín a navyše neobsahuje alkohol.

Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju (Cucumber & Green Tea Scent) 150 ml

Antiperspirant v spreji Dove Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju je to pravé osvieženie pre vašu pokožku! Ochráni vás proti potu až 48 hodín a navyše neobsahuje alkohol.

Dove Go Fresh Fresh Touch dezodorant antiperspirant v spreji 48h uhorka a zelený čaj 150 ml

Dezodorant Dove Go Fresh Fresh Touch účinne bojuje proti nepríjemnému zápachu a dodá vám dlhodobo pocit komfortu a sviežosti.Vlastnosti:zaisťuje dlhodobý pocit sviežostiúčinne chráni proti poteniuch

Dove Go Fresh Apple & White Tea antiperspirant v spreji so 48hodinovým účinkom 150 ml

Antiperspirant Dove Go Fresh Apple & White Tea optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.Vlastnosti:účinne chráni proti poteniuchráni pred nepríjemným zápach

Dove Antiperspirant v spreji Acai & waterlily 150 ml

Antiperspirant v spreji Go Fresh je to pravé osvieženie pre vašu pokožku podpazušia. Doprajte si až 48-hodinovú ochranu. Vďaka obsahu hydratačných zložiek ponúka ženám jemnú a účinnú starostlivosť o pokožku.

Dove Antiperspirant v spreji s hruškou a aloe vera Go Fresh (Deo Spray Peer and Aloe Vera ) 150 ml

Antiperspirant s vôňou hrušky a aloe vera vám dodá pocit sviežosti po 48 hodín.

DOVE Spray 150 ml Sviezi dotyk

Antiperspirant Dove Go Fresh Fresh Touch poskytuje 48 hodinovú ochranu proti poteniu.